טיפים ומספר כללי ברזל לשיווק שותפים דרך האינסטגרם

שיווק שותפים דרך פלטפורמת אינסטגרם פתח את הדלתות למותגים גדולים ומשפיענים לשיתופי פעולה יצירתיים. בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה של המון צרכנים בעולם אשר נוטים לקנות יותר במדיה החברתית. טיפים ומספר כללי ברזל לשיווק שותפים דרך האינסטגרם:

למה לעשות שיווק שותפים עם אינסטגרם?

אינסטגרם היא פלטפורמת הרשת החברתית הגדולה בעולם אשר משמשת מותגים גדולים לקמפיינים המשפיעים ברשת האינטרנט. נכון לשנה האחרונה, אינסטגרם שולטת מעל הפלטפורמות האחרות בשימוש של מעל ל – 78% לעומת 16% בלבד בבלוגים מסורתיים, 4% ברשת הסרטונים יוטיוב של גוגל, 2% בלבד בפייסבוק ו -1% בפינטרסט. עם 29% מהפוסטים הפופולריים באינסטגרם אשר מגיעים ממשפיענים או ממנהלי מותגים ומשווקי תוכניות שותפים, למעשה הם הרוב הגדול בפלטפורמה כשמדובר בתוכן שנוצר על ידי משתמשי הרשת. 

אינסטגרם דיווחה כי יש מעל ל-מיליארד משתמשים פעילים כל חודש . עכשיו זה קצת יותר מפי שלושה מהתנועה של טוויטר. 

"אינסטגרם היא פלטפורמת לשיווק תוכניות שותפים מספר 1 בעולם. והמון סטארים ברשתות החברתיות כמו עוב רים מסנאפצ'ט, פייסבוק וטוויטר לאינסטגרם. ומדוע? בגלל שמשפיעני השיווק הולכים אחרי הכסף ואיפה הכסף נמצא? אינסטגרם. למה? כי הם מקלים הרבה יותר על משווקי שותפים דיגיטליים להצלחה . "

זה לא דבר פשוט שיש להתעלם ממנו, במיוחד עבור מותגי על כאשר הם בודקים אסטרטגיות עבור שיווק שותפים באינסטגרם. אז איך אתם יכולים להתחיל למשווק שותפים מרוויח או משפיע ומה הם כללי הברזל?

קשור: 5 רשתות שותפים מומלצות בתחום ציוד למצלמות

איך עובד בכלל שיווק (תוכניות) שותפים באינסטגרם?

שיווק רשתות שותפים מאפשר למשפיענים להרוויח כסף בכל מכירה שהם מפנים לאתר המותג שהם משווקים. למותג כמובן צריך להיות רשת שותפים או תוכנית שותפים על מנת שתוכלו לעקוב אחר המרות ולידים. אפיליאייט מועיל הדדית עבור שני הצדדים גם למותג וגם למשפיעני הרשת, על מנת לנסות למקסם את המכירות.

היתרונות בעבודה עם משווקי שותפים 

מותגים אשר מתחילים לעבוד עם משפיעני אינסטגרם על בסיס תוכניות שותפים יכולים לצפות לראות כמה יתרונות כולל: 

  • מעורבות גדולה יותר למותג שלכם

כאשר משווק אפיליאייט באינסטגרם מפרסם תמונת מוצר באינסטגרם, בדרך כלל מתייגים את המותג שהם מקדמים באשטאג ובנוסף מקשרים למוצר הספציפי. 

המשמעות היא שכאשר אנשים גולשים וקוראים את התגובות בפוסט השיווק, המותג שלכם יהיה בולט בפני הלקוחות הפוטנציאליים. אם הם ילחצו על האשטאג, הם יופנו ישירות לדף האינסטגרם שלכם. ואם הם מעתיקים ומדביקים את הלינק למוצר כך תרוויחו יותר תנועה. זה יוצר מצב של ווין-ווין בין אפיליאייט למותג.

  • גידול בהכנסות

זה נשמע קצת מיושן אך שיווק מפה לאוזן יעיל להפליא ומאוד. זה יכול להגיע לשיעור המרות גדול של עד 4.5% מכיוון ששיווק מפה לאוזן חזק יותר וסביר להניח שהוא יוביל למכירה. עם זאת קחו בחשבון, עבודה עם משווק באינסטגרם היא תוכנית מצוינת לניצול תקציב השיווק שלכם באמצעות הרשת החברתית.

טיפים ומספר כללי ברזל לשיווק שותפים דרך האינסטגרם
Photo by Karolina Grabowska on Pexels.com
  • יצירת מערכות יחסים מתמשכות בין משווקים משפיעים באינסטגרם למותגים

כאשר משווק משפיע אינסטגרם עובד עם מותג ומתחיל להצליח מבחינת יצירת יותר המרות ולידים ויותר מעורבות עם לקוחות פוטנציאליים וממוקדים, סביר להניח שגם המשפיע (אפיליאייט) וגם המותג יהיו מעוניינים להמשיך את העבודה עימו. זה אידיאלי עבור מותגים שלא מעוניינים רק בקידום חד פעמי עם משווק פוטנציאלי חדש.

קשור: איך לעשות קיצור כתובת אינטרנט (URL) לשיווק שותפים בוורדפרס

איך ליצור את פרופיל האינסטגרם המושלם למשווקים

בין אם אתם מותג, משפיע ברשת או משווק שותפים, יצירת פרופיל טוב אינסטגרם אינה פשוטה כמו שזה נראה. בעיקרון זו פעולה קלה – צלמו תמונה יפה למדיה, הוסיפו פילטר מעניין והעלו אותה. 

עם זאת, כמה מהחשבונות הטובים ביותר נקטו בצעדים חשובים כדי לוודא שהאינסטגרם שלהם מתבלט בקהל על מנת שיוכלו להשיג יותר קהל עוקבים והמרות. ואם הם משפיעני רשת ומשווקים במדיה, זה יסלול להם את הדרך בקלות כי מותגים גדולים אוהבים לעבוד עם חשבונות עם יכולת הגעה לקהל רחב יותר.

בחרו שם משתמש קליט

דבר ראשון הוא לבחור שם משתמש קליט אשר קשור למתוג שאתם מקדמים ולכן כשאנשים מתייגים אתכם בתמונות שלהם באינסטגרם הם לא צריכים לחפש יותר מידי כדי למצוא אתכם. 

עדיף שלא יהיו שם עם המון תווים מוזרים ומגוונים בשם המשתמש שלכם מכיוון שזה יכול להקשות על אנשים לחפש את העסק שלכם.

אם יש לכם פרופיל טוויטר, שמרו על שם משתמש זהה לחשבון האינסטגרם שלכם אשר יכול לעזור כאשר אנשים מחפשים אתכם במנועי החיפוש. מותגים חייבים להשתמש ביוזר אינסטגרם זהה לשם המותג שלהם.

קשור: איך לעשות כסף באינטרנט דרך פורום קוורה – Quora

בחרו תמונת פרופיל רלוונטית לנושא

לאחר מכן, וודאו שתמונת הפרופיל שלכם משקפת את העסק שלכם. אם אתם עסק קיים השם צריך לכלול גם את הלוגו שלכם ולא תמונת פרופיל של עצמכם (אלה אם אתם המותג). במידה ואתם הפנים של העסק, צילום תמונת ראש יעשה את העבודה.

הפכו את חשבון האינסטגרם שלכם לציבורי 

חשוב לבדוק שהאינסטגרם שלך פתוח לכולם. אם אתם מגדירים את חשבון האינסטגרם שלכם כפרטי, עליכם לאשר אוטומטי לכל אדם שרוצה לעקוב אחר הפרופיל. 

והם לא יכולים להיחשף אל התוכן שלכם לפני שאושרו. זה יאט את כל תהליך בניית העוקבים.

צרו ביו מעניין

פחות אדבר על זה כאן יש לנו מספר מדריכים שמדברים על כל נושא הביו, ובקצרה וודאו שהביוגרפיה (ביו) שלכם כולל מידע טוב על המותג שלכם או המוצר שלכם. יש לכם סה"כ 150 תווים לספר על מה שאתם עושים. 

הקפד להכניס לביו את לינק האתר או האפילייט שלכם אשר דרכו ניתן ליצור אתכם קשר גם כן או לרכוש. זה חשוב לשניי הצדדים גם למשפיעים ברשת וגם למותגים. נכון לכתיבת מאמר זה, לא ניתן לחפש להגיע אל – הביו דרך מילות מפתח והאשטגים. אז אל תתאמצו להשתמש בהם בביו שלכם.

קשור: איך לעשות כסף באינטרנט עם אינסטגרם דרך קליקבנק ללא השקעה

בחרו לעבוד עם מותגים שמתאימים לנישה שלכם

אם אתם משפיעים וכאלה שעושים שיווק שותפים, באופן כללי, טוב לעבוד עם מותגים שמתאימים לקהל האינסטגרם שלכם. אחרת, הפוסט שלכם ייראה כאילו הוא לא קשור לפיד באינסטגרם שלכם. זה עלול להבריח את העוקבים.

השתמשו בתיוג גיאוגרפי

הכניסו מידע רלוונטי וממוקד לגבי הפוסטים ושאלו את העוקבים שלכם שאלות. זה חשוב מכיוון שאתם צריכים לייצר מעורבות לתוכן שלכם ובנוסף זה נותן לאנשים את המידע שהם מחפשים עליכם. 

תיוג גיאוגרפי עוזר למשתמשי אינסטגרם אשר רוצים לגלות היכן נמצא משהו. בלוגרים ומשווקים אשר משתמשים בתיוג המיקום כדי לסמן את מקום התצלום.

הכניסו את כתובת האתר שלכם בתגובות

כשאנשים עוקבים אחריכם, הם בדרך כלל ימצאו את התמונות שלכם בעדכון חדשות הפיד שלהם, במקום לעבור ישירות לדף שלכם. זו הסיבה שחשוב להכניס את קישורי תוכנית השותפים שלכם מתחת לתמונה כדי שתוכלו לייצר יותר תנועה לדף שלכם, או לדף מוצר ספציפי.

יש לכם גם טיפים לשיווק שותפים באינסטגרם? שתפו אותנו כאן בתגובות.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.