7 תוכניות השותפים הטובות ביותר בתחום האופנה

שיווק שותפים היא דרך מצוינת להרוויח כסף מבלוג שלכם או מכל נכס דיגיטלי הקשור לתחום האופנה. הדבר המעולה כאן הוא שאתם יכול לעשות כסף בעבודה עם תוכנית שותפים על מנת לקדם מוצרים שאתם מתחברים אליהם וכי גם ככה אתם כותבים עליהם בנכס הדיגיטלי שלכם. תוכניות השותפים הטובות ביותר בתחום האופנה:

איך מתחילים עם שיווק שותפים בענף האופנה:

לאחר שהחלטתם שלייצר הכנסה בשיווק שותפים מתאים עבור הנכס הדיגיטלי שלכם (נכס דיגיטלי: ערוץ יוטיוב, קבוצה בפייסבוק, בלוג, אתר, קורס דיגיטלי), לפני כן חישבו איזה סוגי מוצרים אתם מתחברים אליהם ואתם רוצים לקדם. הסיבה לכך היא שתוכניות שותפים יעבוד טוב עבורכם כאשר יש התאמה בין קהל המתשמשים/עוקבים שלכם לבין המוצרים שאתם מקדמים.

לכן חשוב קודם להבין מהי הנישה שלכם. נישות הן כמו בגדי נשים בהריון הם נישה רחבה יותר אבל עדיין נקראת נישה. לצורך העניין, בעוד שהנישה הרחבה יותר שלכם עשויה להיות אופנה לנשים, אם אתה כותבים על לבני נשים, זה ייחשב כנישת המשנה שלכם.

נישות משנה נחשבות לדרך יותר רווחית בכל מה שקשור לשיווק שותפים. הסיבה לכך שאנשים מחפשים בדרך כלל מוצר ספציפי לרכישה, סיבה ויתרון נוסף לכך היא שהרבה יותר פשוט ליצור תוכן – ולייצר תנועה לנישת משנה ספציפית.

לאחר שתתחברו לנישת המשנה שלכם, ניתן להתחיל ולחפש תוכניות שותפים בתחום האופנה המעניקות גישה למוצרים רלוונטיים.

1. RewardStyle

7 תוכניות השותפים הטובות ביותר בתחום האופנה

RewardStyle היא תוכנית שותפים בתחום האופנה, או מספר של תוכניות שותפים. רשתות מסוג זה משמשות כקישור בין משווקי שותפים ורשתות שותפים. כאשר אתם מצטרפים לתוכנית השותפים, יש לכם גם גישה לכל מוצרי השותפים ברשת זו.

למרות שזו יכולה להיות אחת התוכניות הקשות יותר לאישור, RewardStyle אשר מציעה עמלות גדולות בהרבה יותר מרוב תוכניות השותפים האחרים בתחום האופנה.

קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט מרשתות שותפים – צעצועים לילדים

2. Shopstyle Collective

בשונה Shopstyle Collective RewardStyle היא תוכנית שותפים אשר פשוט להצטרף ולקבל אישור, כל עוד יש לכם נכס דיגיטלי כל שהו או בלוג, אתר. מה שמצויין ברשת – Shopstyle Collective הוא שמדובר באחרת מרשתות שותפים היחידות אשר משלמות עמלות עבור כל קליק. זאת אומרת שאתם לא צריכים להשלים מכירה על מנת לקבל את הכסף שלכם – כל מה שצריך זה קליקים.

3. Impact Radius

Impact Radius היא רשת שותפים נוספת בתחום האופנה אשר מציעה שיעור עמלה גבוהים, לא גבוהים כמו שאר ברשתות במאמר. יש שיעור עמלה קבוע של 4% למכירה. עם זאת, רשת השותפים אימפקט רדיוס מציע מספר גדול של מותגים גלובליים, כולל חבילות כלי שיווק אוטומטיים מעולים.

קשור: איך להרוויח כסף עם תוכנית השותפים של Hostgator

4. Skimlinks

Skimlinks היא תוכנית שותפים אשר מציעה למשווקי השותפים שלה עמלות גבוהות לפי תשלום למכירה CPA.  הרשת מעניקה לשותפים שלה גישה ליותר מ – 48,500 תוכניות שותפים. בנוסף הם מנהלים משא ומתן על תעריפים מיוחדים עם סוחרי אופנה בינלאומיים עבורכם, אשר יכולים להיות גדולים פי כמה משיעורי עמלות רשתות האופנה הרגילים.

5. Nordstrom

רשת Nordstrom היא שם דיי מוכר בתעשיית האופנה, תוכנית השותפים של נורדסטרום כמו שהיא גדולה ומוכרת כך היא משלמת שיעורי עמלה גבוהים, לתוכנית שלהם יש שיעור עמלה שבין 2% ל -20% פר מכירה. הרשת מציעה גם תמיכה גדולה למשווקי השותפים שלה ומעניקה כלי קריאייטיב חדשים באופן קבוע.

קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט על ידי רשתות שותפים למשחקים

6. Zaful

Zaful רשת שותפי אופנה אשר גדלה בפופולריות בתחום אביזרי האופנה המוכרים שלה. רשת Zaful משלמת שיעורי עמלנה דיי נדיבים של 15% – 30% פר מכירה, זאפול מציעה את העמלות בין הגבוהות ביותר עבור חברות אופנה בעולם. לקישורי השותפים שלהם יש אורך זמן קוקיס של 60 יום. זאת אומרת שקישורי השותפים שלכם יכולים לייצר לכם הכנסה גם אחרי 60 יום אם הלקוח החליט לרכוש.

7. Newchic

רשת השותפים Newchic ' מציעה לשותפים שלה שיעורי עמלה דיי נדיבים בין 10% ל -50% פר מכירה. ונכון לכתיבת שורות אלה, כל חברות האופנה החדשות משלמות עמלה של עד 18% בחודש הראשון. לתוכנית השותפים – Newchic יש גם תוכנית מוצרי אופנה חינמית מעולה, וכמו רשת האופנה Zaful, גם להם יש קישור שותפים למשך 60 יום.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.