מדריך: איך להתאים את גודל התמונה לאינסטגרם

גם אתם מנסים להתאים תמונה לאינסטגרם אבל הגודל אינו מתאים? רואים רק חצי תמונה? מצאנו לכם פתרון מושלם. מדריך: איך להתאים את גודל התמונה לאינסטגרם:

לפעמים, אתה צריכים לעלות תמונה מהירה לרשת חברתית אינסטגרם, אבל אתם קצת עסוקים מדי בשביל להתחיל לעשות חיפוש בגוגל עבור הגדלים הנכונים. או אולי אתם פשוט עצלנים כמו כולנו, וגם זה בסדר. אבל היי, מצאנו עבורכם דרך לעקוף את זה: אתם יכולים לעשות זאת על ידי בחירה מתוך הגודל המוגדרת מראש של פלטפורמת Pixlr X על מנת ליצור במהירות תמונה חדשה אשר מתאימה בול לאינסטגרם שלכם.

מדריך: איך להתאים את גודל התמונה לאינסטגרם

רוצים לשנות את גודל התמונה? בואו נתחיל.

הערה חשובה: ניתן לשנות גדלי תמונות עבור כל רשת חברתית – אינסטגרם, פייסבוק, לינקדאין ופינטרסט.

קשור: מחפשים תמונות יפות לפייסבוק בחינם? האתרים הטובים ביותר במקום אחד

שינוי גודל תמונה לאינסטגרם

מדריך: איך להתאים את גודל התמונה לאינסטגרם

אם אינך אוהבים את גווני הצבעים שהגדרתם מראש, תמיד אתם יכולים לשנות אותם באמצעות הגדרת דוגמיות הצבעים, או לרשום את קוד קוד הצבע שהתחברתם אליו אם יש לכם כזה.

שינוי גודל תמונת פרופיל לאינסטגרם

תמונת ריבוע היא הדרך לקבל את מידת הפרופיל של אינסטגרם (אך תרתי משמע, כל תמונות הפרופיל הן בדרך כלל ברשתות החברתיות הם ריבועים כרגע), ובאינסטגרם זה -400 על 400 פיקסלים זהו גודל עם התאמה מושלמת לפרופיל. בחרו מברירת המחדל המוגדרת מראש המוצעת בפלטפורמה 'צור תמונה חדשה' של אתר Pixlr X, או ובכן, הוסף מידות גדולות יותר באמצעות כרטיסיות הרוחב והגובה הניתנות לעריכה הנמצאות בצד השמאלי בתפריט של הדף.

קשור: 5 אתרי מאגר תמונות מעוצבות לאינסטגרם בחינם

שינוי / התאמה גודל תמונת פרופיל לאינסטגרם

בנוסף, יש דרך לא פחות טובה להתאים את גודל תמונת הפרופיל שלכם מבלי להיכנס אל ההגדרות הקיימות מראש. זה מה שאתם צריכים לעשות:

  • גרור ושחררו את התמונה שבחרתם אל פלטפורמת – Pixlr X.
  • שנו את גודל התמונה המרובעת שלכם.
  • השתמשו בכלי חיתוך התמונה כדי להתאים את גודל המידות הנדרשות לכם.
  • העבירו את תיבת החיתוך כך שתתאים לחלק בתמונה שאתם רוצים לראות בקטע תמונת הפרופיל.

אם לא שיניתם את גודל התמונה שלכם לפני שתערכו את גדלי הממדים המדויקים של תמונת הפרופיל, היא תיראה כך כמו בתמונה למטה:

הגדלת תמונת פרופיל באינסטגרם

התאמת גודל התמונה לפוסט באינסטגרם

אמנם ניתן לשנות ולהתאים את גדלי התמונה שלכם גם באפליקציית אינסטגרם, אבל זה לא ברמת דיוק ואיכות כמו באתר הזה. אם התמונות שלכם נראות לא ברורות באינסטגרם, זה אומר או שהן תמונות ברזולוציה גבוהה בהרבה או שהם פשוט לא איכותיות. 

אתם רוצים לשנות את גודל התמונה כך שתתאים עבור הפוסטים שלכם אז הגודל הרצוי עבור תמונה מרובעת הוא 1080 על 1080px . עבור תמונת פוסט אנכית 1080x1350px. תמונת פוסט אופקית 1080x566px. ושינוי גודל תמונת סטורי 1080x1920px.

קשור: 8 דרכים להכנסה פסיבית ממכירת תמונות

נחזור שינוי גודל התמונה לפוסטים שלכם באינסטגרם. כל שעליכם לעשות הוא לבחור באפשרות 1080 על 1080px באפשרות הגדרות בצד האתר, העלו תמונה חדשה ואז גררו ושחררו את התמונה שבחרת לרקע פלטפורמת העבודה שלכם באתר.

לחץ על הכרטיסיי ההגדרות עריכה בשורת התפריטים השמאלית כדי לאפשר גרירה כך שיהיה ניתן להתאים את גודל התמונה שלכם אם אתם רוצים שהיא תופיע בפיד האינסטגרם שלכם.

שינוי עריכה ידנית לתמונה באינסטגרם

Pixlr X יעלה את התמונה שלכם באופן אוטומטי לגודל המקורים שלה מראש, אך אם אתה צריכים להתאים אותה לאזור שנבחר על פי בחירתכם, אתה עדיין יכולים. אתה רק צריך לעשות זאת באופן ידני באמצעות כפתור העריכה בשורת התפריטים השמאלית.

עיין בצילום מעלינו כמדריך שלכם לבצע התאמות ידניות. בואו נגיד שאתם רוצים למקם את הפרצוף של סטיב ג'ובס ישירות לאמצע מגבלות הגודל, מכיוון שפעולת "גרור ושחרר" למעשה לא הציבה אותה ישירות במרכז. המסגרת הכחולה מצביעים על כך שתוכלו להזיז את התמונה שמאלה או ימינה על מנת לקבל את הצילום המרכזי המושלם. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: