5 רשתות שותפים מומלצות בתחום ציוד למצלמות

מחפשים לעשות כסף באינטרנט עם רשתות שותפים לצילום? המדיה החברתית יצרה דור חדש ומטורף של צלמים. או, לפחות כאלה השואפים להיות צלמים. התחילו לייצר הכנסה נוספת בתחום האלקטרוניקה. 5 רשתות שותפים מומלצות בתחום ציוד למצלמות:

כדי שתבינו את פוטנציאל הרווח שלכם – עדשה בסיסית למצלמה מקצועית יכולה להגיע לסכומים של כמה אלפי שקלים, לצורך העניין: ערכת צילום מקיפה למתחילים בתחום יכולה לעלות בסביבות 8000 שקלים. וזה אומר שאתם יכולים להרוויח המון כסף בנישה הזו … אם אתם בוחרים לקדם את הרשתות השותפים הנכונות בתחום הצילום.

הצילום הוא נישה קטנה יחסית בתחום האלקטרוניקה הצרכנית ולכן שיעורי העמלות נמוכים ביחס לנישות אחרות בתחום. אך במאמר הזה נראה לכם מספר דרכים להגדיל את ההכנסות שלכם דרך רשתות שותפים בתחום הזה.

המשך לקרוא כדי להכיר תוכניות שותפים בתחום הצילום.

1.Focus Camera

5 רשתות שותפים מומלצות בתחום ציוד למצלמות
פוקוס – רשת שותפים

מצלמת פוקוס קיימת מאז שנת 1966, כאשר אייב ברקוביץ 'פתחו את החנות הראשונה שלהם בשדרה 13 אשר בניו יורק. העסק הפך למותג במהירות בזכות המומחיות שלהם בתחום וכמות המוצרים של המותגים הגדולים בשוק.

מאז המותג פוקוס מצלמות שינתה את פנייה לעולם המסחר האלקטרוני ובכל זאת עדיין יש להם חנות קמעונאית פיזית אשר עובדת כיום מברוקלין שבארצות הברית.

האתר שלהם פשוט לניווט וכולל פחות או יותר את כל מה שתצטרכו כדי לעשות איתם שיווק שותפים בתחום הצילום. בנוסף הם גם מוכרים מגוון ענקי של מוצרים אופטיים נוספים כמו טלסקופים, משקפות ומיקרוסקופים.

כל זה מעניק לכם מגוון הזדמנויות גדול של מכירות ישירות ונלוות מתוכנית השותפים של Focus Camera.

שיעור העמלה של רשת השותפים 3% אולי נשמע נמוך, אבל זה די אופייני לנישה מסוג זה.

תוכנית השותפים הזו מפצה אתכם על שיעור העמלה הנמוך יחסית שלהם, לכן משך העוגייה הקצר אומר שעדיף שתשלח בעיקר תנועה ממוקדת ואיכותית לאתר שלהם.

קשור: 10 טיפים וטריקים: איך להרוויח כסף בשיווק רשתות שותפים

כתובת רשת השותפים: תוכנית השותפים של מצלמות פוקוס

סכום העמלה: 3% למכירה

EPC: 12.89 דולר

משך עוגיית שותפים: 3 ימים

2.Canon

טוב את קנון רובכם מכירים היא אחת היצרניות הוותיקות והטובות ביותר בתחום הצילום בעולם, זהו מותג עם היסטוריה של הרשת מאז המצאת של מצלמת 35 מ"מ הראשונה שלהם בשנת 1934.

למרות שהם היום מוכרים בעיקר בזכות מדפסות הזרקת הדיו והלייזר עוד בשנות ה -80 וה -90 המוקדמות, הם הפכו כעת לפופולריים בהתחשב בשוק המצלמות הדיגיטליות של היום.

למעשה, הם הממציאים DSLR עבור צלמים מתחילים בתחום שרוצים להחזיק DSLR אשר יגרום להם להרגיש ולהיראות כמו מקצוענים.

היתרון ברשת השותפים של קנון שהם כל כך טובים כי הם Canon וכולם מכירים וכי יש להם גוון ענקי ואיכותי של מוצרים בתחום הצילום.

זה לא כמו להתחיל ולשווק מותג יחסית לא מוכר, אבל כמובן שיש חסרון קטן אתם תצטרכו להתמודד עם תחרות גדולה יחסית כי המוצרים שלהם נמכרים בכל מקום והם פופולריים.

שוב, גם כאן אתם יכולים לראות ששיעור העמלה שלהם גם כן נמוך ביחס לרשתות שותפים בנישות שונות, אבל יש EPC מעולה מאוד ובנוסף אתם מקבלים צוות ניהול שותפים ייעודי אשר יעניק לכם תמיכה כדי להפיק את מירב הרווחים מההיצע של המותג קנון.

קשור: 5 רשתות שיווק שותפים חלופיות ל-קליקבנק

כתובת רשת השותפים: תוכנית השותפים של Canon USA

סכום העמלה: 2.5% למכירה

EPC: $ 44.80

משך העוגיה: 30 יום

3.Samy’s Camera

המצלמה של סמי החנות הראשונה הוקמה בשנת 1976, במטרה להיות הטובים בתחום מכירת מוצרי צילום והדמיה למתחילים ומקצוענים וגם לצלמים חובבנים בתחום.

יש לציין שמגוון המוצרים שלהם עצום, סמי מכסה כמעט על פריט הקשור לצילום, עם מגוון גדול של ציוד ואביזרי צילום, אך הם גם כמובן מוכרים מצלמות של מותגים שונים.

אבל מה שבאמת תפס את תשומת ליבנו הוא "בית הספר לצילום של סמי" – הם יוצרים מגוון רחב של קורסים לצילום. זהו צעד מאוד חכם מכיוון שהם מראים למתחרים שלהם שהם יותר מסתם חנות לציוד מצלמות. ואף אחד מהמתחרים שלהם לא מעניק את השירותים הייחודיים הללו.

סמי מציעה למעשה שיעור עמלה קצת מעל המתחים אשר עומד על הממוצע של 4%, ובנוסף יש להם גם EPC מצויין של 45.59 דולר.

ערך הזמנה ממוצע שלהם בין 300 דולר ל- 500 דולר הוא מה שהיינו מצפים מהלקוחות להוציא מעט יותר מכיוון שצילום דיגיטלי אינו כזה זול.

מה שאומר שתשלומי שתוכנית השותפים שלהם משתלמת מאוד עבורכם.

קשור: 7 רשתות השותפים – תשלום עבור כל לחיצה – ppc

כתובת רשת השותפים: תוכנית השותפים של מצלמת סמי

סכום עמלה: 4% למכירה

EPC: 45.59 דולר

משך העוגיה: 30 יום

4.BuyDig.Com

Buydig היא החנות האינטרנטית של חברת Beach Trading , אשר בתחילתה הייתה קמעונאית מוכרת לחובבי צילום דיגיטלי עוד בתחילת שנות ה -90.

לחנות Buydig.com הייתה חנות אונליין עוד מאז שנת 1996 אשר צברה מוניטין של מותג עם שירות לקוחות מצוין ומצלמות דיגיטליות ברמה גבוהה ובעלות יחסית נמוכה עם מכשירים אלקטרוניים נוספים בתחום.

יכול להיות שלא שמעתם לעולם עליהם ואתם לא מזהים את שם המותג, Buydig אבל יש לציין שהם די מוכרים וחזקים בנישה שלהם.

אבל מה שחשוב הרבה יותר הוא שהחנות שלהם מוכרת פחות ביחס למותגים שונים או יותר כל מה שצלם יצטרך ממצלמות ועדשות זום ועד כרטיסי זיכרון ומדפסות לייזר.

בתור משווק שותפים, תרוויח 2% על כל מכירה אשר שלחתם אליהם, וזה בדרך כלל מספיק כדי לדחות את מרבית רשתות השותפים בשיווק תוכניות בסגנון הזה.

כן, עם שיעורי עמלה המגיעים ל – 20% או להרוויח מלידים של 100 דולר זה מטורף, אך למרות שיעור העמלה שלהם נמוך גם כן, תוכנית השותפים של בוידיג ממירה היטב .

התוכנית שלהם ממירה הרבה יותר טוב מאשר תוכניות "פופולריות" ומוכרות המציעות שיעורי עמלה טובים הרבה יותר.

כתובת אתר: תוכנית השותפים של BuyDig

סכום עמלה: 2%

EPC: 12.06 דולר

משך העוגיה: 7 ימים

קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט מרשתות שותפים – צעצועים לילדים

5.KEH Camera

רשת מצלמת KEH מציעה בתחום שיווק השותפים משהו קצת אחר – מצלמות וציוד צילום משומשים. נישת הצילום יכולה להיות תחביב יקר מאוד לעסוק בו, ולכן היכולת שלכם לקנות ציוד צילום "משומש" או כזה שנקנה ולא נעשה בו שימוש יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף.

וכאן המותג – KEH אשר הגיעה ליותר מ -1.5 מיליון חובבי צילום ואנשי מקצוע אמיתיים אשר החליטו לחסוך עד 40% מהמחירים הקמעונאיים בשוק ציוד המצלמות.

נכון לעכשיו, זוהי גם החנות האינטרנטית הגדולה בעולם בתחומה.

מה שהופך אותה לתוכנית שותפים אידיאלית בכל סוג של צילום כזה או אחר, כמו מלאכה או אתר שקשור לתמונות.

שוליי הרווח גבוהים בהרבה על ציוד אשר נמצא בבעלות קיימת לעומת ציוד חדש בשוק המצלמות, כך שזה אומר שאתם תקבלו עמלה המגיעה ל – 4% על המכירות שלכם במקום 2% שאתם מקבלים עם תוכניות שותפים אחרות בתחום.

החנות של KEH היא גם המובילה ביותר ברשתות השותפים של – ShareASale, וגודל המכירה הממוצעת שלהם נעה סביב 300 דולר, זה אומר שאתם יכול להגיע לרווחים של כ- 12 דולר בממוצע עבור כל לקוח אשר תשלחו לחנות.

כתובת אתר: תוכנית השותפים של מצלמת KEH

סכום עמלה: 4% למכירה

EPC: דולר 30.00

משך העוגיה : עד 15 יום

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: