סקירה על מטבע הקריפטו נאו Neo ואיך לקנות בקלות

אחד המטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר הוא מטבע ה – NEO, המכונה גם "האת'ריום הסיני", היה אחד מסיפורי ההצלחה המדוברים ביותר בעולם המטבעות הדיגיטליים. סקירה על מטבע הקריפטו נאו Neo ואיך לקנות בקלות:

אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ואהובים ביותר הנמצא מקום 24 בדירוג של מרקט קאפ הוא מטבע ה- NEO, נאו המכונה לרוב גם מטבע "האת'ריום הסיני", היה אחד מסיפורי ההצלחה הגדולים ביותר בעולם המטבע הדיגיטלי המבוזר.

אם אתה חושב להשקיע או לסחור במטבע – NEO, אך אינכם בטוחים מה יהיה עתידו, הגעתם למאמר הנכון.

נשתף אתכם במספר דברים כמו על מחיר המטבע ואיך לקנות אותו. למרות שקשה לחזות את עתידו של מטבע מבוזר כלשהו בענף, ​​המאמר עשוי לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת יותר.

אנו גם נדבר על יסודות המטבע הדיגיטלי NEO ומגמות המחירים ההיסטוריות שלה, כך שתדעו טוב יותר אם זה מה שאתם מחפשים או מטבעות קריפטו שונים.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו טטר (Tether (Usdt ואיך לקנות בקלות

לפני שנכנס למדריך, חשוב לציין שתמיד כדאי קודם להתייעץ עם יועץ פיננסי ומומחה בתחום לפני שתקבלו החלטות השקעה או מסחר בקריפטו כלשהן.

בכל מקרה, בואו נתחיל לדבר קצת על המטבע המבוזר NEO!

הטוקן NEO, שנקראה במקור בשם "AntShares", הוקם על ידי דה הונגפיי בשנת 2014. ביוני 2017 החליטה החברה למתג מחדש את השם ל – NEO.

Neo הוא המטבע הדיגיטלי הראשון שנוצר בסין ויש אומרים שהטוקן הוא מתחרה ישיר של המטבע היוקרתי את'ריום. כמו מטבע אתריום גם מטבע ה- NEO הוא הרבה יותר מסתם מטבע קריפטו, ולגורם זה יש השפעה משמעותית על תחזיות המחירים בעתיד הנראה של NEO.

מה זה מטבע NEO?

NEO היא בעצם פלטפורמה אשר מבוססת על מערכת בלוקצ'יין המאפשרת למפתחים ליצור חוזים חכמים ואפליקציות מבוזרות. המומחים אומרים כי חוזים חכמים הם הדבר הגדול הבא ולא סתם, ניתן ליישם איתם במצבים רבים ובמציאות אמיתית.

למעשה, מטבע את'ריום היה היוצר המקורי של חוזים חכמים אלה ולכן NEO מכונה גם לרוב "האת'ריום הסיני".הערה חשובה: חוזים חכמים הם החוזים שקודדם קשה מאוד לביצוע עצמי רק כאשר מתקיימים תנאים מסוימים – מוגדרים מראש. לכן, אין צורך במעורבות של צד ג' כלשהו.

מבחינת מטבע הביטקוין, הטוקן נאו שונה מרחק שמיים וארץ ממנו. הסיבה לכך היא שהמטרה העיקרית של ביטקוין היא לשמש כמטבע דיגיטלי בלבד, עם שאיפות להפוך לחלופה למטבע פיאט כמו USD, CAD, GBP וכו '.

כפי שציינו קודם, ל- NEO יש הרבה יותר צורכי שימוש בנוסף להיותם מטבע דיגיטלי המבוסס על חוזים חכמים.

הדירוג והשווי של מטבע Neo

המטבע המבוזר neo נכון לכתיבת מאמר זה נמצא בדירוג הגלובלי של פלטפורמת מדד הקריפטו (מרקט קאפ) במקום ה24. מטבע הקריפטו הזה עומד נכון להרגע על סכום של 98.72 דולר למטבע עם שווי שוק :  2,234,400,126,498 דולר . לפי הערכות מומחים, מטבע (neo) יעבור עד סוף 2021 את 101 דולר וב 2022 יעבור את 105 דולר למטבע.

סקירה על מטבע הקריפטו נאו Neo ואיך לקנות בקלות

איך לקנות את מטבע הקריפטו נאו NEO בכמה צעדים?

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות ואנו לא ממליצים להשקיע ההשקעה כרוכה בסיכון רב. כל הנאמר כאן זו דעתנו האישית אין לראות זאת כהמלצה.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות

רוצים לרכוש את מטבע הקריפטו neo בכמה פעולות פשוטות? בואו נתחיל, מטבע המבוזר אחד המובילים בשוק neo קיים לקנייה בכל פלטפורמות המסחר הפופולריות בענף המטבעות הדיגיטליים. אחת הדרכים הפשוטות והמועדפות על רוב הסוחרים והמשקיעים ואחת הדרכים המהירות עם העמלות הזולות ביותר לקניית מטבע neo היא דרך מערכת המסחר וההשקעות בקריפטו בינאנס להרשמה ל Binance . 

בינאנס היא הבורסה הגדולה, אהובה והמובילה בעולם המטבעות הדיגיטליים מבחינת שווי השוק וגודל המסחר שלה ביחס לשווקים בענף הקריפטו. ניתן להשקיע בקלות דרך פלטפורמת בינאנס במגוון של עשרות מטבעות מובילים בשוק הקריפטו.

לפני שמתחילים היכנסו להירשם ולפתוח חשבון מסחר בבינאנס Binance. זהו תהליך פשור ומהיר אשר מבקש מכם קודם להוסיף את תעודת הזהות שלכם כמו, ת'ז, מגורים, מיקוד, ותמונת סלפי שלכם, אך אל תדאגו זהו הליך פשוט. בנוסף, יהיה עליכם גם להזין מס חשבון כרטיס אשראי כדי שתוכלו לקנות צמדי מטבעות. לאחר סיום התהליך הפשוט, רכישת מטבע neo תארך רק מספר שניות בלבד. (ראה תמונה).

איך לקנות מטבע neo נאו
קניית מטבע נאו (neo)

כדי לקנות מטבעות קריפטו בקלות, קודם רצוי להכניס כספים בחשבון למערכת בינאנס שיצרתם ומיד לאחר מכן, עליכם לקנות קודם מטבע bnb או usdt.

 לאחר שסיימתם את שלב העברת הכספים לפלטפורמת המסחר בינאנס, בחרו עכשיו את צמד מטבעות המסחר הדיגיטלי של neo אשר תואם את מטבעות הקריפטו הדיגיטליים שרכשתם ואת הסכום המדויק שאתם רוצים להמיר למטבע נאו.

זהו יש לכם מטבע לינק (neo) בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: