סקירה על מטבע הקריפטו איוטה IOTA (MIOTA) ואיך לקנות

המטבע הדיגיטלי IOTA הוא מטבע ייחודי אשר מתמקד בעולם האינטרנט של תחום הקריפטו (IoT). זוהי עד כה אחת הדרכים הטובות שבהן מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להתקדם מעבר לשימוש בבלוקצ'יין. סקירה על מטבע הקריפטו איוטה IOTA (MIOTA) ואיך לקנות:

איוטה הוא מטבע קריפטו ייחודי אשר עוסק בעולם האינטרנט של תחום (IoT). זוהי עד כה אחת הדרכים הטובות שבהן מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להתקדם מעבר לרשת הבלוקצ'יין. מייסדי הטוקן חיפשו דרך להקים ספר חשבונות של הכל.
בעוד כל מטבעות הדיגיטליים האחרים משתמשים ברשת הבלוקצ'יין, מטבע IOTA מסתמך על הגרף האציקלי המכוון (DAG) הנקרא גם סבך. הטכנולוגיה מצוינת למדרגיות ומאפשרת עסקאות בין התקני מערכת IoT.

IOTA נוסדה בשנת 2015 על ידי היזמים סרגיי לנבגלו, דוד סונטבו, ד"ר סרגיי פופוב, ודומיניק שיינר.

איוטה שואפת להיות עמוד השדרה של כלכלת IoT. למרות שפלטפורמות IoT הופכות שימושיות יותר בעולם האמיתי ( IOT – האינטרנט של הדברים (באנגלית: Internet of Things), הן חסרות יכולת לרכישת נתונים. פרוטוקול IOTA מספק לכך מטבע קריפטו ללא תשלום עבור כל המכשירים. זה מאפשר להם לרכוש ולהפיץ את כל הנתונים הדרושים.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו דאש Dash ואיך לקנות

מטבע IOTA עוזר גם בבעיות המדרגיות של המטבעות הקריפטוגרפיים הנוספים בשוק. ענף ה-IoT עוסק במספר עסקאות מיקרו שאינן ניתנות לתפוקה באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ'יין המסורתית. שימוש במטבעות אחרים כמו ביטקוין יהיה יקר מדי לעסקאות מסוג זה. מה שהופך את מערכת DAG של איוטה לאפשרות הטובה ביותר.

איך עובד מטבע איוטה (IOTA)

הבנת היסוד של המבע הדיגיטלי IOTA עובד הוא די פשוט. מדובר בביצוע עסקאות בין התקני IoT. מה שמאפשר העברת נתונים בין מכשירים אשר מחוברים באותה המערכת. המטבע תומך גם בעסקאות מורכבות בין מכשירים מרובים במערכת IoT. המטבע מסתמך על טכנולוגיות נוספות כמו: Tangle, דאטה מרקטפלייס, Bosch XDK, MIOTA , Smart cities , Automotive and mobility,  Smart Energy , eHealth.

סקירה על מטבע הקריפטו איוטה IOTA (MIOTA) ואיך לקנות

הדירוג חיזוי והשווי של מטבע הקריפטו איוטה (IOTA)

המטבע הדיגיטלי איוטה נכון לכתיבת סקירה זאת נמצא בדירוג האתר הרשמי של מדד המטבעות המבוזרים (קוין מרקט קאפ) במקום ה37. מטבע הקריפטו הז עומד נכון לכתיבת מאמר זה על 0.9452  דולר למטבע עם ערך שווי שוק : 2,609,608,659.17 דולר . לפי הערכות מומחי ענף מטבעות הקריפטו בענף המבוזר, המטבע המבוזר איוטה (IOTA) יחזור למחיר עד סוף 2021 של 2 דולר וב 2022 יעבור את 2.5 דולר למטבע אחד בלבד.

איך לקנות את מטבע הקריפטו איוטה (IOTA) במספר צעדים?

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות ואנו לא ממליצים להשקיע ההשקעה כרוכה בסיכון רב. כל הנאמר כאן זו דעתנו האישית אין לראות זאת כהמלצה.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות

אז אחרי דברנו קצת על מטבע (IOTA). נתחיל את תהליך קניית הטוקן הדיגיטלי במהרה? בואו נתחיל בקניית המטבעות הדיגיטליים, המטבע איוטה הוא מטבע אשר קיים בשוק המבוזר משנת 2017 וותיק יחסית לשאר המטבעות בשוק. המטבע קיים לקניה בפלטפורמת בינאנס ובשאר פלטפורמות מסחר הקריפטו המתחרות.

אחת הדרכים לקניית מטבעות העדיפות עלינו ועל רוב המשקיעים בעולם הקריפטו ואחת המקומות הנוחים לשימוש עם העמלות הנמוכות ביותר לרכישת מטבע (IOTA) היא דרך פלטפורמת מטבעות הקריפטו בינאנס להרשמה ל Binance . 

איך לקנות מטבע IOTA איוטה
קניית מטבע איוטה IOTA

אחרי שנרשמתם לפלטפורמת בינאנס על מנת לקנות מטבעות דיגיטליים במספר פעולות, קודם יש להפקיד כסף לארנק BINANCE שיצרתם קודם לכן ומיד לאחר ההפקדה, יהיה עליכם לקנות קודם (לבחירתכם) מטבע BNB או USDT כדי להמיר למטבע (IOTA).

 לאחר שסיימתם את שלב שליחת הכספים לפלטפורמת המסחר וההשקעות של בינאנס, בחרו את צמד מטבעות המסחר הדיגיטלי של IOTA אשר תואם את מטבעות הקריחפטו שקניתם קודם ואת הסכום המדויק שבחרתם להשקיע ושברצונכם להמיר למטבע איוטה.

זהו יש לכם מטבע (IOTA) בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: