מדריך: איך פותחים קבוצה (שיחות) בוואטסאפ – אנדרואיד ובאייפון

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשי עסקים משתמשים בצ'אט וידאו ושיחות קוליות בקבוצות שלהם, וואטסאפ מתאימה את פלפורמת המסרים של כאופציה הבטוחה והמאובטחת לבעלי עסקים ואנשים פרטיים. מדריך: איך פותחים קבוצה בוואטסאפ באנדרואיד ובאייפון:

וואטסאפ היא כאופציה הכי טובה ובטוחה עבור קבוצות רלוונטיות המוגבלות למספר משתתפים. שלא כמו באפליקציות מסרים שונות, וידאו אונליין וצ'אט, וואטסאפ מאבטחת שיחות פרטיות וקבוצתיות באמצעות הצפנה מקצה לקצה.

בשיחות קוליות בפלטפורמת וואטסאפ ניתן להתקשר לחברים באנשי הקשר שלכם או ללקוחות בחינם, מכיוון שהאפליקציה עובדת עם חיבור האינטרנט של המכשיר הנייד שלכם בניגוד לתוכנית שאתם משלמים עליהם בחברות הסלולר שלכם .

קשור: איך לשחזר הודעות צ'אט שנמחקו בוואטסאפ – WhatsApp

לא רק המערכת והפלטפורמה של האפליקציה למכשיר הנייד בלבד, אלא שהיא בעצם גם פלטפורמה סלולרית אשר מאפשרת לנהל שיחות דרך המחשב או בטאבלט שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להוריד את האפליקציה ולפתוח חשבון ובמחשב להתחבר דרף דפדפן – ולבדוק שמשתתפים נוספים המיועדים לקבוצה או בבשיחות צ'אט עושים זאת גם. עם זאת, אז אתם מוכנים למדריך הקצר:. מדריך: איך פותחים קבוצה בוואטסאפ – אנדרואיד ובאייפון – WhatsApp:

איך לעשות שיחה קולית או שיחת וידאו בוואטסאפ

מדריך: איך פותחים קבוצה (שיחות) בוואטסאפ - אנדרואיד ובאייפון - WhatsApp
איך פותחים קבוצה בוואטסאפ

חלק-4

איך פותחים קבוצה בוואטסאפ

השלבים הבאים במדריך מדברים על אייפון עם iOS 13 ומעלה, ולמכשירי הנייד אנדרואיד בגרסת אנדרואיד 9 ומעלה:

 • לחצו על האפליקציה ולאחד מכן לחצו על  הכרטיסיה שיחות, אשר ניתן לראות בתחתית המסך ב- אייפון ובחלק העליון עם השמאלי באנדרואיד.
 • לחצו על כפתור מכשיר הנייד עם סימן הפלוס והשפופרת, שיהיה בפינה השמאלית בחלק העליון של המסך ב- אייפון ובפינה השמאלית התחתונה במכשיר הנייד של הנדרואיד.
 • לחצו על שיחה קבוצתית חדשה על מנת שתוכלו לראות את רשימת אנשי הקשר שלכם. אם אתם לא רואים את אנשי הקשר שאתם מחפשים מיד, חפשו חלון שם החיפוש בסרגל העליון כמו בתמונה.
 • הוסיפו משתתפים לשיחה הקבוצתית על ידי לחיצה על המעגלים לצד השמות שליהם.
 • לאחר מכן, לחצו על הלחצן עם תמונת הטלפון כדי שתוכלו להתחיל שיחה קולית או על לחצן הווידאו כדי שתוכלו להתחיל שיחת וידאו קבוצתית.

קשור: מדריך: איך לפתוח חשבון וואטסאפ עסקי – WhatsApp Business

איך לעשות שיחה מתוך צ'אט קבוצתי

מדריך: איך פותחים קבוצה (שיחות) בוואטסאפ - אנדרואיד ובאייפון - WhatsApp
איך פותחים קבוצה (שיחה קולית) בוואטסאפ

איך לעשות שיחת צ'אט מתוך קבוצה קיימת, ניתן ללחוץ על שיחה או שיחת וידאו בסמל למעלה כדי להתחיל שיחה עם כל חברי הצ'אט הקבוצתי שלכם. השלבים הבאים מדברים על- אנדרואיד ו- אייפון:

 • לחצו על   הכרטיסייה צ'אטים שנמצאת בחלק העליון של המסך שלכם במכשיר הנייד ב- אנדרואיד ובחלק התחתון ב- אייפון שלכם.
 • לחצו על הצ'אט עם הקבוצה שאליה אתם רוצים להתקשר.
 • לחצו על כפתור עם לוגו הטלפון על מנת להתחיל שיחת קולית או על כפתור הווידאו כדי להתחיל שיחת וידאו אונליין במכשיר הנייד בוואטסאפ.

הוספת משתתפים לשיחה פרטית

אם אתם מנהלים שיחה עם מישהו ושניכם מעוניינים להוסיף אדם נוסף לשיחה, כך תעשו זאת מיד:

 • לחצו על צ'אטים (מימין למטה במסך ה-אייפון, מימין למעלה במכשיר הנייד באנדרואיד). לחצו על שיחה קיימת על מנת לפתוח ולראות אותה.
 • לחצו על לוגו ה- הטלפון בפינה השמאלית העליונה כדי להתחיל שיחת קולית או על כפתור שיחת וידאו על מנת שתוכלו להתחיל שיחת וידאו אונליין.
 • לאחר שהאדם אליו התקשרתם ענה, לחצו על כפתור הוסף משתתף  בפינה השמאלית העליונה על מנת שתוכלו להוסיף משתתפים נוספים לשיחה הקיימת. זה יראה לכם את רשימת אנשי הקשר שלכם.
 • לחצו על שם האדם שברצונכם להוסיף לשיחה.
 • ייתכן שתראו התראה אשר שואלת אתכם אם ברצונכם להוסיף את אותו האדם לשיחה הקבוצתית שלכם. לחצו על הוסף .

כעת וואטסאפ מאפשרת לכם להתקשר ישירות משיחה קבוצתית עד שמונה משתתפים לקבוצה. לאחר שפותחים את השיחה, לחצו על לוגו ה- שיחת ה – ווידאו  על מנת להתחיל שיחת וידאו או על לוגו ה- הטלפון  כדי להתחיל מיד בשיחה קבוצתית. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: