מה זה המטבע הדיגיטלי דוג'קוין? ואיך קונים במספר צעדים – Dogecoin

למה מטבע הקריפטו הזה תופס כותרות ולמה אילון מאסק צייץ עליו? המטבע שהתחיל כבדיחה ותפס תאוצה בין רגע. מה זה המטבע הדיגיטלי דוג'קוין? ואיך קונים במספר צעדים – Dogecoin:

באמצע שנת 2014. חנון מחשבים בשם ג'קסון פאלמר, לא האמין שהוא יהיה ​​בין 10 מטבעות הדיגיטליים המובילים בעולם. פאלמר הוא בחור אוסטרלי בשנות העשרים לחייו. המטבע שלו נמצא על מכונית מירוץ לטענתו יש לו אפס עניין בתחום. בחלומות הפרועים ביותר שלו הוא לא העלה על דעתו שזה יגיע למקום הזה.

פאלמר מתאר את המצב באמצעות הזה "משוגע", "סוריאליסטי" "ולא יאומן". הוא זוכר את הרגע הזה כסוג של בדיחה "בדיקת מציאות". (Dogecoin) המטבע דוג'קוין התחיל כציוץ בטוויטר, זמן קצר לאחר מכן הוא הפך למטבע קריפטו ששווה כסף גם בעולם האמיתי. לדבריו זה הזכיר לי כמה העולם יכול להיות "משוגע".

זהו הסיפור (בקצרה) של מטבע הדיגיטלי דוג'קוין, הבדיחה שהפכה ליותר מידי אמיתית.

קודם לכן, הערה חשובה: אנו לא יועצי מסחר והשקעות, יש סיכון ועליכם לקחת אותו בחשבון! כל מה שנאמר כאן זו דעתנו האישית ואינה תחליף ליועץ השקעות.

האם מטבע הדוג'קוין הוא הדבר הבא?

דוג'קוין הוא מטבע מבוזר, בדמות של כסף דיגיטלי, בדומה למטבע הקריפטו ביטקוין , אשר מאפשרת עסקאות p2p ברשת הדיגיטל המבוזרת. הבדל חשוב אחד: הביטקוין הוא הרעיון הראשוני והמקורי של הבלוקצ'יין. הביטקוין הוא הקריפטו פורץ הדרך. ביטקוין הוא (יש הסבורים) טכנולוגיה שמשנה סדרי עולם עם פוטנציאל לשנות את אופן החשיבה והתתנהלות עם כסף במאה ה -21.

מה זה המטבע הדיגיטלי דוג'קוין? ואיך קונים במספר צעדים - Dogecoin
תמונה -freepik

קשור: מדריך: איך לקנות מטבע קרדנו (ADA) במספר צעדים

(Dogecoin) דוג'קוין הוא מטבע דיגיטלי עם תמונה של כלב. יש אומרים שהמטבע הוא סוג של חידה למה הוא מוערך כל כך. ישנם מאות מטבעות עם רעיון אמיתי ובעל ערך מאחוריהם והם לא זכו להצלחה שהקריפטו הזה שהתחיל כבדיחה קיבל. ויש אומרים שהוא רק בתחילת דרכו.

בשלב הזה הדוג'קוין שווה כבר מיליארד דולר ואת זה קשה להבין. "דוג'קוין הוא מטבע שניתן להעתיק בקלות, השאלה שאנשים שואלים ברשת, שהם לא מבינים איך הוא מבדיל את עצמו מביטקוין. יש חושבים שזה קשור להקמתו המוקדמת, זאת אומרת שהמטבע היה חלק מפריצת הדרך של עולם הקריפטו לתוך חיינו. אה " וגם הכלב החמוד"

איך קונים את המטבע הדיגיטלי דוג'קוין – Dogecoin?

הפעולה הראשונה כדי לקנות את מטבע הקריפטו דוג'קוין, הירשמו לפלטפורמת המסחר המובילה בעולם binance בינאנס הרשמה.

לאחר שנרשמתם, על מנת לקנות מטבעות קריפטו דיגיטליים תצטרכו למלא פרטים אישיים שלכם. לאחר שסיפקתם פרטים אישיים (על מנת לאבטח את חשבונכם) כמו: תז, תמונה, כרטיס אשראי. כנסו אל דף הבית של בורסת המסחר בינאנס ולחצו על קנה מטבע מבוזר (ראה תמונה).

קשור: מדריך: איך לשנות שפה בפלטפורמת המסחר בקריפטו בינאנס – Binance

מה זה המטבע הדיגיטלי דוג'קוין? ואיך קונים במספר צעדים - Dogecoin
איך קונים Dogecoin

לאחר שנכנסתם. דבר ראשון, בחרו קניית מטבע USDT (לא ניתן לקנות את מטבע הדוג'קוין ישירות, יש לקנות USDT ולאחר מכן להמיר לדוג'קוין). הכניסו את הסכום שברצונכם לקנות איתו מטבעות. שלב שני, (אם אתם חדשים) אשרו את פרטי התשלום שלכם, כגון: כרטיס אשראי, תז.

השלב השלישי, השלימו אימות בטיחות (לאחר שתמלאו את הפרטים הללו, לא יהיה צורך למלא ברכישה הבאה) זאת פעולה של דקה או שתיים. השלב הרביעי, השלם את תשלום הרכישה. לחצו על קנה USDT.

לאחר שהתווסף לחשבונכם מטבעות USDT. כנסו אל שווקים (מרקט) בראש העמוד וחיפשו את המטבע DOGE/USDT ולחצו עליו. לאחר מכם ניתן לראות בתחתית הדף (קנה DOGEׂ) הכניסו בשורת USDT את הכמות שרכשתם ולחצו כל קנה DOGE.

מה זה המטבע הדיגיטלי דוג'קוין? ואיך קונים במספר צעדים - Dogecoin

זהו. יש לכם מטבעות דוג'קוין. צריכים עזרה? אל תהססו לכתוב לנו כאן בתגובות נשמח לשמוע מכם.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: