סקירה על מטבע הקריפטו הדיגיטלי סטלר (Stellar) XLM ואיך לקנות

מטבע הקריפטו סטלר XLM היא מערכת תשלומים מבוזרת אשר כוללת בתוכה קוד פתוח. הפלטפורמה נוסדה במטרה לאפשר גישה הרבה יותר יעילה להעברות כספים בינלאומיות כמו תשלומי העברה בנקאית ועוד. סקירה על מטבע הקריפטו הדיגיטלי סטלר (Stellar) XLM ואיך לקנות בקלות:

המטבע הדיגיטלי Stellar היא פלטפורמת תשלומים מבוזרת אשר כוללת קוד פתוח. הפלטפורמה פותחה עבור השוק במטרה לאפשר גישה טובה ויעילה יותר להעברות כספים בינלאומיות כמו תשלומים להעברה בנקאית. כיום, המערכת האקולוגית של הטוקן סטלר ידועה ביכולות ההעברה בעמלות הזולות מאוד, המהירות והאמינות של הפלטפורמה. באופן ספציפי, המערכת מאפשרת עסקאות בינלאומיות ללא שום בעיה.

מה זה מטבע סטלר (Stellar) XLM

לעומת המתחרה העיקרי של המטבע בשוק, ריפל, הטוקן סטלר מתמקד בצרכי הפרט ולא בחברות פיננסיות גדולות. באופן זה, הפלטפורמה מסוגלת לקשר בצורה דיי חלקה בין ישומים, מוסדות גדולים ופלטפורמות תשלומים ברחבי העולם. כיום, החברה מורכבת מקונסורציום בינלאומי של יחידים וגופים אשר ממוקמים בכל אזור.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו שיבא Shiba (shib) ואיך לקנות

איך המטבע הדיגיטלי סטלר עובד

מטבע XLM של סטלר ממנפת את הביזור כדי לשפר את פלטפורמת ההעברה הנוכחיות אשר בשימוש יום יומי. המערכת משלבת בלוקצ'יין ראשי מבוזר לשיפור היעילות והשקיפות של המערכת עבור משתמשיה. ספר ראשי זה שומר את כל המידע של הרשת כולל היסטוריית העברות שלה למערכות בשימוש. הספר שלהם שומר תיעוד רציף של כל התנועות מהרגע הראשון.

השימוש בפלטפורמה של מטבע סטלר הוא פשוט. בדומה למעבד התשלומים המוכר לכולנו כמו פייפאל, התהליך מתחיל בעת העלאת התשלומים ברשת שלהם. המערכת שלהם מתפקדת כמדיום בין העברות פיאט לספר הראשי המפוזר של XLM. בדרך זו, העוגנים שלהם משרתים מטרה חשובה מאוד במערכת האקולוגית.

ברגע שהתשלומים שלכם זמינים בספר החשבונות המבוזר של XLM (Stellar), קל לשלם איתם בכל מקום בעולם. לדוגמה, נניח שרצית לשלוח 100 דולר לחבר בארצות הברית. אתם רק צריכים לשלוח את הכסף שלכם לעוגן של סטלר כדי להמיר ולשלוח אותו בקלות ברשת.

לאחר מכן, יהיה ניתן להעביר את הכסף שלכם לחברכם בארצות הברית. ברגע ההעברה, חברת סטלר תמיר באופן אוטומטי את האשראי שלכם בדולרים ליורו. חשוב לציין שהפלטפורמה מחפשת באופן אוטומטי את שער החליפין על המלות הנמוכות ביותר. לאחר המרת התשלומים הם מפקידים בחשבון של החבר. בזמן העברה הפלטפורמה של XLM גובים את העמלות שלהם ישירות.

למרבה הפלא, כל התהליך הנ'ל נעשה במספר שניות בודדות ובאופן מבוזר ומאובטח מאוד. בדרך זו, (Stellar) מסוגל להגשים את המטרה שלו כדי לפשט את פלטפורמת העברת התשלומים עבור כל אדם. הפלטפורמה מעניקה גישה יעילה מאוד לשוק.

תמיכת מטבעות סטלר בפיאט

באופן מדהים ביותר, מטבע XLM מסוגל ליצור משימה באמצעות שלושה פרוטוקולים נקודתיים. בביצוע הראשון, סטלר ממיר את התשלומים שלכם מרשת ההזמנות שלו ופשוט מקל על חילופי מטבעות יעיל יותר. הצעד הבא, חברת Stellar ממירה את התשלומים שלכם ל- XLM. לאחר מכן, התשלומים שלכם מועברים לכל מקום בעולם. ברגע שהם מגיעים ליעד שלהם, XLM נמכר ומוחלף למטבע פיאט המקומי. בתרחיש זה, XLM משמש כסוג של מתווך.

סקירה על מטבע הקריפטו הדיגיטלי סטלר (Stellar) XLM  ואיך לקנות

הדירוג חיזוי והשווי של מטבע סטלר – XLM

מטבע הקריפטו XLM נכון לכתיבת סקירה זאת נמצא בדירוג הרשמי של פלטפורמת מדד המטבעות המבוזרים (קוין מרקט קאפ) במקום ה15. מטבע המבוזר הזה עומד על מחיר נכון לעכשיו של 0.060 דולר למטבע עם שווי שוק : 2,215,262,271,959 דולר . לפי הערכות מומחי עולם המטבעות הדיגיטליים בעולם, מטבע סטלר יעבור עד סוף 2022 את 0.070 דולר וב 2022 יעבור את 0.080 דולר למטבע אחד בלבד.

איך לקנות את מטבע הקריפטו סטלר XLM במספר צעדים?

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות ואנו לא ממליצים להשקיע ההשקעה כרוכה בסיכון רב. כל הנאמר כאן זו דעתנו האישית אין לראות זאת כהמלצה.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות

אז אחרי שהבנו מזה מטבע סטלר. נתחיל את תהליך קניית המטבע הדיגיטלי XLM במספר צעדים בלבד? בואו נתחיל בקניית המטבעות הדיגיטליים, הטוקן סטלר הוא המטבע וותיק בשוק יחסית לשאר המטבעות הפופולריים קיים לרכישה בבינאנס ובשאר פלטפורמות המסחר בקריפטו.

אחת הדרכים אהבות והמועדפות על רוב סוחרי ומשקיעי ענף הקריפטו ואחת הדרכים היעילות עם העמלות הזולות ביותר לקניית מטבע שיבא היא דרך פלטפורמת המטבעו הדיגיטליים וההשקעות בינאנס להרשמה ל Binance . 

בינאנס היא הבורסה המובילה בשוק המבוזר ומאוד אהובה בשוק המטבעות הדיגיטליים מבחינת שווי השוק וגודל המסחר שלה ביחס לפלטפורמות המתחרות בעולם מטבעות הקריפטו. ניתן להשקיע ממש בקלות דרך פלטפורמת בינאנס במגוון ענקי של עשרות מטבעות מבוזרים.

לפני שנתחיל בפעולת הקנייה, היכנסו קודם לכן והירשמו כדי לפתוח חשבון מסחר בבינאנס Binance. זהו תהליך מהיר אשר דורש מכם קודם לכן להוסיף את תעודת הזהות שלכם כמו, ת'ז, מגורים, מיקוד, ותמונת סלפי שלכם, אך אל תדאגו זהו הליך קליל.

בנוסף לכך, אתם צריכים גם להוסיף מס כרטיס חיוב (אשראי בינלאומי) על מנת שיהיה ניתן לרכוש את צמדי מטבעות הקריפטו. לאחר סיום התהליך הפשוט, רכישת מטבע XLM תארך רק מספר דקות בלבד. (ראה תמונה).

קניית מטבע סטלר STELLAR XLM
איך לקנות מטבע סטלר XLM

כדי לקנות מטבעות קריפטו במספר צעדים בלבד, קודם יש להוסיף כסף בחשבון המסחר בלבד אל תוך פלטפורמת BINANCE החדש שפתחתם (או קיים ברשותכם אחד) ומיד לאחר מכן יהיה ניתן לקנות מטבע סטלר.

לאחר מכן, רכשו את מטבע usdt או bnb בסכום שאתם מעוניינים לקנות, כנסו אל המרקט בפלטפורמת בינאנס וצרו המרה או רכישה עם צמד המטבעות למטבע של סטלר.

זהו יש לכם מטבע לינק (XLM) בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: