סקירה על המטבע הדיגיטלי ביטקוין קאש (BCH) ואיך קונים בקלות

המטרה של יוצרי המטבע הקריפטו הזה הייתה לטפל בחסרונות מבחינת מהירות ודמי עסקה יקרים. האם המטבע שווה את ההשקעה? סקירה על המטבע הדיגיטלי ביטקוין קאש ואיך קונים בקלות:

ביטקוין קאש (BCH) הוא מטבע קריפטוגרפי שהושק לראשונה בשנת 2017 והמטבע הוא תוצאה של טיפול בחסרונות של מטבע הביטקוין "הקלאסי". השינוי מורכב משילוב של שינוי משמעותי ברשת הבלוקצ'יין, הדורש יצירת בלוקצ'יין חדש ולכן מטבע חדש. אם תבחרו ליצור טוקן חדש ולא לשנות את המקור, זה כדי לא לשנות את ההיבט הבלתי משתנה של הבלוקצ'יין, שהוא אחד העקרונות הבסיסיים שלה.

וזה בדיוק מה שקרה לביטקוין. הסיבה לכך? גודל בלוק שהוא קטן מדי בבלוקצ'יין, זה אומר (רישום עסקאות של המטבע המבוזר), אשר תהיה תוצאה של מגבלת הבלוקים. הסיבה ליצירת המטבע ביטקוין קאש היא תוצאה של ויכוח בין משקיעי ביטקוין בנושא החשוב כל כך: על הגדלת גודל הבלוקים בבלוקצ'יין של ביטקוין.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו שיבא Shiba (shib) ואיך לקנות

מהם היתרונות של ביטקוין קאש (BCH)?

היתרונות של המטבע הדיגיטלי ביטקוין קאש:

  • אמינות: אכן, מטבע הקריפטו ביטקוין קאש מגיע ישירות מהבלוקצ'יין של של הטוקן השולט בשוק ביטקוין, מטבע הקריפטו הראשון בעולם.
  • מספר העסקאות: ביטקוין קאש נוצר בדיוק כדי לאפשר הרבה יותר עסקאות בו זמנית.
  • עלות עסקאות: ככל שגודל הבלוק מונע את צווארי הבקבוק שנוצרים בגלל ריבוי עסקאות, עמלות העסקה בביטקוין קאש נוטות להיות זולות יותר.
  • הפשטות : מטבע קריפטוגרפי זה אינו מהווה בעיה כלשהי בטיפול בו (אינטואיטיביות).
  • היציבות : ביטקוין קאש עובד על מכשיר אמין שפועל כבר מספר שנים באמצעות טכנולוגיית בלוקצ'יין יציבה יותר מקודמתה.
  • המוניטין : מטבע BCH נתמך מלכתחילה על ידי משפיעני רשת מוכרים בענף המטבעות הדיגיטליים והבלוקצ'יין;
  • אבטחה : עסקאות ביטקוין במזומן מוסיפות חתימות חדשות ומאובטחות יותר.
  • מדרגיות : ביטקוין קאש אינו מטבע מבוזר קפוא, אלא מסתמך על מפת דרכים הנגישה לכל משקיע וסוחר בשקיפות מלאה.

מהם השימושים של המטבע הדיגיטלי ביטקוין קאש?

בעיקרון, אתם צריכים לדעת כי ביטקוין קאש הוא לאותה מטרה כמו המטבע המוביל בשוק ביטקוין: לאפשר עסקאות קריפטו, מאדם לאדם. ואכן, ביטקוין קאש אינו קיים רק עבור ספקולציות ורווחים, אלא גם כדי לשמש כמטבע דיגיטלי בתשלום מאדם לאדם. במילים אחרות: מטרת המטבע BCH לשמש כמטבע לקניית שירותים או סחורות, בין אם מאדם לאדם אחר, מאתר מסחר אלקטרוני או רשתות חברתיות,תשלומים דיגיטליים.

ככל שיותר אנשים יקבלו תשלום בביטקוין קאש ברשת, ככל שהמטבע הקריפטו יעלה בערכו, זה אומר עיקרון אוניברסלי של ביקוש גבוה לנוכח היצע מוגבל. בנוסף, הערך של הטוקן יכול לעלות הודות למשקיעים ולחובבי המטבע. לשם המחשה, אם חברה גדולה מציעה שותפות כלשהי עם מטבע BCH, סביר יותר שמחירו יעלה מיידית, שכן הדבר מרמז למשקיעים ולסוחרים על הזדמנויות חדשות למטבע הקריפטוגרפי ביטקוין קאש. כדי לעקוב אחר מחיר ביטקוין קאש, אתה יכולים להיכנס את פלטפורמת דירוג המטבעות הדיגיטליים קוין מרקט קאפ.

סקירה על המטבע הדיגיטלי ביטקוין קאש (BCH) ואיך קונים בקלות

הדירוג חיזוי והשווי של מטבע ביטקוין קאש – BCH

מטבע הקריפטו bch נכון לכתיבת מאמר זה נמצא בדירוג הרשמי של פלטפורמת מדד המטבעות הדיגיטליים (קוין מרקט קאפ) במקום ה10 והיוקרתי. מטבע הקריפטו הזה עומד על מחיר חזק של 1,412 דולר למטבע עם שווי שוק : 2,423,133,334,440 דולר . לפי הערכות מומחי עולם הקריפטו בעולם המבוזר, מטבע ביטקוין קאש יעבור עד סוף 2022 את 1480 דולר וב 2022 יעבור את 1490 דולר למטבע אחד בלבד.

איך לקנות את מטבע הקריפטו שיבא shib במספר צעדים?

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות ואנו לא ממליצים להשקיע ההשקעה כרוכה בסיכון רב. כל הנאמר כאן זו דעתנו האישית אין לראות זאת כהמלצה.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות

אז אחרי שהבנו מזה מטבע ביטקוין קאש. נתחיל את תהליך קניית המטבע המבוזר BCH במספר פעולות מהירות וקלות? בואו נתחיל בעבודה, מטבע ביטקוין קאש הוא המטבע וותיק בשוק ביחס לשאר המטבעות הפופולריים קיים לרכישה בכל פלטפורמות המסחר במטבעות הקריפטו.

אחת הדרכים המועדפות על רוב סוחרי ומשקיעי המטבעות המבוזרים ואחת הדרכים היעילות עם העמלות הנמוכות ביותר לקניית מטבע ביטקוין קאש היא דרך פלטפורמת המטבעות הדיגיטליים וההשקעות בינאנס להרשמה ל Binance . 

בינאנס היא הבורסה המובילה בשוק הטוקנים ומאוד אהובה בשוק המטבעות הן מבחינת שווי השוק וגודל המסחר שלה ביחס לפלטפורמות השונות בענף הקריפטוגרפי. ניתן להשקיע ממש בקלות דרך פלטפורמת BINANCE במגוון גדול של עשרות מטבעות דיגיטליים.

לפני שנתחיל בפעולת הקנייה, היכנסו קודם לכן והירשמו כדי לפתוח חשבון מסחר בבינאנס Binance. זהו תהליך מהיר אשר מבקש מכם קודם לכן להכניס את תעודת הזהות שלכם כמו, ת'ז, מגורים, מיקוד, ותמונת סלפי שלכם, אך אל תדאגו חברים זהו הליך קליל ומהיר.

בנוסף לכך, יהיה עליכם גם להוסיף מס כרטיס (אשראי בינלאומי) על מנת שיהיה ניתן לקנות צמדי מטבעות הרצויים. לאחר סיום התהליך הפשוט, רכישת מטבע ביטקוין קאש תארך רק מספר שניות בודדות. (ראה תמונה).

איך לקנות ביטקוין קאש BCH
קניית מטבע ביטקוין קאש BCH

כדי לקנות מטבעות קריפטו בדרך המהירה דרך פלטפורמת בינאנס, קודם יש להוסיף כסף בחשבון שפתחתם אל תוך פלטפורמת המסחר לאחר מכן יהיה ניתן לקנות מטבע ביטקוין קאש ישירות אל תוך הארנק שלכם בחשבון.

זהו יש לכם מטבע לינק (BCH) בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: