איך לעשות שיווק שותפים עם פלטפורמת המסחר בינאנס – Binance

בינאנס היא אחת מפלטפורמות המסחר המטבעות הדיגיטליים הגדולות בעולם. משווקי תוכנית השותפים שלהם מדווחים על רווחים של אלפי דולרים בחודש. איך לעשות שיווק שותפים עם פלטפורמת המסחר בינאנס – Binance:

סקירה קצרה על מערכת המסחר בינאנס:

(Binance) היא אחת מפלטפורמות מסחר וההשקעות במטבעות קריפטו הגדולות בעולם. הפלטפורמה נוסדה על ידי צ'אנגפנג המכונה גם "CZ" ג'או בסין בשנת 2017, בינאנס קיבלה את תואר מלכת בורסת המטבעות המבוזרים.

למרות פעלה בתחילתה רק במדינת סין, מאז גדלה והעתיקה את המשרדים שלה למלטה – אחת המדינות הידידותיות בעולם המטבעות הקריפטוגרפים. נכון לתחילת שנת 2021 שווי השוק של המטבע הרשמי שלהם BNB עומד על יותר 1.3 מיליארד דולר.

 כאשר פלטפורמת הקריפטו החלה לפעול, מחיר הראשוני של המטבע שלהם עמד על 10 סנט. עם זאת, זה הטוקן המבוזר הגיע לאחרונה מעל 630 דולר פנומנלי. העלייה של הפלפורמה הייתה מהירה לעבר תהילה עולמית אשר מיוחסת להצעת המטבע הראשוני הנמוך ביותר שלה, בנוסף ליחס המקצועי והידידותי של צ'אנגפנג ג'או ולדמי עלות המסחר הזולים שלה ביחס לפלטפורמות השונות.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות

התכונות של פלטפורמת בינאנס

  • שתי אפשרויות למסחר במטבע דיגיטלי (קריפטו) – תצוגות בסיסיות ומקצועיות – כאשר האופציה המתקדמת כוללת בתוכה ניתוח טכני יותר של ערך המטבעות הדיגיטליים לאורך זמן
  • מגבלת משיכה יומית של 2BTC למשתמשים ברמה 1 ועד 100 BTC (ביטקוין) לאלה ברמה 2
  • סחר בצמדי מטבעות ואופציות עבור משתמשים המשתמשים ב- BTC, ETH, BNB ו- USDT
  • תחרויות בינאנס אשר נותנות למשתתפים שלה הזדמנות לזכות במחירים מעולים, ממכוניות מזראטי ועד האייפון החדש ביותר.
  • אין תהליך אימות זהות למשתמשים החדשים אלא אם כן רמה 2 ומעלה.
תוכנית שיווק שותפים של בינאנס binance

תוכנית שיווק השותפים של בינאנס

תוכנית שיווק השותפים של פלטפורמת בינאנס הושקה עם עמלה ענקית של 50% על עמלת המסחר במטבע הביטקוין (BTC). עם זאת, ועדת תוכנית השותפים שלה הופחתה ל -20%. 

בשנת 2018 החברה השיקה מבצע שבו אתם יכולים להרוויח עמלה כפולה (40%) מכל עמלת מסחר אם אתם בעלים של 500 מטבעות דיגיטליים Binance (BNB) ומעלה. יתרון נוסף שיש לפלטפורמת המסחר בקריפטו בינאנס על פני תוכניות שותפים המסורתיות שאנו רגילים אליהם הוא שהעמלות הם אונליין, ישירות לחשבונכם.

 כדי להשתתף בתוכנית השותפים של בינאנס, אתם יכולים להירשם על ידי ביקור בדף הרישום של בינאנס (Binance); פשוט הזינו את כתובת הדוא"ל והסיסמה שלכם וצרו את החשבון שלכם בקלות. בזמן ההרשמה, עליכם לאשר את כתובת הדוא"ל שלכם.  אם אתם כבר רשומים לבינאנס, גשו אל דף הבית ולחצו על הדמות של האיש על הפלוס +. (כמו בתמונה)

איך לעשות שיווק שותפים עם פלטפורמת המסחר בינאנס - Binance

לאחר מכן לחצו על צור קישור הפניה ובחרו כמה אתם רוצים להרווים 20% 10% אתם ו 10% כמתנה לנרשם, ניתן לשחק עם זה, ואפשר גם להרוויח את כל העשרים אחוז בלבד בלי לצ'פר את הנרשם דרכם, הכל נתון להחלטתכם.

הערה לנרשמים החדשים: תוך כדי ניסיון הרשמה לתוכנית השותפים שלכם, ייתכן שתקבלו הודעה לפיה ההרשמה הושבתה באופן זמני בגלל עלייה בכמות המתמשים. עם זאת, תמיד ניתן לנסות שוב.

קשור: עתיד ענף מטבעות הדיגיטליים (קריפטו) ושלושת המומלצים של החודש


תכונות נוספות של תוכנית שיווק השותפים של בינאנס

  • כדי לזכות בעמלות ההפניה שלכם, כל אחד מההפניות שלכם חייב להירשם באמצעות קישור ההפניה הייחודי, או דרך קוד ה- QR או מזהה ההפניה שלכם
  • בכל פעם שהנרשם דרכם משלים את העסקה זאת אומרת קנה דרכם מטבעות קריפטו דיגיטליים, עמלת הבונוס שלכם תועבר תועבר לארנק הבינאנס שלכם באופן מיידי ובזמן אמת.
  • עמלות ההפניה שלכם לא ישולמו עבור הרשמה מחשבונות כפולים, משותפים או מזויפים ויובילו לפסילה ואולי לחסימה בחשבון.
  • אין הגבלה על מספר הנרשמים תחתיכם שאתם יכול להפנות וכמות העמלה שאתה יכול להרוויח בכל רגע.

שאלות נפוצות בנושא תוכנית השותפים של בינאנס

כמה זמן נמשך קובצי הקוקי (Cookie) למעקב אחר תוכנית השותפים של בינאנס?

עוגיות המעקב אחר קישורי ההפניה של פלטפורמת שיווק השותפים של בינאנס נמשכות 90 יום בלבד, כלומר אם מבקר לחץ על קישור השותפים שלכם, ייזקף לזכותכם העמםה כל עוד הוא נרשם בתוך תקופת ה 90 יום.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.