כמה כסף שווה הבן של נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ ג'וניור

מה השווי הכספי נטו של דונלד טראמפ ג'וניור: דונלד ג'וניור הוא איש עסקים אשר מנהל חלק מעסקיו של אביו דובר ודמות טלוויזיונית אמריקאית. כמה כסף שווה הבן של נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ ג'וניור:

כמה כסף שווה דונלד טראמפ ג'וניור: טראמפ ג'וניור הוא איש עסקים אשר מחזיק בחלק מעסקיו של אביו הנשיא לשעבר ודמות טלוויזיה בעצמו. בעל שווי נטו של 300 מיליון דולרדונלד טראמפ ג'וניור הרוויח את הונו הכספי כמנהל וכסגן נשיא במותג טראמפ.

 רשמית, לג'וניור ואחיו, איוונקה ואריק הקטן, אין עדיין אחוזים ומניות בעסקים של אביהם הנשיא לשעבר. עם זאת, כל אחד מהילדים קיבלו מאביהם 7.5% מהמלון המפואר "מגדלי טראמפ" בוושינגטון הבירה שבארצות הברית. כל אחד מהילדים מקבל סכום מומצע של 35 מיליון דולר מהמותג שטראמפ האבא בנה לאורך השנים.

חיים קודמים:

הוא נולד בשם דונלד ג'ון טראמפ ג'וניור ב- 31 בדצמבר 1977 במדינת ניו יורק. הוא הילד הבכור של יזם הנדל"ן הנשיא לשעבר דונלד טראמפ ואיוואנה טראמפ. הוריו התגרשו ב – 1992 כשהיה רק בן 13, אמו איוואנה סיפרה לו שאביו מנהל רומן מחוץ לנישואין, בעקבות כך טראמפ ג'וניור התרחק מאביו במשך שנה לאחר הפרידה של ההורים. 

לג'וניור יש שני אחים צעירים ממנו, איוונקה ואריק, ובנוסף שני אחים למחצה, טיפאני וברון. דונלד ג'וניור סיפר כי המודל לחיקוי שלו היה סבו מצד אמו שהיה מתגורר בפראג, והוא נהג לבלות שם בעונות הקיץ כדי ללמוד את השפה הצ'כית. טראמפ הבן למד בבית הספר היל ולאחר מכן בפנימייה 'בפנסילבניה, וסיים את לימודיו באוניברסיטת פנסילבניה שבארצות הברית בשנת 2000 עם תואר ראשון בכלכלה.

כמה כסף שווה הבן של נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ ג'וניור
תמונה מתוך אינסטגרם

מותג טראמפ:

טראמפ ג'וניור התגורר באספן שבקולורדו לאחר שסיים את לימודיו בקולג ', שם גר במשאית ועבד כברמן במשך שנה לפני שחזר והחליט להצטרף למותג של אביו בניו יורק. בארגון של אביו הוא כיהן בתפקיד סגן נשיא במקביל לאחיו אריק בתחום הנדל"ן של החברה. תפקיד ג'וניור היה לקדם את נושא המשכנתא. 

עם השכלתו של הבן והחוש העסקי שלו והניסין בגדול שלו בעסקי הנדל"ן, טראמפ הבן מעורב מאוד בכל התפתחות המותג. חלק מתפקידו גם לפקח על פעולות המערכת והעסקאות, תכנון, פיתוח, בנייה, מיתוג, שיווק וקידום, תפעול, מכירה וליסינג. 

פרויקטים נוספים שג'וניור מנהל, הם, טראמפ פלייס ושדרות פארק בניו יורק, את מגדלי טראמפ אינטרנשיונל בשיקגו, את טראמפ אינטרנשיונל בלאס וגאס, כמו גם את מגרשי טראמפ אינטרנשיונל גולף בסקוטלנד.

קשור: כמה כסף שווה הדוגמנית לשעבר מלניה טראמפ

פוליטיקה:

טראמפ ג'וניור היה מעורב ניהולית בקמפיין לנשיאות של אביו בשנת 2016, וקיבל תפקיד כ"יועץ פוליטי בכיר במערכה. טראמפ ג'וניור הפיק קמפיינים במהלך בחירות אמצע של הקדנציה ב – 2018 עבור מועמדים רפובליקנים ובנוסף לכך גייס עבורם מיליוני דולרים במהלך כוהנת אביו ספג טראמפ ג'וניור אש בגלל הערות "חסרות רגישות" לגבי גזע והגירה בארצות הברית, והוא מרבה לדבר על תאוריות קונספירציה.

בנוסף לעסקי הנדל"ן והפוליטיקה של ג'וניור, דונלד ג'וניור הוא גם אחד הדוברים המבוקשים והיקרים ביותר בשוק האמריקאי. הוא נוהג להתראיין המון ברחבי ארצות הברית ונושא נאומים מרכזיים בכל רחבי בעולם, לרוב במדינות כמו דובאי ובהודו.

 בנוסף להיותו דובר, בעבר הוא שימש כיועץ בתכניות הנצפות ביותר כמו: ה- NBC The Apprentice ו- The Celebrity Apprentice. טראמפ ג'וניור, יושב בוועד הניהולי של "מבצע סמייל" ובעבר היה חלק מקרן אריק טראמפ. הוא הוציא את הספר Triggeres "בשנת 2019. הספר הפך לרב מכר בניו יורק טיימס ונחטף מחניות הספרים בכמויות גדולות על ידי ארגונים רפובליקנים.

חיים אישיים:

טראמפ ג'וניור היה נשוי ליורשת רוטבי הפסטה המיליונרית והדוגמנית ונסה היידון טראמפ בין השנים 2005 ל 2018. הם החלו לצאת אי שם בשנת 2003 והתחתנו באזור הנופש מאר-א-לאגו בפאלם ביץ '. לבני הזוג יש חמישה ילדים יחדיו. במרץ 2018 החליטו כי הם מתגרשים. גירושיהם הסתיימו בסוף 2018. הוא החל לצאת עם שדרנית החדשות קימברלי גילפויל קצת לאחר גירושיו.

קשור: כמה כסף שווה היזם והמשקיע היהודי לארי אליסון

נדל"ן:

הבן טרמפ ג'וניור בעלים מספר שנים של דירה בגודל של כמעט 6,000 מ"ר במנהטן שבארצות הברית. הוא ואחיו אריק הם בעלי חלקי נדל"ן בשימור ציד בגודל של 170 דונם בצפון מדינת ניו יורק היקרה. באפריל 2018 הוציא השקיע דונלד ג'וניור הבן 4.5 מיליון דולר על אחוזה מפוארת וענקית עם 7 חדרי שינה באזור המפטונס.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.