4 דוגמאות לעמודי נחיתה הטובים ביותר לשיווק שותפים (אפילייט)

המרה של מבקרים בדף הנחיתה היא אחד התהליכים החשובים ביותר בתחום שיווק שותפים. תהליך כזה נעשה בעיקר דרך דף נחיתה טוב. המאמר הזה יחשוף לכם את 4 דוגמאות לעמודי נחיתה הטובים ביותר לשיווק שותפים:

דפי נחיתה הם אחד הדברים החשובים בעת יצירת קמפיין בשיווק שותפים. חשוב שזה שהדף שלכם יראה מפתה כמו דג מול כריש רעב, למשוך תשומת לב טובה, להיות בעל אנימציות ברמה גבוה, מראה נאה של שטח הדף וצבעים מגרים. כל אלה לא יהיו חשובים אם דף הנחיתה לא יביא לכם לידים או בסופו של דבר מכירות. לכן, אנו כאן כדי להראות לכם את עמודי הנחיתה הטובים ביותר עבור תוכניות השותפים שלכם.

מה גורם לדף נחיתה לייצר המרות?

בשיווק שותפים באינטרנט מדובר בניסוי וטעיה. יחד עם הידע והניסיון שלנו בתחום הענקי הזה, אספנו לכם מידע על מאפייני המפתח של דף נחיתה אשר מעניקים לו שיעור המרה גבוה במיוחד.

תמונות וסרטונים ממגנטים

הסרטון או התמונה בראש עמוד הנחיתה הם הדבר הראשון שהמבקרים יחשפו אליו כשהם מגיעים אל הדף. עליכם להפוך את הדף למרתק כך שהמבקר ירצה להבין יותר על המוצר או השירות שאתם משווקים. התמונה או הסרטון צריכים "לחשוף" את המוצר או השירות שלכם בשימוש.

קריאה לפעולה 

דיברנו כל כך במספר פוסטים, אך נחזור על זה בקצרה. כפתור הקריאה לפעולה אולי הדבר החשוב ביותר בדף הנחיתה שלכם. זה הדבר העיקרי שאתם רוצים שהמבקרים יקיימו איתו קשר. וודאו כי בדף הנחיתה אין קישורים משניים אשר יכולים להסיט את המבקר למיקום אחר שאינו אתר אפילייט.

ההצעה שלכם חייבת להיות ברורה באמצעות כותרת וכותרת משנה מושכים

בדף הנחיתה עליכם לתת למבקר במיידית סיבה מספקת להמרה, לרכישה או למה לא ללכת וללחוץ על כפתור ה- CTA (קיראה לפעולה). עליכם לציין את היתרונות שיש לכם להציע עבור הלקוח העתידי.

הכניסו לדף הוכחות ועדויות מלקוחות מאושרים

זהו גם אחד הגורמים החשובים ביותר בעמודי הנחיתה שלכם מכיוון שהוא יגדיל את אחוז ההמרה שלכם משמעותית כאשר אנשים יראו איך המוצר או השירות שלכם הועילו לרוכשים שלכם. אתה יכולים להוסיף לדף הנחיתה ביקרות בצורה טבעית בתחתית הדף, עדויות וכו 'זה לחלוטין יגדיל את אמון המבקר.

קשור: טיפים ומספר כללי ברזל לשיווק שותפים דרך האינסטגרם

דוגמאות לדפי נחיתה בעלי המרה גבוהה

לפני שנתחיל להראות לכם את עמודי הנחיתה לשיווק שותפים, יש מספר דברים שכדאי לשים לב אליהם. בדפי הנחיתה שאנו נראה לכם במאמר הזה יש בין חמש מאות לכ- למאה אלף מבקרים עם יחס המרה של לפחות 30%. יחס ההמרה שונה ועשוי להיות מושפע מגורמים שונים ומגוונים שאינם קשורים רק לדף הנחיתה. לדוגמה סוג הנישה שלכם. כמו כן, איכות התנועה גם היא תשפיע באופן משמעותי על יחס ההמרה שלכם. אם התנועה מגיעה ממודעות ממוקדות בצורה לא איכותית, עליכם לצפות לשיעור המרה קטן. 

1.Promo

4 עמודי נחיתה הטובים ביותר לשיווק שותפים
פרומו עמודי נחיתה לשיווק שותפים

למה עמוד הנחיתה פרומו יש אחוזי המרה גבוהה? ניתן להגדיל את מעורבות המבקרים שלכם באמצעות סרטונים מגניבים אשר יעיפו את אחוזי ההמרות שלכם גבוהה.

סרטוני ווידאו הם אחת הדרכים הטובות ביותר לעורר מעורבות אצל המבקרים שלכם ולקבל יחס המרה הרבה יותר גבוה. גם אם מדובר רק בתמונות זזות (גיף), יחס ההמרה שלכם יכול להגיע לכ- שמונים אחוזים בקלות. 

כל מה שצריך שיהיה לכם זה סרטון ווידאו טוב. כפתור הקריאה לפעולה שלכם חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר. ואז יהיה ניתן להגדיל את ההכנסות שלכם בשיווק שותפים (אפילייט) משמעותית. 

קשור: מדריך: איך לעשות כסף באינטרנט דרך בניית בלוג / אתר תדמיתי לעסקים

2.edX

5 עמודי נחיתה הטובים ביותר לשיווק שותפים
מומחים ב – אפילייט

EDX עם אחוזי המרה של 52.68%.

למה עמודי הנחיתה של edX מגיעים לאחוזי המרה גבוהים בתוכניות שותפים? היתרונות של דף הנחיתה שלהם הם בפשטות ובצבעים.

במקום לפוצץ את המבקר שלכם בהמון מידע שאינו הכרחי בשלבי ההמרה, נסה לפשט את יתרונות ההצעה בנקודות תבליט פשוטות. העובדה שהמבקרים נמצאים בדף הנחיתה מראה כי לפחות יש להם עניין כלשהו. כעת, כל שעליכם לעשות הוא לוודא שהם יודעים את היתרונות המדויקים שהם יקבלו אם ירכשו את ההצעה שלכם דך עמוד הנחיתה. זה יניע אותם ללחוץ על כפתור הקריאה לפעולה. 

קשור: רוצים להרוויח כסף מהנכס הדיגיטלי שלכם? תוכניות שותפים לבלוגרים

3.Simply Business

דף נחיתה קליל לתוכניות שותפים

סימפלי ביזנס מעולה בעיקר ל – אפילייט בענף הביטוח עם שיעור המרה גבוהים של 62.26%.

למה ביזנס סימפלי טובים כל כך? הייחודיות שלהם היא הצגת מוצרים או שירותים מורכבים בצורה פשטנית ויפה.

המשווקים בתחום מבינים עד כמה יכול להיות נושא שיווק השותפים בתחום הביטוחים כל כך מורכב. אנשים צריכים להבין עלויות השתתפות עצמית, התחייבויות, סיכונים בביטוח ותנאים נוספים שאולי אתם אפילו לא יודעים למה הם מתכוונים. 

עמודי הנחיתה של ביזנס הבחינו שאנשים מצאו דרך לעשות את התהליך המורכב פשוט ובשלבים קלים אשר ניתן להכניס לדף הנחיתה שלכם. לרוב, אנשים מתעייפים מהמידע הכבד הזה. לכן, זה חכם יותר לפשט את המידע ולהעניק להם דרך נעימה הבין את היסודות. בכך תראו עלייה משמעותית בשיעור ההמרות / הלידים שלכם. המידע המורכב גם ככה יכול להגיע בשלבים המאוחרים יותר של ההמרה.

4.Later

אפילייט

LATER מצוין תעשיית הרשתות החברתיות עם יחס המרה גבוהה של 57.92%.

למה עמודי הנחיתה של LATER מגיעים לאחוזי המרה גבוהים בתחום האפילייט: מגוון ענקי של תמונות מגניבות אשר משפיעים על שיעור ההמרה.

בתקופה של היום אנשים מוסחים בקלות ומתחילים פחות להתעניין. אם אתם לא חדים וברורים בדף המחיתה שלכם הם יברחו מהר. לרוב אם אתם צריכים להדריך כל אדם אשר מגיע לקריאה לפעולה שלכם, אתם בבעיה. ללא עמוד נחיתה ברור ופחות מבלבל הם יסטו לעתים קרובות. זה לא מתחיל רק בדף הנחיתה, המודעות והקריאייטיב חייבים להיות אינפורמטיביים וממירים גם כן. 

קשור: איך לעשות כסף עם קבצי אודיו דרך האינטרנט – הכנסה ממוצרים דיגיטליים

ההוראות בדף הנחיתה חייבות להיות ברורות ופשוטות, חשוב לא למלא את המבקר במידע רב. לדוגמה: "הזן את כתובת האימייל שלך לגישה למדריך". אם הדף שלכם יתחיל לדרוש יותר מדי מידע אנשים פשוט יצאו.

סיכום קצר

זה לא בטוח לא מדע טילים לבנות עמודי נחיתה בעלי אחוז המרה גבוהה בתחום ה – אפילייט. ראשית, עליכם לשים את עצמכם במקום של המבקרים שלכם ונסו לדמיין מה הם יעשו, תוך הסתכלות מעמיקה במידע שהכנסתם לדף הנחיתה. יש הרבה דרכים שאתם יכולים לעשות כדי להתחיל ולשפר את רמת איכות העמוד שלכם, כמו לספק הוכחה מרשתות חברתיות או מהחנות הוירטואלית שלכם, הצעה משכנעת, עיצוב מעניין ומבצעים. כמו כן, חשוב לא לשכוח שניסוי וטעיה היא המפתח למציאת הגרסה שהכי תעבוד לכם. 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.