5 דרכים לייצר הכנסה נוספת מפייסבוק לייב (שידור חי) – LIVE

בשנים האחרונות פייסבוק ראתה גדילה בתעשיית הווידיאו לייב (שידור חי). בעבר תחום השידור החי היה מוגבל לחדשות טלוויזיה, ספורט ותוכניות, אבל היום כל אחד יכול לעשות לייב בכל עת. ללא קשר לכמות הצופים. אז איך אנו יכולים לנצל את האופציה המדהימה הזאת? 5 דרכים לייצר הכנסה נוספת מפייסבוק לייב (שידור חי) – LIVE:

אז אמרנו כל מי שיש לו חשבון פייסבוק יכול להקליט סרטון חי לחברים ולקהילה בכל מקום ולדבר על כל נושא אפשרי.

מלבד הגורם המהנה, מה שבאמת מושך אנשים לוידאו לייב בפייסבוק הוא האפשרות לייצר הכנסה נוספת ולהרוויח הכנסה פוטנציאלית . כשמישהו משדר לטלוויזיה או עושה פרסומות, כזה מגיע כתמלוגים או סכום חד כסף פעמי. עם פייסבוק ופלטפורמות דומות במדיה חברתית כמו טיקטוק ורשתות נוספות אשר מציעות תכונת וידאו לייב (שידור חי), הרווחים מגיעים בדרך קצת אחרת.

קשור: מדריך מהיר: איך פותחים קבוצה בפייסבוק ומקימים קהילה

איך לייצר הכנסה נוספת מפייסבוק לייב?

כדי לעזור לאלה אשר מעוניינים להרוויח כסף דרך פייסבוק לייב, להלן מספר טיפים ודרכים לעשות זאת:

1. דרך הפלטפורמה עצמה:

פייסבוק הודיעה לאחרונה כי היא תתחיל לשלם למשתמשים שלה עבור וידאו לייב (שידור חי). והתכונה החדשה הזו נקראת בשם Breaks Ad .

בתוך סרטוני הוידאו הללו פייסבוק תפרסם פרסומות בתשלום של לקוחותיה. המשתמשים אשר מריצים סרטונים חיים בפייסבוק יקבלו כ- 55% מההכנסות מהפרסומות הללו.

בתחילה, רק חברות גדולות במדיה, מפורסמים ומשפיעני אינטרנט מוכרים הצליחו להרוויח כסף דרך פייסבוק ישירות. הקבוצה המוגבלת הזו עכשיו רחבה בהרבה. מי שמוסמך מספיק יקבל התראות על מנת לעבור לאוויר ולקבל תשלום מפייסבוק עצמה.

זו בעצם אותה השיטה אשר משתמשת בה יוטיוב אשר מציעה למשתמשים שלה כבר די הרבה זמן. מכיוון שפייסבוק הגיעה כעת לרמה של תחרות בתחום סרטוני הוידאו מול יוטיוב הענקית, השלב הזה שחשבה עליו פייסבוק למיקום המודעות בתשלום נראה הגיוני. החשיבה של יוטיוב ליצור סרטוני וידאו שידור חי הייתה נקודת המכירות הייחודיות העיקריות של הפלטפורמה, שלאחרונה כבר לא כל כך ייחודית.

הדרך היחידה להיות זכאי לייצר הכנסה נוספת בפייסבוק ממודעות בתשלום היא להגיע למעל 10,000 עוקבים. כמו כן, הקהל לכל סרטון וידאו לייב חייב להיות 300 איש ומעלה. והפסקות פרסומות הללו יכולות להופיע רק בשידור החי שלכם וההקלטה צריכה להיות לפחות 4 דקות. ולאחר המודעה הראשונה שלכם בלייב, ההפסקות הנוספות יהיו זמינות בערך כל חמש דקות.

כדי לכלול הפסקות פרסומות בסרטוני הוידאו שלכם, עליכם להגדיר חשבון תשלומים בפייסבוק. אתם יכולים לקבל תשלום באמצעות פייפאל או חשבון בנק רשום. הרף המינימלי לתשלום ממודעות בתשלום הוא 100 דולר.

6 דרכים לייצר הכנסה נוספת מפייסבוק לייב (שידור חי) - LIVE

2. להרוויח כסף ממיקומי מוצר:

אם יש לכם קהל עוקבים מספיק גדול, אתם יכולים להיות משפיעני מדיה חברתית. זה זו תגרום לחברות ומותגים ליצור אתכם שיתופי פעולה לקידום עקיף בוידאו לייב שלכם. אם יש לכם כמות גדולה של אנשים מתכוונים לצפות בכם ולראות את מה שיש לכם להציע, עוד דרך לייצר הכנסה נוספת היא כאשר מיזם כלשהו עשוי להעניק לכם חסות עבור הסרטונים שלכם ולהציג לאחר מכן את המוצרים או השירותים שלהם בסוף או אפילו באמצע הסטרימינג לייב.

לדוגמה , ניתן לצאת לשידור החי כדי להציג את המתכונים שלכם. אם אתם די פופולרי בתחום, מותגים גדולים ועסקים מסוימים בנישה שלכם יכולים לשלם לכם הרבה כסף על חשיפת במוצרים שלהם מול הקהל שלכם. זוהי הזדמנות שיווק מצוינת עבורם ומשתלמת עבורכם. בנוסף לכך, המדגם והאספקה ​​בחינם עשויים לגרום לעלויות הקבועות שלכם בעסק לרדת משמעותית.

קשור: מחפשים תמונות יפות לפייסבוק בחינם? האתרים הטובים ביותר במקום אחד

3. קבלת עוקבים נוספים / צופים:

גם אם כבר התחלתם להרוויח כסף מפייסבוק או משיתופי פעולה שונים, בשורה התחתונה אתם חייבים קהל עוקבים. ישנם מספר שירותים באינטרנט המאפשרים לכם לקנות עוקבים בפועל, אך הקהל היקר והאיכותי ביותר הוא אורגני . אם טווח ההגעה האורגני שלכם די גדול, שם הרווח הגדול.

להלן מספר טיפים כיצד למשוך קהל גדול ככל האפשר:

  • הודיעו לקהילה לפני העלאת הסרטון לאוויר: אם אתם מפחדים שאף אחד לא יכנס לשידור החי שלכם בפייסבוק, הודיעו על השעה ותאריך העלאה בעמוד שלכם מספר שעות מראש. המשיכו להזכיר לקהל העוקבים שלכם על הסרטון הקרוב, ועודדו אותם לעשות שיתוף ולקבל מכם תזכורות. תנו תזכורת מיוחדת נוספת שעה לפני שאתם עולים ללייב בפייסבוק ועוד כמספר דקות לפני שתתחילו.
  • "אל תאבדו את זה": יש לכם סיכוי לא קטן להבריח את קהל הצופים שלכם אם אתה נשמעים קצת להוטים מדי. אל תעמיסו עליהם המון מידע חדש באותה תזכורת תגרמו להם להיות מגורים. בנוסף לכך, אל תבטיחו דברים שאתם לא יכולים לקיים כלל. אם אתם מבטיחים שעה שלמה של התרגשות וזיקוקים, ההזמנה הכי טובה היא לשמור על כך פשוט, מעניינים ומלאי ערך.
  • כתובו תיאור: אם אתם כותבים תיאור מעניין של מה שקהל הצופים יראו בסרטון שלכם, זהו פלוס ענקי. תוכלו לערוך את התיאור לאחר השידור החי שלכם למקרה שתרצה למסור מידע נוסף.
  • גלו מהו הזמן הטוב ביותר לשידור: מישהו אשר רוצה להרוויח כסף מפייסבוק לייב צריך לראות את מספר הצופים שלו. במקרה שהם רואים שקהל הצופים בזמן מסוים הרבה יותר גדול יותר במספרם, ההשפעה או המעורבות שלהם, זהו מידע רב ערך עבורכם. לאחר מכן עליהם לנסות שידור בזמן הטוב ביותר כדי להשיג יותר השפעה ומכאן להרוויח יותר כסף כמובן.

4. מעורבות הקהל שלכם:

אל תסתפקו בכך שיש לכם הרבה צופים / או קהל עוקבים גדול. אם אתה רואים שיש לכם לא מעט 'גלגלי עיניים' אשר מציינים את מספר הצופים בסרטון החי, בקשו מהם לומר שלום בתגובות. בנוסף לעודד אותם לענות על שאלות, לתת תשובות מעניינות בנושא, או אפילו לקיים סקר שאלות ותשובות.

בסוף השידור החי שלכם, סכמו את כל סרטון הווידיאו על מנת לתת לקהל הצופים להתעדכן. מומלץ לעשות סיכום באמצע השידור ושלושה רבעים גם לשידור. טוב גם שיש אווירה ידידותית ונינוחה עימם. רוב האנשים נמצאים ברשתות החברתיות כדי לקחת הפסקה מלוח הזמנים שלהם בחיי יום יום. טוב להעניק להם את מה שהם רוצים בצורה הטובה והאיכותית ביותר.

קשור: 20 טיפים לשיווק הפרופיל שלכם בפייסבוק וגדלי שער תמונות מומלצים

5. התמקדו בתוכן איכותי:

אם אין לכם תוכן באיכות גבוהה, רוב הסיכויים שיהיה לכם קשה למשוך קהל עוקבים גדול. תוכן לא רלוונטי יכול לפגוע לכם "בחלומות שלכם" להרוויח כסף מפייסבוק לייב. לפיכך, התוכן שלכם זקוק לייחודיות כדי למשוך יותר קהל צופים, כמו גם עקבי ואיכותי יותר. לא משנה אם התוכן מדבר על עבודה מהבית או סיפורי מוטיבציה, פוליטיקה; אתם יכולים למצוא את עצמכם מאבדים קהל צופים בגלל נושא לא רלוונטי או לא בצד "הנכון פוליטית".

צריך גם להקפיד ליצור בדיוק את הזמן הנכון. סרטון קצר יכול להשאיר את הקהל שלכם רעבים ליותר תוכן ולחפש את התוכן שלכם בפעם הבאה. עם זאת, לסרטון ארוך יש יותר סיכויים למשוך יותר קהל צופה. עם זאת, צריך לראות מתי מספר הצופים מתחיל לעלות, ולעטוף את הנושאים לפני שהשעמום יתחיל.

לסיכום:

להרוויח כסף דרך פייסבוק לייב אפשרי לחלוטין בתקופה הזאת. זה נהיה פשוט יותר עכשיו, אבל בדיוק כמו בכל דרך להרוויח כסף באינטרנט, גם פייסבוק לייב דורשת מכם לא מעט עבודה. צריך לקדם את סרטוני הווידאו שלכםם כדי להשיג יותר ויותר קהל עוקבים ולהמשיך לעבוד על תוכן חדש איכותי ומעניין יותר. זה גם לא פשוט להישאר רלוונטי בפלטפורמה הזאת, אז אתם צריכים להיות ערניים ולעקוה באחר הכללים הללו כל הזמן. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: