הבנת שוק מסחר במטבעות קריפטו (דיגיטליים) ואיפה כדי לסחור

השיגעון המתמשך במסחר במטבעות קריפטו (דיגיטליים) סחף את כולנו, אולי חשבת גם אתם להשקיע. עם זאת, חוסר הידע לגבי אופן המסחר מסוג המטבעות הדיגיטליים הפחות מוכר פשוט הופך את זה לענף מרתיע אשר " מסכן את הכסף שלנו". הבנת שוק מסחר במטבעות קריפטו (דיגיטליים) ואיפה כדאי לסחור:

גם אנחנו עם השיגעון הלא נגמר של מסחר במטבעות קריפטו, אולי חשבתם גם אתם להשקיע. עם זאת, חוסר הידע לגבי אופן שיטת המסחר במטבעות הדיגיטליים הופך את זה לענף מעט מרתיע אשר מסכן את הכסף שלנו. אבל אל דאגה חברים; אתם בכלל לא לבד. כולנו עברנו את השלב של "המתחיל" ההוא ואתם צריכים לתת לעצמם מעט זמן להתקדם בעקומת הלמידה.

אנו נדבר מעט על המסחר במטבעות קריפטו כדי לתת לכם תמונה הרבה יותר טובה של מה שאתם הולכים מתמודד ברגע שאתה נמצא במגרש של הסוחרים במטבעות הדיגיטליים.

מה זה מטבעות דיגיטליים (קריפטו)

כהתחלה, קודם נגדיר את הנושא עליו אנו מדברים במאמר הזה . מטבעות קריפטו (דיגיטליים) הם נכס דיגיטלי לכל דבר אשר מוגן מפני גנבים באמצעות קוד הצפנה חזקה – טכניקת הצפנה אשר משמשת להסתרה והגנה על נתונים הנכס קר ערך. מטבע דיגיטלי זה משמש לקנייה ומכירה של סחורות ושירותים באונליין וכיום כיום באופליין אך כרגע לא ניתן להשתמש במטבעות הללו לרכישת סחורות כמו זהב ונפט.

איך קונים ומוכרים מטבעות קריפטו

קנייה ומכירה של מטבעות קריפטו דיגיטליים נעשית באופן אינטרנטי אונליין ואינה דורשת מכם את הזהות האמיתית שלכם. הם נרכשים ונמכרים בשוקי מסחר וירטואליים אשר נקראים חילופי מטבעות קריפטו . פלטפורמות הללו משמשים כסוג של מתווכים לסוחרי מטבעות מוצפנים שאנשים כמוכם רוצים לקנות או למכור מטבעות דיגיטליים. יש שם הרבה פלטפורמות מסחר קריפטו. חלקם מוכרים בשמות כמו: Coinbase, CashApp, Binance, וישנם עוד מספר בורסות מסחר גדולים.  אנו אשית מהיכרות ממליצים לקנות ולסחור במטבעות זירת המסחר בינאנס (Binance).

הבנת שוק מסחר מסחר במטבעות קריפטו (דיגיטליים) ואיפה כדי לסחור
בורסת המסחר בינאנס (Binance)

תחילת העבודה במטבעות קריפטו דורשת להירשם קודם לכן לבורסה אשר מועדפת עליכם, להתחיל ולאשר את תהליך האימות הדו-צדדי ולבחור את אמצעי התשלום שאתם רוצים. עם זאת, היזהרו בבחירת חילופי המטבעות שלכם מכיוון שיש בהם גם מטבעות לא רווחיים וגם כאלה שהם הונאה. לאחר שנרשמתם, ניתן כעת לסחור במטבעות קריפטו (דיגיטליים) לפי רצונכם.

קשור: איך למכור ביטקוין בקלות עם Coinbase

איך לסחור במטבעות דיגיטליים

לפני שנתחיל לדבר על מסחר במטבעות במטבעות קריפטו, קודם עליכם להירשם לארנק דיגיטלי כדי להגן על מטבעות הקריפטו שלכם. הארנק הוא סוג של כספת שמורה המאבטחת ומאחסנת את הנכסים הדיגיטליים שלכם, כולל קוד המפתח הפרטי שלכם וקוד הכתובת הציבורית שלכם למכירה וקנייה והחזקת מטבעות הדיגיטליים.

  • קוד מפתח אישי – הוא מפתח הגישה שלכם לשימוש המטבעות ושליחת המטבעות הקריפטו למסחר שלכם.
  • כתובת ציבורית – הכתובת בה אחרים יכולים לשלוח לכם מטבעות קריפטו

עכשיו, בואו נלך לעסקים. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים אינו מדע מדויק, והוא זקוק לסבלנות ונכונות ללמוד. 

ניתן להתחיל לסחור במטבעות באמצעות החלפת הקוד באמצעותו אתם סוחרים עם הנכסים הדיגיטליים שלכם ישירות מול סוחר אחר, הנקרא בשם עמית לעמית. בעת השימוש בהחלפת הכתובת שלכם, יהיה עליכם להחליט ביחד עם הסוחר מולכם קוד סודי מסוים אשר יאושר לאחר ניסיון החלפת המטבעות. אם הקוד הסודי תואם, אז ניתן יהיה להחליף. זה גם על מנת להבטיח שגם אם צד ג' ירצה להיכנס לעסקה, הם לא יקבלו מהמטבעות כי הם לא חשופים לקוד הסודי שלכם.

ניתן גם לסחור במטבעות קריפטו דיגיטליים באמצעות מסחר יומי בפלטפורמות מסחר כמו זירת המסחר בינאנס (Binance). זה המקום שבו אנשים מוכרים וקונים מטבעות קריפטו אין ספור פעמים ביום. סחר יומי דורש שיטה של מיומנות אבל זה יהיה שווה לכם הרבה כסף ברגע שתתמקדו בנושא המסחר. אם כי עליכם להבין שמטבעות קריפטו הם השקעה מאוד תנודתית בשונה ממטבעות רגילים שאנו מכירים עמו היורו והדולר והיא תיקח אתכם למסע של סיבובים וירידות ברגע שתתחילו לשחק בבורסת המסחר היומי.

קשור: מדריך: איך להרוויח ביטקוין חינם דרך דפדפן CryptoTab (כריית קריפטו)

הבנת שוק מסחר מסחר במטבעות קריפטו (דיגיטליים):

עכשיו, לאחר שמטבעות הקריפטו נכנסו חזק לשוק והם הגיעו לרמה גדולה של אמינות הגיע הזמן שלכם גם להיכנס לשוק הזה, כמובן לאחר שהבנתם מעט איך זה עובד, אתם יכולים להתחיל בעבודה הקשה אך משתלמת. חקרו היטב איך להתחיל ולסחור ולשחק במשחק של הגדולים. ברגע שאתם מרגישים שאתם יכולים, הירשמו לחשבונות אשר מעניקים לכם הדגמה ראשונית כדי להבין איך זה באמת עובד כל הדבר הזה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: