5 החלופות הכי טובות למטבע הביטקוין (מטבעות קריפטו) – Bitcoin

ביטקוין עדיין נחשב למטבע הקריפטו הטוב והמוביל מול המטבעות החלופיים שקיימים בשוק אשר מפליגים בעקבותיו, אך זה עדיין לא אומר שהוא האחד והיחיד. עם יותר מ -2,000 מטבעות קריפטו שונים בשוק. כדי להבין באיזה מטבע וירטואלי להשקיע קיצרנו לכם את הדרך. 5 החלופות הכי טובות למטבע הביטקוין (מטבעות קריפטו) -Bitcoin:

האם אתם בוחרים במטבעות קריפטו עם מחיר נמוך כדי שתצליחו לקנות כמות מהם בתקווה להרוויח מהם בעתיד? האם אתם קונים מטבעות וירטואלים להשקעה עם עמלות עסקה נמוכים או זמני אישור על מנת להאיץ את ההעברה? אנו נותנים לכם את החלופות הטובות ביותר למטבע ביטקוין בהתבסס על תכונות וערכים לתקופה האחרונה. בין אם אתם מחפשים להשתמש בקריפטו שלכם כדי לשלם עבור מוצרים אונליין או אם אתם רוצים לשמור כמה בצד ליצירת השקעה בקריפטו, אלה 6 החלופות הטובות ביותר של ל – Bitcoin.

הערה חשובה: אין לקחת חשבון את המידע ובהתבסס על הדעה של מגמות דיגיטליות ומאמר זה אינו מהווה ייעוץ השקעות במטבעות, ואנחנו לא אחראים להפסדים אישיים או עסקיים על בסיס שינויים בשוק התנודתי או גורמים חיצוניים אחרים בשוק.

אין דבר כזה השקעה בטוחה – להשקיע בזהירות

לפני שניכנס "להמליץ" ​​לכם בפועל על מטבעות קריפטו חלופיים מול הביטקוין המפורסם, עלינו להבהיר משהו קטן באופן ברור. השקעה במטבעות קריפטו כלשהם, בין אם הם חדשים או מוכרים בשוק המטבעות הוירטואלים, דומה מאוד להימורים מאשר בשוק המניות הקלאסי. הגרף יכול להיות תנודתי מאוד ומפחיד, ולמרות שאנחנו לא בטוחים שהרגולציה המדינית תגרום לבעיות אמיתיות בנישה, (זה עדיין אפשרי) ואף אדם עדיין לא יודע בוודאות.

למרות שהאחזקות מטבעות קריפטו אינן מהימנות יחסית של השקעות המסורתיות בשוק ההשקעות, מס הכנסה ממס אותן באותה הדרך. כדי להבהיר, בדיוק כמו שאתם קונים מניות בבורסה ויש לכם אותן תקופה לפני מכירתן, על משקיעי מטבעות הוירטואלים לשלם מיסי רווח הון לטווח הארוך. 

קשור: 9 דרכים – איך לעשות כסף עם ביטקוין

בעוד שתקרת הרווח גבוהים יותר במטבעות הקריפטו החדשים, שתוכלו "לחסוך" בשברירי דולרים, אנו נראה לכם מטבעות מבוססים אשר פחות תנודתיים ופחות יפגעו לכם בהשקעה שלכם. נחשוף לכם מטבעות מאומתות שהוכיחו את עצמן בשוק לאורך זמן ובעלי ערך ומדיניות עסקאות.

מטבע אתריום (ETH)

5 החלופות הכי טובות למטבע הביטקוין (מטבעות קריפטו) - Ethereum
תמונה-אינסטגרם

ככל שלביטקוין היו שנים נהדרות, השנה של מטבע את'ריום הייתה מרשימה לא פחות. זה התחיל ממטבע ששווי סנטים בודדים בהתחלה והגיע לשווי של יותר מ -1,200 דולר בימים הראשונים של השנה שלו. במטבע הוכיח את עצמו כאשר יש לו תקרת מחיר גבוהה יותר (נכון לעכשיו). בתחילת 2018, יותר מפי ארבע ממספר העסקאות של ארתיום מתרחשות מדי יום לעומת ביטקוין היוקרתית, וההעסקה קורית הרבה יותר מהר מביטקוין. גם עלויות העסקה נמוכות משמעותית, מה שמשפיע מאוד על עסקאות גדולות ומרובות.

נכון לעכשיו, ביטקוין פתח את שנת 2021 עם הערכת שווי של 40,000 דולר לאחר עליית הערך של מעל ל – 400% בשנת 2020. יש השערות מומחים שערך ביטקוין אחד בודד יכול להגיע לסכום של 50,000 דולר, אך זה עדיין לא קרה. שוויו של הקריפטו את'ריום עומד כיום על כ -1,145 דולר, אך חלק מהמומחים צופים שהמטבע יכול להגיע ליותר מ -10,000 דולר ולקבל נתח שוק של 25% בעתיד.

אף על פי שחלק מהמומחים מאמינים שעדיין ביטקוין יישאר הכוכב הגדול של השקעות מטבעות הקריפטו, וימשיך לעלות בערכו ובתועלת בשנים הבאות.

בנוסף מטבע את'ריום משלב גם תכונות נוספות כמו השקעות חוזים, מה שיכול להפוך את המותג את'ריום, לקריפטו המועדף על הענף בעתיד.

קשור: איך למכור ביטקוין בקלות עם Coinbase

ליטקוין (LTC)

5 החלופות הכי טובות למטבע הביטקוין (מטבעות קריפטו) - Litecoin
תמונה-אינסטגרם

כמו אלטקוינים נוספים ברשימה זו, משקיעי מטבעות דיגיטליים מספרים כי הם קנו הרבה ליטקוין בתחילת שנת 2017. אותה שנה היה ניתן לרכוש מטבי ליטקוין בודד תמורת 4 דולר בלבד, אך הם הגיע לסכום של יותר מ -350 דולר כל אחד. בשיא שלהם. למרות שאין שום ערובה לכך (כמו בכל מטבע קריפטו אחר) ליטקוין יגיע יום אחד או אפילו יעלה לסכומים גבוהים יותר, המחיר הנמוך יחסית בזמן הכתיבה (כ- 148.611 דולר) הופך אותה לבחירת השקעה פופולרית.

בהשוואה למטבע ביטקוין, ליטקוין עדיפה על עסקאות שונות בתחום, עם זמן העברה מהיר מביטקוין ודמי עסקה בסכומי עמלות נמוכים. יותר ויותר מפתחים וסוחרי קריפטו מתחילים להתחבר גם לליטקוין.

 (XRP) ריפל

מטבע ריפל - Ripple
תמונה-אינסטגרם

הערך של מטבע ריפל – Ripple נוצר בסוף שנת 2017 ועבר אצ הגרף של 0.20 דולר והגיע באוקטובר ליותר מ -2.50 דולר בסוף השנה. לעתים קרובות המטבע התבלט יותר ממטבעות קריפטו גדולים ומוכרים בשוק בעלי ערך שוק גדול בכך שהם נוטים לעלות כשאחרים נופלים ולהיפך.

ריפל ופרוטוקול העסקאות הגדול שלה, XRP, מראים פוטנציאל ענקי למי שמעוניין להרוויח כסף מההשקעות במטבעטות וירטואלים. בהתחשב בתמיכתה שהיא מקבלת מהבנקים הגדולים בעולם, לריפל יש מקום ייחודי בחלקו העליון של נישת המטבעות הקריפטו. XRP מגובה על ידי אמריקן אקספרס ומוסדות פיננסיים שונים בארצות הברית, טכנולוגיית ריפל כבר ממונפת על ידי כמה קבוצות מוכרות בשוק המסחר לצורך העברת כספים בינלאומיות. MoneyGram הכריזה לאחרונה על שותפות עם Ripple Labs אשר יהפוך לחלק מתזרים התשלומים שלה.

קשור:טיפים ודוגמאות לנכסים דיגיטליים (הכנסה פסיבית מול אקטיבית)

(BCH) ביטקוין קאש

מטבע Bitcoin Cash (BCH) ביטקוין קאש
תמונה-אינטסגרם

אולי אתם תוהים לעצמכם למה לקנות משהו שנקרא בשם ביטקוין קאש (נשמע כמו זיוף עלוב) אבל הוא לא סתם ברשימת החלופות הטובות ביותר למטבע ביטקוין, ביטקוין קאש הוא גרסה מבוזלת של ביטקוין, כלומר זהו מטבע נפרד לגמרי עם הערכת שווי של 489.70 דולר למטבע נכון לכתיבת מאמר זה. 

המטבע הדיגיטלי נוצר בשנת 2017 כתגובה לזמני ביצוע העסקה הארוך והמעצבן של ביטקוין וחוסר התחרות בשוק באותו הזמן, ביטקוין קאש בידל את עצמו עוד יותר. עם זאת, הביטחון והשווי הגבוה מאוד בשוק של ביטקוין מקשים מאוד על כל אדם אחר לקנות מטבע, אפילו אלטקוין. עם זאת, ביטקוין קאש הוא דרך מצוינת להיכנס לשוק המטבעטות הוירטואלים קריפטו מבלי לגמור את חשבון הבנק.

 (XMR) מונרו

תמונה-פינטרסט

מטבע בודד של מונרו מגיע לסכום של 153 דולר נכון לכתיבת למאמר זה, המטבע עדיין מהווה עלייה משמעותית ביחס לערכו ההתחלתי של כ -9 דולר בתחילת 2017. אף שנחשב למטבע חלופי לביטקוין, מונרו מבוסס על אלגוריתם אחר מאשר ביטקוין המוכר. ההבדל הזה אומר בסופו של דבר שלמונרו יש דרגת פרטיות גבוהה יותר עבור בעלי המטבע כמרכיב מרכזי בטכנולוגיה שלה.

קשור: מכירה וקנייה של קבוצות פייסבוק (נכסים דיגיטליים מניבים)

מונרו הגיעה לפרטיות מתקדמת על ידי הסתרת אלמנטים ספציפיים במערכת שלהם, כמו הכתובת המקבלת והסכום המועבר בין הקונה לרוכש. זה שונה מעט מביטקוין, אשר גוזל זמן רב.

לאלה שאוהבים את האלמנטים של הפרטיות של מונרו, זה יכול להקל עליהם ברכישות ישירות מסוחרים ובאתרים מסוימים בשוק. עם זאת, מגוון פתרונות הרכישה המיינסטרים מוגבל לעת עתה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: