מדריך מקוצר: יצירת אמנות קריפטו NFT למתחילים כולל סרטון הסבר

רוצים להיכנס אל התחום שכבש את עולם הקריפטו בסערה. רק לאחרונה נמכרו במכרז אמנות NFT במליוני דולרים, אלי הגיע גם התור שלכם להרוויח כסף גדול בעולם המטבעות הדיגיטליים. מדריך מקוצר: יצירת אמנות קריפטו NFT למתחילים כולל סרטון הסבר:

תחום ה – NFT שכבש את עולם הקריפטו בסערה בשנה האחרונה, ייתכן שאתם רוצים גם ליצור לעצמכם פיסת אמנות יוקרתית ואולי גם למכור אותה או שאולי אתם מעוניינים לקנות. הכנו לכם מדריך מקוצר בעניין.

תחילת עבודה:


1. הורידו את הארנק של MetaMask
2. רכשו / העבירו מטבע ETH (דרך mintable ניתן למכור בלי עמלות העלאת פריט)
3. הירשמו ב- OpenSea/mintable
4. צרו את NFT שלכם

הגישו את ה NFT שלכם לאימות בבלוקצ’יין, והנה … יש לכם פריט אמנות NFT מוכן משלכם!

מדריך מקוצר: יצירת אמנות קריפטו NFT  למתחילים כולל סרטון הסבר

קשור: מה זה NFT ? איך ליצור בעצמך ולמה נמכר לאחרונה ב 6 מיליון דולר

ארנק בלוקצ’יין MetaMask

הפעולה הראשונה שלכם: הורידו את ארנק MetaMask.

MetaMask הוא ארנק אינטרנטי עם שילוב מתקדם של dApp אשר מעניק אפשרות למשתמשים שלו לעשות רכישות DeFi בין אפליקציות באמצעות תוסף Chrome פשוט.

הערה חשובה: רשמו על נייר או העתיקו ושמרו את ביטוי של הסיסמה להחלמת זרעים, ואתם יכולים להמשיך.

קניה / העברה של מטבע הקריפטו ETH

NFT היא יצירה רשומה ובלתי ניתנת לשינוי של תמונת האמנות שלכם והיא ניתנת ליצירה בחינם, אך מכיוון אמנות ה NFT מועברת בקוד בבלוקצ’יין את’ריום, ישנם דמי הרשמה פריט ראשוני עבור הפריט והעברה ואימות האסימון ב OpenSea לחלופין ניתן להתחית למכור ללא עמלות אימות ראשונים באפליקציית mintable.

אם החלטתם למכור ב OpenSea אתם יכולים להעביר מטבע ETH מהאחזקות שלכם בארנק הקיים ולהעביר לארנק MetaMask החדש שלכם או לקנות את מטבע הקריפטו דרך פלטפורמת Wyre המשולבת בפלטפורמת MetaMask.

הירשם ב- OpenSea

אחרי שהבנו את הפעולות הראשונות ליצירת אמנות – NFT במספר פעולות פשוטות, מצאנו לכם את OpenSea אשר מוביל בשוק מכירת פריטי אמנות של NFT.

OpenSea הוא “שוק ענקי של NFT והמוכר ביותר” אשר מציע שירות ליצירת אסימוני NFT בחינם. עם זאת כמו שאמרנו קודם לכן, יש לאמת את האסימון בבלוקצ’יין כדי שיהיה ניתן לרשום פריט ראשוני ויש לכך עלות סמלית.

קשור: 20 רעיונות למוצרים ושירותים שאפשר למכור דרך הבלוג שלכם

סרטון הסבר איך ליצור NFT:

צרו את ה- NFT הראשון שלכם

בזמן יצירת נכס ה – NFT שלכם מקובץ JPG,GIF אתם יכולים להחליט כמה עמלה היוצר יקבל בכל פעם שהקובץ יועבר ממשתמש אחד למשתמש אחר.

ניתן גם להוסיף מידע מסוים לתמונת NFT, כמו היפר-קישור, מספר העותקים שיש ליצור והודעות סודיות שרק הבעלים של ה- NFT יכול לגשת אליהן.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

X