סקירה על מטבע הקריפטו דאש Dash ואיך לקנות

המטבע הדיגיטלי דאש הוא במרחב העסקאות ופותח לשימוש כתשלום לבתי עסק. דאש משתמש בהוכחת עבודה כמנגנון הקונצנזוס שלו, מה שאומר שניתן לכרות אותו. וכמובן, ניתן גם לרכוש אותו ממספר רב של פלטפורמות מסחר. סקירה על מטבע הקריפטו דאש Dash ואיך לקנות:

המטבע הדיגיטלי דאש (עם הסימול: DASH) נוסד בינואר 2014 כדי להיות המטבע הקריפטוגרפי הידידותי והמדרגי ביותר למשתמש. בעבר הטוקן נקרא Xcoin ו Darkcoin, המערכת נועדה להגן על האנונימיות של המשתמשים שלה וגם תוך כדי להקל על הקונים והמוכרים וליצור עסקות כמעט מיידיות.

הטוקן דאש נועד לשפר את הליקויים שנמצאים במטבע ביטקוין, במיוחד מבחינת זמני העסקה ופרטיות. מייסדי דאש רואים בו את הפרויקט הבא לקראת מזומן דיגיטלי על מלא.

הרעיון העיקרי לניצול מטבע הקריפטו דאש הוא בעולם העסקאות, מטרת המטבע הוא לשימוש כתשלום לבתי עסק. דאש משתמש בהוכחת עבודה כמנגנון הקונצנזוס שלו, מה שאומר שניתן לכרות את הטוקן. וכמובן, ניתן גם לרכוש אותו ממספר גדול של פלטפורמות מסחר דיגיטלי.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו טזוס Tezos (XTZ) ואיך לקנות בקלות

הטוקן דאש (Dash) היה אחד המטבעות הראשונים שאימצו את הרעיון בהצלחה של ממשל עצמי ומימון עצמי. החברה מקבלת את כספי הפיתוח המותג שלה מההכנסות שנכנסות דרך רשת הבלוקצ'יין, והחברה נשלטת על ידי הבעלים של צמתים ראשיים ברשת, מה שהופך את מטבע דאש לאחד החברות האוטונומיות המבוזרות פורצי הדרך (DAOs).

איך פועל מטבע הקריפטו דאש Dash

בדומה למטבע הביטקוין, דאש מאחסן את כל העסקאות שבוצעו על ידי הקונים והמוכרים בספר חשבונות ציבורי. זאת כדי שהרשת תוכל לוודא שלמשתמשים יש מספיק כספים בארנקים כדי ליצור עסקאות. שלא כמו ביטקוין, דאש מפעילה רשת דו-שכבתית שבה כורים ומאסטרנודים פועלים בשילוב, מה שהופך את התהליך למהיר יותר. פעולות הטוקן מטפל גם בבעיית המדרגיות של ביטקוין.

סקירה על מטבע הקריפטו דאש Dash ואיך לקנות

הדירוג חיזוי והשווי של מטבע הקריפטו דאש (DASH)

המטבע המבוזר דאש נכון לכתיבת מאמר זה נמצא בדירוג האתר הרשמי של מדד מטבעות הקריפטו (קוין מרקט קאפ) במקום ה52. המטבע הדיגיטלי הזה עומד על מחיר נכון לעכשיו של 187 דולר למטבע עם ערך שווי שוק : 1,912,541,488.23 דולר . לפי הערכות חסידי מטבעות הקריפטו בענף הקריפטו, המטבע המבוזר דאש (DASH) יעבור עד סוף 2021 את 190 דולר וב 2022 יעבור את 194 דולר לטוקן אחד בלבד.

איך לקנות את מטבע הקריפטו דאש (DASH) במספר צעדים?

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות ואנו לא ממליצים להשקיע ההשקעה כרוכה בסיכון רב. כל הנאמר כאן זו דעתנו האישית אין לראות זאת כהמלצה.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות

אז אחרי שוחחנו קצת על מטבע דאש. נתחיל את תהליך רכישת הטוקן הדיגיטלי בקצרה? בואו נתחיל בקניית המטבעות המבוזרים, המטבע דאש הוא מטבע אשר קיים בשוק הקריפטו משנת 2014 וותיק יחסית לשאר המטבעות המבוזרים. המטבע קיים לרכישה בפלטפורמת בינאנס ובשאר פלטפורמות מסחר הקריפטו המוכרות.

אחת הדרכים לקניית מטבעות שאהוב על הסוחרים בעולם הקריפטו ואחת המקומות הטובים עם העמלות הנמוכות ביותר לרכישת מטבע (DASH) היא דרך פלטפורמת מטבעות הדיגיטליים בינאנס להרשמה ל Binance . 

איך לקנות מטבע דאש DASH

binance היא פלטפורמת מסחר הקריפטו הגדולה והמוכרת בשוק הקריפטו ופלטפורמה אהובה על סוחרי עולם המטבעות הדיגיטליים גם מבחינת שווי השוק וגודל המסחר שלה ביחס לפלטפורמות הגדולות בעולם המבוזר. ניתן להשקיע ממש בפשטות דרך פלטפורמת בינאנס במגוון גדול של מטבעות דיגיטליים.

כדי לקנות את המטבע הדיגיטלי דאש במספר קליקים בודדים, קודם יש להפקיד כסף לארנק בינאנס אשר פתחתם קודם לכן ומיד לאחר מכן, יהיה עליכם לקנות קודם מטבע BNB או USDT כדי להמיר למטבע (DASH).

 לאחר שסיימתם את שלב הפקדת הכספים לפלטפורמת המסחר וההשקעות של בינאנס, בחרו את צמד מטבעות המסחר הדיגיטלי של DASH אשר תואם את מטבעות הקריפטו שרכשתם קודם ואת הסכום שבחרתם להשקיע ושברצונכם להמיר למטבע דאש.

זהו יש לכם מטבע (DASH) בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: