המייסד של קרדנו צ'ארלס הוסקינסון קיבל את תג האימות הכחול מטוויטר

מנכ"ל קרדאנו (ADA) צ'ארלס הוסקינסון קיבל סוף סוף את תג האימות הכחול הכל כך נחשק מטוויטר. האם אלו בשורות טובות למטבע הקריפטו?

למנכ"ל והמייסד שותף של מטבע הקריפטו קרדנו (ADA), צ'ארלס הוסקינסון , יש עכשיו חשבון טוויטר מאומת בווי כחול ועל מה כל ההתלהבות?  אימות חשובונו של מילייארדר הקריפטו הגיע רק לאחר מספר איומים למחוק את חשבון הטוויטר שלו לצמיתות. הוסקינסון ניסה לא פעם לאמת את החשבון בטוויטר . הוא סיפר על כך לקהילת קרדנו הגדולה שהוא חושב לעזוב את הפלטפורמה בשל כך.

קשור: מדריך: איך לקנות מטבע קרדנו (ADA) במספר צעדים

הוסקינסון סיפר לקהילה בגלל שחשבונו אינו מאומת, הנוכלים משתמשים השם שלו כדי להונות משקיעים חדשים בעולם מטבעות הקריפטו, צ'ארלס אומר כי אימות התג נחוץ מאוד למטבע בשוק הקריפטו. יש דיווחים שאומרים שאימות תג החשבון של הבעלים והמנכ"ל בטוויטר היא ציון דרך למטבע ADA.

קשור: הפקדת כספים לשוק מטבעות הקריפטו בינאנס – Binance (קניית קריפטו)

הוסקינסון צייץ בטוויטר,

"אם אין דרך לאמת, אני חושב לעזוב את פלטפורמת טוויטר. נראה שזו הדרך היחידה לפתור את בעיות ההתחזות. אני מאוכזב מטוויטר, פשוט נראה שלא אכפת להם מהונאות והתחזות. "

רבים ממשקיעי ומעריצי מטבע קרדנו המוכרים, כמו אלכסנדרה הוק אחת הנשים הכי פופולריות בקהילת המטבעות הדיגיטליים, שיתפו את הכעסים שלהם בנושא התג ותמכו במייסד בהוסקינסון.

קשור: הבנת שוק מסחר במטבעות קריפטו (דיגיטליים) ואיפה כדי לסחור

אלכסנדרה הוק צייצה בטוויטר, "האם כולנו יכולים להסכים שצ'רלס הוסקינסון @IOHK_Charles צריך לקבל את תג אימות חשבונו? מלבד הישגיו הגדולים, יש לו מתחזים רבים בשוק. ישנן הונאות רבות, במיוחד כשמדובר בקריפטו. טוויטר צריכה להגן על המשתמשים שלה, @jack בבקשה תעשה משהו. ”

בנוסף לכך הבעלים שך המטבע ADA, הוסקינסון הודה לכל מי שתמך ועמד לצדו עד לאימות חשבון התג הכחול של טוויטר בהצלחה.

הוסיף ואמר, הוסקינסון לאחרונה כי יותר ממאה חברות העוסקות בשוק הקריפטו יעברו ממטבע אתריום למטבע קרדנו ADA. למעשה, הוא סיפר במפורש כי חברות אלה יעזבו את מטבע אתריום ויעברו לקרדנו לחלוטין כאשר הקריפטו ADA תתקדם ותתחזק יותר בשוק המטבעות הדיגיטליים.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: