איך להרוויח כסף עם תוכנית השותפים של Hostgator

אם יש לכם אתר או כל נכנס דיגיטלי המקבל תנועה, ניתן להרוויח כסף באמצעות תוכנית השותפים של אירוח האתרים Hostgator, כן מדובר באלפי דולרים. איך להרוויח כסף עם תוכנית השותפים של Hostgator:

הרשמה לתוכנית השותפים של Hostgator – הוסט גייטור

ההצטרפות לתוכנית השותפים של פלטפורמת אירוח האתרים Hostgator היא פשוטה מאוד , מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לקישור זה וללחוץ על כפתור ההרשמה הצהוב.

איך להרוויח כסף עם תוכנית השותפים של Hostgator

בעמוד הכניסה הבא ניתן לראות טופס אשר עליכם למלא את הפרטים שלכם. פלטפורמת Hostgator משתמשת במערכת השותפים של Impact כך שאם כבר קיים לכם חשבון בפלטפורמת Impact Radius, אתם יכולים כבר להתחיל לקדם את תוכנית האירוח במקום ליצור חשבון חדש.

במהלך רישום לטופס תוכנית השותפים, יהיה עליכם להכניס את כתובת האתר או הבלוג שלכם, ולבחור מטבע לתשלום אם אתם מתגוררים בישראל אז כמובן לבחור שקל, להזין את כתובת המגורים או מקום העבודה שלכם. חשוב למלא את הפרטים המלאים והנכונים ובחרו את הגדרות המס הנכונות לאחר מכן. אם אתם עצמאיים ואין לכם ישות עסקית המקושרת לאתר שלכם, בחרו באפשרות "בעלות עצמית" בעמוד הבא.

קשור: שיווק שותפים למתחילים: איך לעשות את השקל הראשון דרך בניית בלוג

לאחר שעברתם על הטופס, מלאן אותו ושלחו את הבקשה שלכם, תקבלו דוא"ל מתוכנית השותפים של – Hostgator. לחצו על כפתור "אמת כתובת דוא"ל" כדי לאמת את כתובת הדוא"ל שלכם. לאחר אימות כתובת הדוא"ל שלכם, הבקשה שלכם תוגש לבדיקה. לאחר יום עד שלושה ימים תקבלו דוא"ל אישור נוסף מ- Hostgator שאושרתם ברשת השותפים.

איך מקבלים עמלות מתוכנית השותפים Hostgator?

כך אתם מקבלים כמות מהוסט גייטור:

לאחר אישור ההרשמה שלכם למערכת השותפים, היכנסו לחשבון השותף- Impact והעתיקו את קישור המעקב או הבאנר. עכשיו, עליכם להטמיע את הקישור או הבאנר באתר שלכם או במאמרים בבלוג שלכם.

כאשר מבקר מקליק על הלינק ונכנס לפלטפורמת Hostgator.com, שדרוג תוכנית או מנוי לאירוח אתרים. ואז נוצרת עבורכם עמלה. כאשר המכירה שלכם מתבצעת, היא נספרת בחשבונכם מאז שהמבקר לוחץ על הלינק או הבאנר באתר האינטרנט שלכם, הוא מגיע ל- hostgator ואז רכש את התוכנית.

ככל שאתם יוצרים יותר מכירות , כך התשלום שלכם גדל. ניתן לבחור לקבל תשלום דרך פלטפורמות התשלום Checque, ACH או פייפאל. אנו מעדיפים לקבל תשלומים בתוכנית השותפים שלנו דרך פלטפורמת פייפאל מכיוון שהיא נוטל פעולה מאיתנו והוא אוטומטי, אשר אינו זקוק כלל למעורבות מהצד שלכם.

קשור: 3 טיפים: מה הם הכללים לקידום מודעות שיווק שותפים בגוגל אדס – אפיליאייט

גודל התשלומים תלויים בכמות המכירות שנוצרות דרך לינק הייחודי שלכם בחודש נתון. הנה טבלת כמלות מפלטפורמת Hostgator.

1-5      ……………..  $50 /signup
6-10    …………….   $75 /signup
11-20  …………….   $100 /signup
21+     ……………    $125 /signup

כפי שאתם יכולים לראות, כמה שיותר מכירות, שיעור העמלה שלכם למכירה גדל. בואו נגיד שאם 2 אנשים ילחצו על לינק השותפים שלכם ויהפכו לקונים, ישולמו לכם 2 2X $50 = $100. אבל אם אתם יכול להביא כ -20 אנשים ילחצו ויהפכו לקונים, אז שיעור העמלה שלכם יעלה ותקבלו 20 X $ 100 = $ 2000 לחודש.

כתיבת תוכן : אתר האינטרנט שלכם הוא המקום בו תחליטו אם אתה יכולים להרוויח כסף בתוכנית השותפים או לא. בדקו שתוכן של הנכס האינטרנטי שלכם מדבר על המוצר שאתה מוכרים. אם ובמקרה המוצר שהאתר שלכם מקדם הוא על נושאי אירוח אתרים של Hostgator. אז זה מובן מאליו שתוכן האתר/הבלוג שלכם יכול להתאים לנושא האפלייאט שאתם מקדמים. ניתן להשיג את התוצאות המעולות ביותר אם התוכן שלכם מדבר בדיוק על נושא השותפים שלכם. 

תנועה: הבלוג או הנכס הדיגיטלי שלכם צריך לקבל תנועה טובה, אם אתם מעוניינים להרוויח כסף באינטרנט על בסיס קבוע. לא תגיעו להצלחה גדולה בשיווק שותפים אם הבלוג שלכם חדש ואינו מקבל עדיים מספיק תנועה או בכלל לא. יצירת הכנסה מהבלוג שלי התחיל כאשר היו לי יותר מ – 1500 צפיות באתר ולאט לאט הוא הגיע לתנועה של מעל ל – 7000 צפיות בדף ביום. להצלחה בתחום שיווק השותפים, תהיו חייבים תחילה תנועה איכותית בנכס הדיגיטלי שלכם, בי אם זה אתר, בלוג, ערוץ יוטיוב, קבוצה בפייסבוק וכ'ו

קשור: 4 דוגמאות לעמודי נחיתה הטובים ביותר לשיווק שותפים (אפילייט)

סמכותיות:  ההצלחה בתחום שיווק שותפים לא תתרחש בן לילה. צריך לא מעט עבודה ובעיקר סבלנות. וודאו שהתוכן שאתם כותבים או עושים עלי וידאו בנכס שלם הוא באמת בעל ערך והקוראים או קהל העוקבים שלכם מקבל ידע אמיתי מהתוכן שלכם. רק לאחר שהקוראים שלכם מפיקים ערך טוב מהנכס הדיגיטלי שלכם, הם יתחילו באמת לתת בכם אמון ורק אחרי שהם יתנו בכם אמון, אז יחליטו להעביר את הכרטיס אשראי שלהם עם המוצרים שאתם מקדמים. 

יש לכם תוכניות שותפים שאתם מרוויחים מהם כבר כסף? נשמח אם תשתפו אותנו כאן בתגובות. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.