מדריך: איך משחזרים חשבון טיק טוק – TIKTOK

מחקתם את חשבון הטיקטוק שלכם? שכחתם את הסיסמה ולא יודעים איך מה לעשות, אל דאגה, הפוסט הזה נכתב בדיוק בשבילכם. מדריך: איך משחזרים חשבון טיק טוק בארבע צעדים:

מדריך זה יראה לכם איך משחזרים חשבון טיקטוק שנמחק ב- אנדרואיד, אייפון או באייפד שלכם. הערה חשובה: כדי לשחזר את החשבון שלכם – נותרו לכם 30 יום ממחיקת חשבונכם. אם עברו יותר מ -30 יום, החשבון כבר נמחק לעד ולא יהיה ניתן לשחזר אותו.

קשור: איך ליצור גיף – gif באפליקציית טיקטוק Tiktok

חשבון מושבת או נמחק זמנית לעומת מחיקה קבועה

לפני שנבין איך לשחזר חשבון טיקטוק שנמחק, חשוב לדעת ולהבין מה ההבדל החשוב והעיקרי בין מחיקה זמנית (המכונה השבתה) למחיקה לצמיתות – לעד.

בכל פעם שאתם לוחצים ומסכימים למחוק את חשבון טיק טוק שלכם מרצון, הוא לעולם לא נמחק לצמיתות זאת אומרת לעד, בתחילה. חשבונכם פשוט הופך להיות בסטטוס "מושבת" לתקופה של 30 יום מיום המחיקה בדיוק.

בתוך פרק זמן זה של 30 יום בלבד, אם לא תחליטו להפעיל מחדש את חשבון הטיקטוק שלכם, רק אז הוא נמחק לצמיתות, זאת אומרת אין דרך לשחזר את החשבון שלכם לעולם. בשלב זה אי אפשר לשחזר חשבון טיקטוק שנמחק. בואו נצלול אל המדריך המהיר לשחזור:

קשור: איך לעשות שיווק שותפים עם אפליקציית טיקטוק – TikTok

1.היכנסו אל אפליקציית טיקטוק

אז איך משחזרים חשבון טיק טוק כדי להתחיל בצעד הראשון שלכם: כנסו אל אפליקציית הטיקטוק שלכם. סמל האפליקציה הזה שנראה כמו תו מוסיקה לבן, כחול ואדום על רקע שחור. ניתן למצוא זאת במסך הבית שלכם, בתיקיית האפליקציות או על ידי חיפוש.

  • אם מחקת בעבר את אפליקציית טיקטוק שלכם מה- אייפון, אייפד או אנדרואיד שלכם, יהיה עליכם להתקין אותה מחדש מחנות האפליקציות אפסטור או מחנות גוגל פליי.
מדריך: איך משחזרים חשבון טיק טוק
שחזור חשבון טיקטוק

2.לחצו על הלוגו שרשום באנגלית אני – ME

לחצו על סמל הפרופיל שכותרתו היא "אני. "ניתן לראות זאת בתפריט התחתון מימין – בדמות של איש. לאחר שתלחצו על זה, תתבקשו להיכנס או להירשם לחשבון טיקטוק.

מדריך: איך משחזרים חשבון טיק טוק TIKTOK

3.התחברות לחשבון טיקטוק

לאחר שלחצם על "אני" באפליקציית טיקטוק – הצעד הבא הוא – להתחבר לחשבון הטיקטוק שלכםלאחר קבלת הסיסמה שלכם אל חשבון האימייל שלכם, תקבלו הודעת אזהרה מלחיצה מעט שאומרת לכם שחשבונכם הושבת.

שחזור חשבון טיקטוק

4.ביטול השבתה ושחזור חשבון טיקטוק

הצעד האחרון והחשוב ביותר להחזרת חשבון הטיקטוק שלכם לחיים: לחצו על בטל השבתה . לאחר שלחצתם על בטל, מיד אחרי תתחברו אוטומטית לפרופיל שלכם בפלטפורמה. במידה ואתם אינכם רואים דף זה עם כפתור בטל השבתה, חשבון טיקטוק שלכם כנראה נמחק במלואו ולא ניתן יהיה לשחזר אותו.

קשור: איך לעשות כסף מ-טיק טוק TikTok

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.