סקירה על מטבע הקריפטו טטר (Tether (Usdt ואיך לקנות בקלות


את מטבע צמוד הדולר USDT, ניתן להעביר, לאחסן בארנק ולסחור איתו במגוון פלטפורמות (בורסות, ארנקים, שירותים פיננסיים) וסוחרים פרטיים הרוצים למנוע את התנודתיות בשווקי מטבעות הקריפטו. סקירה על מטבע הקריפטו (Tether (Usdt ואיך לקנות בקלות:

מי מייסד מטבע הדיגיטלי טטר Tether?

תחילת דרכו של המטבע טטר – Tether (usdt) היה עוד שמטבע ביטקוין היה בחיטוליו כאשר המתכנתים החלו לראשונה לחשוב איך ניתן לשנות את מטבע ביטקוין כדי שיוכלו לייצר סוגים חדשים של מטבעות מבוזרים. 


כשזה קרה, שתי הקבוצות החלו לעבוד על הרעיון של פלטפורמת הבלוקצ'יין של מטבע הקריפטו והמלך הבלתי מעורער ביטקוין אשר יכול להיות פלטפורמה שמשמשת לייצירת מטבעות פיאט – סטארטאפ בשם Realcoin ובורסת המסחר במטבעות הקריפטוגרפו Bitfinex.
 
בסופו של עניין, שני הפלטפורמות מיזגו כוחות וכתוצאה מכך הקימו את חברת Tether Limited. 

כיום, החברה נותנת אפשרות למשתמשיה לאחסן ולהחליף ולסחור במטבעות Tether ובנוסף מסייעת בשילוב נכסי קריפטו של Tether למסחר בבורסות מרכזיות כמו בינאנס.

מה זה usdt?

המדריך קצר ולעניין: היוצר של פלטפורמת ה- stablecoin הראשון והמוכר ביותר, Tether Limited היא חברה גדולה אשר בבעלותה פלטפורמה אשר מנפיקה נכסי קריפטן מבוססים על מערכת בלוקצ'יין אשר צמודים למחיר הדולר. 

כיום טוקן הקריפטו Tether תומך בארבע מטבעות : הדולר האמריקאי (USDT), היואן הסיני (CNHT) ומטבע היורו (EURT), בנוסף גם מטבע יציב מגובה במחיר של -1 גרם. של זהב (XAUT). 

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות

הרעיון של מותג הקריפטו הזה, אשר הושק לראשונה עם USDT אי שם בשנת 2014, היה להפוך את כספי המדינה לצמודים יותר לנכסי קריפטו חדשים יותר, אשר נסחרו 24/7 בשוק הגלובלי של המטבעות הדיגיטליים. 

כל טוקן של USDT טטר, ניתן להחלפה מול דולר אמריקאי מקביל למחיר המוחזק על ידי חברת Tether Limited. השווי הכולל של כל מטבע ה- USDT חייב להיות בדיוק שווה לעתודות המוחזקות על ידי החברה, זאת אומרת כל מטבע טטר מגובה בשטר של דולר 1.

לאחר שמטבע חדש והנפקתו של USDT, ניתן להעביר, לאחסן ולהחליפו או לסחור על ידי אין ספור פלטפורמות פיננסיות כמו: בורסות, ארנקים דיגיטליים, שירותים פיננסיים) וסוחרים פרטיים אשר רוצים למנוע את התנודתיות הלא נעימה בשווקי המטבעות הדיגיטליים.

כיום, מטבעות הקריפטו טטר מהווים סוג חדש של נכסי מטבעות מבוזרים אשר מתחילים למצוא ניצני שימוש מעבר לעולם של פלטפורמות המסחר הגדולות, כולל במגזרים כמו תשלומים דיגיטליים חוצי גבולות גולבליים. 

נכון לכתיבת מאמר זה, מטבע טטר USDT נשאר המטבע הגדול ביותר והנפוץ ביותר בשוק הקריפטו. 

עם זאת, הרעיון של הטוקן המבוזר Tether אומץ על ידי החברות הגדולות בעולם. מספר רשתות חברתיות אשר הודיעו שהם ינפיקו מטבע דיגיטלי מבוזר צמוד למטבע טטר usdt.

קשור: עתיד ענף מטבעות הדיגיטליים (קריפטו) ושלושת המומלצים של החודש

איך לקנות מטבע הקריפטו טטר (Tether (Usdt?

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות ואנו לא ממליצים להשקיע ההשקעה כרוכה בסיכון רב. כל הנאמר כאן זו דעתנו האישית אין לראות זאת כהמלצה.

רוצים לקנות את המטבע הקריפטו צמוד הדולר טטר Tether? בואו נתחיל, מטבע הקריפטו אחד הגדולים והמובילים בענף המבוזר, קיים לרכישה בכל פלטפורמות ההשקעות והמסחר המובילות בענף המטבעות הקריפטוגרפיים. 

אחת הדרכים הקלות והמועדפות עליי כמשקיע בעולם הקריפטו היא פלטפורמת בינאנס אולי הטובה ביותר עם העמלות הזולות לקניית מטבע tether כנסו להרשמה ל Binance ורכשו בקלות את הטוקן ישירות מבינאנס ללא צורך בהמרה.

בינאנס היא פלטפורמת למטבעות דיגיטליים (קריפטו) הגדולה והנסחרת בעולם המטבעות המבוזרים מבחינת שווי השוק וגודל העסקאות, כמובן, שלה ביחס לשאר הבורסות המובילות. ניתן להשקיע בקלות ובמהירות דרך פלטפורמת binance במגוון של מאות מטבעות פופולרים בשוק הקריפטו.

תהליך הרכישה:

קודם כן עלינכם להירשם ולפתוח חשבון מסחר בבינאנס Binance. יש לומר קודם שזה תהליך פשוט אשר מבקש מכם לאחר ההרשמה להעלות למערכת את תעודת הזהות שלכם כמו, ת'ז, מגורים, מיקוד, ותמונת סלפי שלכם, אך אל תדאגו זהו תהליך פשוט. 

בנוסף לכך, יהיה עליכם גם להזין מס חשבון כרטיס אשראי כדי שיהיה ניתן לקנות את מטבע usdt. לאחר הגדרת התהליך המהיר, רכישת מטבע usdt תארך רק מספר שניות בלבד. (ראה תמונה).

קניית מטבע usdt

זהו יש לכם מטבע טטר (usdt) בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: