שיווק שותפים למתחילים: איך לעשות את השקל הראשון דרך בניית בלוג

ניתן בכלל להרוויח כסף בשיווק שותפים או שרק מוכרים לנו קורסים: והאם ניתן לייצר הכנסה פסיבית דרך רשתות שותפים ממש כמו דירה בבעלותנו? שיווק שותפים למתחילים: איך לעשות את השקל הראשון דרך בניית בלוג:

אי אפשר להכחיש שתחום שיווק השותפים מפתה, מי מאיתנו לא רוצה הכנסה דרך האינטרנט? אבל כדי שהנישה הזאת תייצר לכם כסף עליכם להשקיע בעבודה.  על מנת להצליח בתחום שיווק שותפים , ישנם מספר צעדים חשובים שעליכם להתחיל לפני שאתם תראו אור. והצעדים הללו הם, לא קלים אבל משתלמים מאוד.

אבל יש לנו חדשות טובות אם אתם באמת נחושים להשקיע זמן ומאמץ רב, אתם כבר בדרך להצליח בשיווק שותפים. כל העבודה שהשקענו כאן היא כדי לעזור לכם לעשות את השקל הראשון בשיווק שותפים. האמינו לנו אין כמו ההמרה הראשונה כדי לקבל זריקת מרץ. 

במאמר הזה אנו נתמקד ביצירת הכנסה דרך בניית אתר/בלוג באינטרנט, מהסיבה שאנו יודעים מנסיון רב שזאת הדרך הבטוחה והטובה ביותר להרוויח כסף דרך רשתות שותפים.

אז מה אתם חייבים לעשות כדי להתחיל בתחום?

שיווק שותפים למתחילים: איך לעשות את השקל הראשון שלך?

חילקנו את התהליך למספר שלבים למתחילים בתחום שיווק שותפים. באמצעות המדריך הזה תחליטו אם אתם בדרך הנכונה להצלחה ותתחילו לעשות את הכסף שלכם דרך האינטרנט.

1. בחירת נישה נכונה

לפני שתתחילו לבנות את הנכס הראשון שלכם באינטרנט, יהיה עליכם לחשוב קצת לאיזו נישה אתם מתחברים. כמובן שאם לא עולה לכם כלום לראש באיזה נישה ומה תעשו באתר שלכם, אתם לא באמת תצליחו לבנות שום נכס בדרך הזאת, האם יש לכם רעיון? הכל מתחיל ברעיון (כל אחד יכול)

אם כבר החלטתם איזה נישה, מזל טוב! אתם בצעד הראשון להצלחה! זהו ללא ספק אחד השלבים הכי מעצבנים ומעייפים ביותר. אם עדיין לא עלה לכם שום רעיון לנישה שלכם, אנו ניתן לכם מספר עצות אשר יכולות להיות לכם מאוד שימושיות.  כמה שאלות בסיסיות שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני בחירת הנישה שלכם:

 • אילו נישות מלהיבות אתם מאוד?

הרבה יותר פשוט לעשות כסף מנושא שתם מתחברים אליו. בנוסף, כשיש לכם סוג מסוים של תשוקה, אתם בדרך כלל תהיו הרבה יותר טובים בזה, וזה ממש יעזור לכם האמינו לנו. לצורך העניין, אם יש לכם חיבור לתחום הנדל"ן, אז הנישה שבחרתם צריכה לגעת בהמון נושאים מגוונים כמו: תיווך, קנייה ומכירת דירה, ועוד. 

 • האם ניתן להרוויח כסף בנישה שלכם?

נכון שלשווק את התחום שאתם מתחברים אליו זה מצוין והיא בהחלט הדרך המומלצת כמו שאמרנו, אך יכול להיות שהאפשרות שאתם מחוברים אליה לא מייצרת כסף ואינה רווחית כלל. אז יכול להיות שאתם לא בהכרח יודעים הרבה על הנישה שבחרתם, אבל אם זה תחום עם רווחיות גדולה, תמיד ניתן להרחיב את הידע בתחום, נכון? 

 • באיזה נישה אתם רואים את עצמכם כותבים בקלות מעל 100 מאמרים בבלוג שלכם?

הנישה שתבחרו צריכה להיות בעלת עניין ברשת בכדי שתוכלו לכתוב עבורה כמות של תוכן. הנושא שתחליטו עליו חשוב לבניית נכס אינטרנטי סמכותי, גם לאופטימיזציה במנועי החיפוש ובעיקר למשתמש הקצה באינטרנט. אם לא כתבתם מספיק תוכן בנישה שלכם, זאת אומרת שאתם לא לוקחים ברצינות רבה את הבלוג שלכם ואנשים לא ימצאו עניין באתר שלכם.

 • האם אתם יכולים להתחרות בשחקנים נוספים בתחום?

ישנן מספר נושאים רווחיים ומאוד פופולריים בקרב משווקי שותפים וותיקים (לדוגמה, דיאטה). לפני שאתם מחליטים איזו נישה לקדם, בדקו שיש לכם מקום להתחרות. זאת אומרת – האם ניתן להרוויח כסף ולהתחרות עם משווקים שיצרו מותגים בתחום? אם לא, המשיכו לחפש. 

 • האם בנושא שלכם יש "בשר" למכירות?

הנישה שתחליטו לקדם בבלוג שלכם יכולה למשוך עניין מקהל המשתמשים שלכם בכל הקשור לקריאה וצריכת ידע, אך האם הם באמת יקנו מכם מוצרי אפילייט? ללא עניין צרכני בנישה, הנושא שלכם יעשה יכניס לכם שקל אחד לחשבון הבנק. 

 • האם קיימות רשתות שותפים לנושא שלכם?

זהו אחד הגורמים החשובים שיש וחייב לקחת בחשבון. אולי תכתבו על נושא מאוד פופולרי שאתם כל כך מתחברים אליו, אך האם בדקתם שיש רשתות שותפים לנישה? אין רשת שותפים בתחום = אין מכירות. מצאו נישה אחרת לכתוב עליה. 

2. מחקר רשתות שותפים

לאחר שמצאתם אתם הנישה שלכם, הגיע הזמן לבדוק מה ניתן לקדם מבחינת המוצרים והשירותים. עשיתם כבר את הבדיקה שלכם? עכשיו התחילו "לחפור יותר בנושא".  בחירה רשת השותפים מצריכה מעט עבודה, אך אל תתייאשו והשקיעו בכך זמן מכיוון שזאת הפלטפורמה שהולכת לשלם לכם כסף. בחירת תוכנית השותפים הנכונה תעשה לכם את החיים קלים!

שיווק שותפים למתחילים: איך לעשות את השקל הראשון דרך בניית בלוג
 • אילו משווקי שותפים משתמשים ברשת השותפים שלכם? 

אתם צריכים לבדוק שמוכרים נוספים מהנישה שלכם משתמשים גם ברשת הזאת, מהסיבה שזה יכול לעזור לכם להבין אם אתם יכולים להצליח בקמפיין מסוים.

 • כמה כסף תעשו מהמוצר שלכם?

חשוב שתחליטו להירשם לרשת שותפים רווחיות וכזאת אשר מניבה לכם תשואה מספקת להשקעה בניית בלוג. מספר טיפים:

 • לדוגמה אם החלטתם להירשם לתוכנית השותפים ב-  קליקבנק , דרך המוצרים שלהם אתם יכולים להרוויח עמלה של מעל ל 50% (עדיף 60%), מהסיבה שהם בעלי דירוג גריביטי גבוה (זאת אומרת, הם מבוקשים מאוד).
 • עבור קמפיין מסוים, מחיר להמרה (עלות לפעולה), העמלות אמורות להיות מעל לדולר אחד, והמוצר שאתם מקדמים לא אמור להיות מגביל במיקום המדינה.
 • אם בחרתם לקדם מוצר פיזי, חפשו עמלות בסכומים של 40 דולר פחות או יותר.
   
 • האם אתם מאמינים במוצר או בשירות שאתם מקדמים בבלוג?

המוצרים והשירותים שהחלטתם לקדם לקהל המשתמשים שלכם צריכים להיות רלוונטיים ואיכותיים מאוד. שאלו את עצמכם האם אתם מאמינים בהם ומכירים את המותג שעומד מאחוריהם, מהסיבה שאתם בונים בלוג סביב אותו הנושא וכדי להבין האם זה משהו שכדי להתאמץ בשבילו ואם אחליף תוכנית שותפים האם יש מותגים אמינים בתחום.

3. בניית בלוג

שלבים 1 ו- 2 מדברים על שיווק שותפים למתחילים , דיברנו על כל העניין של לחקור ולבדוק מה אפשרי נכון לכם ובעיקר מה רווחי. עכשיו זה הזמן שלכם להתחיל לממש את המחקר הקן שעשיתם.  בהנחה שאין לך בלוג עדיין, זה יהיה הצעד הבא שלכם. למרבה המזל, בניית בלוג לא כל כך מורכבת או כזאת הדורשת הרבה עבודה כמו בימים עברו.

שיווק שותפים למתחילים: איך לעשות את השקל הראשון דרך בניית בלוג
בניית בלוג דרך וורדפרס
 • כתבו תוכן בעל ערך.

לאחר שהבלוג שלכם מוכן, הגיע הזמן לעבוד ולכתוב תוכן עבורו. התוכן שאתם כותבים צריך להיות רלוונטי לנושא שלכם אך גם באותה המידה בעל עניין בכדי שקהל המשתמשים שלכם יחזור ובנוסף גם ישתף את התוכן שלכם עם אחרים. אתם צריכים גם גם לבדוק שתוכן הנכס שלכם ידידותי למנועי חיפוש SEO. 

מודל רשת השותפים שלכם צריכה להיות מבוססת על כתיבת ביקורות על מוצרים או שירותים מגוונים. זהו מודל פופולרי מאוד, ואם נעשה זאת כמו שצריך, הוא יכול לעזור לנו מאוד ביצירת הכנסה דרך תוכניות שותפים.

 • מאמרים בבלוג אשר יעסקו בבעיות נפוצות, שאלות ונושאים רלוונטיים לשוק היעד שלכם.

כתיבת התוכן בבלוג שלכם היא דרך מצוינת ויעילה מאוד ליצירת תוכן באתר באופן עקבי. בעת כתיבת המאמרים בבלוג שלכם, חשוב מאוד קודם לכן לעשות מחקר מילות מפתח כדי להכיר מהו קהל היעד שלכם ובמה הוא מעוניין ומחפש במנוע החיפוש. כמו גם, חשוב מאוד שתקפידו לחקור מתחרים הדומים לנישה שלכם, פורומים ברשת רשתות חברתיות בכדי לצמצם את נושאים לנכס הדיגיטלי שלכם. 

רוצים ללמוד איך ליצור בלוג מקצועי עם אלפי גולשים בחודש? צרו איתנו קשר כאן שתגובות והשאירו פרטים.

בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.