סקירה על המטבע הדיגיטלי אתריום ואיך לקנות – Ethereum (eth)

את'ריום הוא המטבע הקריפטו השני הכי פופולרי אחרי ביטקוין. אך בניגוד לביטקוין – ולרוב המטבעות הווירטואליים בשוק – את'ריום נועד להיות הרבה יותר מסתם מטוקן. סקירה על המטבע הדיגיטלי אתריום ואיך לקנות – Ethereum (eth):

המטבע הדיגיטלי אתריום מכונה גם לעתים קרובות המטבע השני הפופולרי ביותר, אחרי המלך ביטקוין. אך בניגוד לביטקוין – ולרוב המטבעות הדיגיטליים בענף הקריפטו – הטוקן אתריום נועד להיות הרבה יותר מאשר רק אמצעי סחר חליפי או נכס בעל ערך. במקום זאת, אתריום מכנה את עצמו רשת מבוזרת חכמה אשר בנויה על טכנולוגיית הבלוקצ'יין. בואו נפרט את המשמעות של זה.

איך המטבע הדיגיטלי אתריום עובד?

כמו כל מטבע קריפטו בענף המבוזר , אתריום עובד על בסיס רשת בלוקצ'יין. בלוקצ'יין הוא ספר ציבורי מבוזר ומופץ שבו כל העסקאות מאומתות ונרשמות בזמן אמ.

הוא מופץ בדרך כזאת שכל המשתתפים ברשת את'ריום מחזיקים בעותק זהה של ספר החשבונות הזה ומאפשר להם לראות את כל העסקאות שעברו. היא מבוזרת בכך שהרשת אינה מופעלת או מנוהלת על ידי גורם ריכוזי כלשהו – במקום זאת, היא מנוהלת על ידי כל בעלי החשבונות המבוזרים.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו טטר (Tether (Usdt ואיך לקנות בקלות

עסקאות בלוקצ'יין משתמשות בקריפטוגרפיה כדי לשמור על אבטחת הרשת ולאמת עסקאות. אנשים משתמשים במחשבים כדי "לכרות", או לפתור משוואות מתמטיות מורכבות המאמתות כל עסקה ברשת ומכניסות בלוקים חדשים לרשת הבלוקצ'יין שנמצא בלב המערכת. המשתתפים מתוגמלים בטוקנים חדשים של מטבעות הקריפטו. עבור מערכת אתריום, הטוקנים הללו נקראים כם בשם Ether (eth).

באמצעות מטבעות דיגיטליים Eth ניתן גם לקנות ולמכור מוצרים ושירותים ברשת, בדיוק כמו ביטקוין. מטבע אתריום ראה עלייה ענקית במחיר בשנים האחרונות, מה שהופך אותו להשקעה מאוד רווחית. אבל מה שמיוחד במטבע המבוזר – אתריום הוא שמשתמשים יכולים לבנות אפליקציות שניתן להריץ אותם על רשת הבלוקצ'יין, ממד כמו שתוכנה עובדת מחשב. האפליקציות הללו יכולים לאחסן ולהעביר נתונים מבוזרים או לטפל בעסקאות פיננסיות מורכבות מאוד.

רשת אתריום שונה מאוד מביטקוין בכך שהרשת יכולה לבצע חישובים כחלק מתהליך הכרייה שלה, מספר קן פרום, מנהל תחום פיתוח בחברת אתריום Alliance. למערכת יש יכולת חישובית בסיסית זו הופכת מאגר ערך ומדידה להחלפה למנוע מחשוב גלובלי מבוזר ומאגר נתונים שניתן לאמת ברשת גלויה לכולם.

הדירוג והשווי של מטבע את'ריום – Eth

מטבע הקריפטו eth נכון לכתיבת סקירה זאת נמצא בדירוג הרשמי של פלטפורמת מדד המטבעות המבוזרים (מרקט קאפ) במקום ה2 והדיי מכובד. המטבע הדיגיטלי הזה עומד על מחיר מטורף של 3776 דולר למטבע עם שווי שוק : 437,502,326,099 דולר . לפי הערכות מומחים בעולם הקריפטו, מטבע אתריום יעבור עד סוף 2022 את 3800 דולר וב 2022 יעבור את 3805 דולר למטבע אחד בלבד.

סקירה על המטבע הדיגיטלי אתריום ואיך לקנות - Ethereum (eth)

איך לקנות את מטבע הקריפטו את'ריום במספר צעדים?

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות ואנו לא ממליצים להשקיע ההשקעה כרוכה בסיכון רב. כל הנאמר כאן זו דעתנו האישית אין לראות זאת כהמלצה.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות

אז אחרי שהבנו מזה יטבע אתריום. נתחיל את תהליך קניית המטבע הדיגיטלי eth במספר פעולות פשוטות? בואו נתחיל, מטבע אתריום הוא המטבע הוותיק ביותר אחרי ביטקוין והוא קיים לקנייה בכל פלטפורמות המסחר הפופולריות בענף מטבעות הקריפטו. 

אחת הדרכים הפשוטות והמועדפות על רוב סוחרי ומשקיעי קריפטו ואחת הדרכים הטובות עם העמלות הזולות ביותר לקניית מטבע אתריום היא דרך פלטפורמת הטוקנים המבוזרים וההשקעות בינאנס להרשמה ל Binance . 

בינאנס היא הבורסה המובילה בשוק הקריפטו ומאוד אהובה בענף המטבעות המבוזרים מבחינת שווי השוק וגודל המסחר שלה ביחס לפלטפורמות השונות בעולם הקריפטו. ניתן להשקיע ממש בקלות דרך פלטפורמת בינאנס במגוון גדול של עשרות מטבעות מבוזרים.

לפני שנתחיל בפעולת הקנייה, היכנסו קודם לכן והירשמו כדי לפתוח חשבון מסחר בבינאנס Binance. זהו תהליך מהיר אשר דורש מכם קודם לכן להעלות את תעודת הזהות שלכם כמו, ת'ז, מגורים, מיקוד, ותמונת סלפי שלכם, אך אל תדאגו זהו הליך קליל.

בנוסף, יהיה עליכם גם להוסיף מס כרטיס אשראי על מנת שיהנה ניתן לקנות צמדי מטבעות. לאחר סיום התהליך הפשוט, רכישת מטבע eth תארך רק מספר שניות בלבד. (ראה תמונה).

איך לקנות אתריום
קניית מטבע אתרים מבינאנס

כדי לקנות מטבעות קריפטו במספר צעדים, קודם יש להוסיף כסף בחשבונכם אל תוך פלטפורמת בינאנס שפתחתם ומיד לאחר מכן יהיה ניתן לקנות מטבע אתריום ישירות.

זהו יש לכם מטבע לינק (eth) בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: