מדריך: איך עושים מיקום (צ'ק אין) בפייסבוק בקלות

בימינו, לרוב המכשירים הסלולרים יש פונקציות מובנות. פירוש הדבר שאתם באמצעות המכשיר הנייד שלכם יכול לאתר את המיקום שלכם בקלות על גבי מפה. צ'ק אין בפייסבוק היא דרך עבור כולנו להתחבר לחברים שנמצאים פיזית בקרבת מקומכם. מדריך: איך עושים מיקום (צ'ק אין) בפייסבוק:

מה זה צ'ק אין בפייסבוק?

צ'ק אין פייסבוק פועל בדרך הזו: כשאתה הולכים למקום כלשהו דרך אפליקציית פייסבוק או פייסבוק לסלולר, אתה בוחרים מתוך רשימה של מיקומים שהאפליקצייה מציגה לכם. אלה יכולים להיות במסעדה עם חברים או בפארק עם המשפחה או סתם בבית. 

פייסבוק בונה רשימה זו על סמך המיקום שהוא מקבל מהמכשיר החכם שלכם. כאשר אתה לוחצים על מיקום, אתם נכנסים למיקום זה. פייסבוק לא תשתף את המיקום שלכם אלא אם כן אתה עושים צ'ק-אין בפייסבוק.

אפשר לתייג חברים בצ'ק-אין שלכם או להוסיף תמונות או מספר מילים על מה שקורה באותו הרגע. לאחר הצ'ק-אין שתעשו, החברים שלכם בפייסבוק יכולים לראות היכן אתה נמצא בעדכוני פיד החדשות שלהם. אם הם מטיילים ומשתמשים גם בפייסבוק בטלפונים החכמים שלהם, הם יכולים לראות אם הם קרובים אליכם פיזית על ידי לחיצה על סמוך מתפריט הפייסבוק.

קשור: מחפשים תמונות יפות לפייסבוק בחינם? האתרים הטובים ביותר במקום אחד

כדי לבצע צ'ק-אין מהאפליקציה שלכם בפייסבוק, בצעו את הצעדים הבאים:

1.לחצו על צ'ק-אין בחלק התחתון של הפוסט.

לחיצה על צ'ק אין תעלה רשימה של המקומות הקרובים אליכם. המקומות הללו עשויים לנוע בין עסקים מקומיים לבתי אנשים לחללים משותפים, קניונים, פארקים ובתי חולים.

מדריך: איך עושים צ'ק אין בפייסבוק בקלות

2.בחרו את שם המיקום שאיתו תרצו לעשות צ'ק אין.

אם אינך מוצאים את המיקום שלכם, הקלידו את שם המקום שעליו אתם רוצים לעשות צ'ק אין בסרגל החיפוש שמעל לרשימת המיקומים המוצעים עבורכם. אם הוא לא מצאתם את המקום, פייסבוק לשלח אתכם לדף הוסף מקום ושם ניתן ללחוץ על כפתור הוסף מיקום כדי להוסיף את המקום לרשימה שלכם.

מדריך: איך עושים צ'ק אין בפייסבוק בקלות

3.רשמו פוסט על ה-צ'ק-אין.

פוסט סטטוס או מסך הצ'ק – אין מופיע. צ'ק-אין עם מלל נוטים להראות כמו עדכוני סטטוס, עם מעט מידע נוסף על המיקום או החוויה שלכם. רשמו פוסט ולחצו על פרסם.

קשור: 20 טיפים לשיווק הפרופיל שלכם בפייסבוק וגדלי שער תמונות מומלצים

צ'ק אין בפייסבוק

אין לתייג חברים בפייסבוק

4.לחצו על סמל האדם בכחול כדי לתייג חברים.

לאחר מכן רשימת החברים שלכם מופיעה. לחצו על אלה שאתם מעוניינים לתייג לצ'ק אין שלכם.

יש אנשים שהם חרדים לפרטיות שלהם והמיקום שלהם, ולכן חשוב מאוד קודם לכן לשאול את החבר או הבן משפחה לפני שתתייגו אותם.

5.לחצו על סיום כשתסיים לבחור לתייג.

לחצו על תפריט הפרטיות כדי לבחור מי יכול לראות את הפוסט צ'ק אין שלכם. אתה יכולים לבחור מהאפשרויות הרגילות (ציבורי, חברים, חברים למעט מכרים, רק אני, שזה אתם) וכן לבחור מכל רשימות החברים שצרפתם לפייסבוק.

קשור: מדריך: איך מקשרים (מחברים) דף פייסבוק לאינסטגרם צעד אחר צעד

6.לחצו על פרסם בפינה השמאלית העליונה.

זה יסמן אתכם רשמית כצ'ק אין "כאן ". הצ'ק-אין מתווסף לציר הזמן שלכם ולעדכוני החדשות בפיד של החברים שלכם, שם הם יכולים להגיב או לעשות לייק על הצ'ק-אין שלכם, או אולי אפילו לעבור לידכם ולומר לכם שלום. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: