מדריך: איך לעשות כסף באינטרנט דרך בניית בלוג / אתר תדמיתי לעסקים

חלמתם פעם לפתוח עסק מהבית ללא השקעה כספית ומאמץ? איך במספר צעדים ניתן לפתוח בלוג/אתר תדמית לבעלי עסקים אשר רוצים לעבור לעולם הדיגיטלי. מדריך: איך לעשות כסף באינטרנט דרך בניית בלוג / אתר תדמיתי לעסקים:

הידעתם שכדי לפתוח בלוג/אתר תדמיתי מקצועי באינטרנט אין שום צורך בידע טכני? כיום ובמיוחד בתקופה המבלבלת הזאת כל עסק חייב נוכחות דיגיטלית ולא הוא מפסיד הרבה כסף. כל עסק קטן או גדול חייבים אתר משלהם. עסק המתנהל ללא "כרטיס ביקור" דיגיטלי זאת אומרת בלוג או אתר הוא מפסיד עשרות ואם לא מאות לקוחות כל חודש.

מדריך: איך לעשות כסף באינטרנט דרך בניית בלוג / אתר תדמיתי לעסקים
אתר תדמיתי לעסקים / תמונה unsplash

אז איך לעשות כסף באינטרנט?

יש אלפי עסקים בישראל אשר רוצים לעבור לעולם הדיגיטל ולא יודעים איך עושים זאת. למה הם לא פונים לחברה לבניית אתרים? יש לכך תשובה פשוטה, לא כל עסק קטן או עצמאי ופרילנסר יכול להרשות לעצמו הוצאה של כמה אלפי שקלים עבור פתיחת בלוג או אתר תדמית ובנוסף נושא תחזוקת הבלוג דורש מהם זמן טיפול ולא מעט כסף וזה עוד כמה אלפי שקלים בשנה לבעל מקצוע.

מה לי ולפתיחת בלוג / אתר?

כאן אתם נכנסים לסיפור. יש פלטפורמה בשם וורדפרס.קום, בטח שמעתם את השם וורדפרס כמה פעמים בחיים. למערכת וורדפרס יש שני גרסאות אחת היא וורדפרס.org ו וורדפרס.com , הגרסה הנוספת שהיא com היא מערכת פשוטה שלא דורשת מכם שום ידע, כן שמעתם, אפס ידע, הפלטפורמה מבקשת עלות של כמה מאות שקלים בשנה עבור פתיחת בלוג ועד סכום של 1068 שקלים לבלוג או אתר תדמיתי מקצועי. מדריך בנושא: 4 דרכים: איך להרוויח כסף מפלטפורמת וורדפרס

איך אני משיג עסקים משלמים?

יש אלפי עסקים פעילים ברשתות החברתיות. העלו פוסטים והציעו את השירות שלכם במחירים מוזלים. לצורך העניין, יש המון קבוצות רלוונטיות לעסקיים בפייסבוק, הצתרפו לקבוצות הללו, צרו שיחו ומעורבות, השתדלו להגיב בפוסטים. הגדילו את ההכרות שלכם ברשת כאוטוריטה לבניית בלוגים. מאמר בנושא: 5 יתרונות ב – פתיחת בלוג / אתר לעסקים קטנים

מדריך בניית אתר אינטרנט תדמיתי / בלוג לעסקים

אם תרצו להיכנס לעולם פתיחת הבלוגים לעסקים באמצעות פלטפורמת וורדפרס, תחילה תצטרכו להירשם. ליצירת חשבון משתמש ב- וורדפרס, בצעו את הצעדים הבאים:

1. בדף הבית, לחצו על כפתור התחל לעבוד.

אתם מועברים לדף ההרשמה של וורדפרס בכתובת http://signup.wordpress.com/signup . (יש סרטון בסוף המדריך)

2. הוסיפו את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם בתיבת הטקסט כתובת דואר אלקטרוני.

הוספת האימייל משמשת לתקשורת והתחברות לממשק בינכם לבין וורדפרס. ניתן לשנות כתובת זו בהמשך בתפריט האפשרויות בלוח המחוונים של WordPress.com.

3. בתיבת הטקסט שם משתמש, הזינו את השם שבו ברצונכם להשתמש בכניסה לבלוג.

שם המשתמש שלכם צריך לכלול לפחות ארבע תווים עם אותיות ומספרים בלבד. וורדפרס יוצרת אוטומטית את תיבת כתובת הבלוג באותו שם משתמש שהזנת בתיבה שם משתמש שיצרתם; עם זאת, אינכם צריכים להשתמש בזה ויכול לבחור להקליד שם ייחודי בשדה כתובת הבלוג.

4. הכניסו סיסמה לבחירתכם, תחילה בתיבת הטקסט סיסמה ואז שוב בתיבת הכניסה.

אתם משתמשים בסיסמה זו כדי להיכנס לחשבון הוורדפרס החדש שלכם. בחרו ואז הקלידו סיסמה אשר תזכרו אותה, אך לאף אחד לא יהיה קל לנחש אותה. על הסיסמה שלכם לכלול לפחות ארבעה תווים. וורדפרס נותן לעם אינדיקטור חזותי לחוזק בחירת הסיסמה שלכם, עם חוזק שמשמעותו כמה קל או קשה למישהו לנחש מה הסיסמה שלכם.

6. בתיבת הטקסט כתובת הבלוג, הקלידו את המילה שבחרתם ככתובת הבלוג שלם.

כל מה שתקלידו שם יהפוך לכתובת ה- URL של הבלוג שלכם. זה צריך להיות לפחות ארבע תווים (אותיות ומספרים בלבד), ואל תדאגו לבחור את הדבר המושלם; ניתן תמיד לשנות זאת בהמשך. אתם יכולים להשתמש בכל כתובת בלוג שתרצו; עם זאת, אם תבחרו בכתובת בלוג שאינה מצייתת לכללים מסוימים, תקבלו הודעה מוורדפרס.

אם אתה רואים את ההודעה הזו, עליך לבחור הודעה חדשה מכיוון ש- וורדפרס אינו מאפשר כתובות בלוג כפולות. זכרו כי מנועי החיפוש מקטלגים את התוכן שלכם על סמך כתובת האתר שבחרת, לכן השתמש בשם דומיין המתייחס היטב לתוכן האתר שלכם.

7. בחרו את הסיומת לכתובת הבלוג / אתר תדמית שלכם.

ברשימה הנפתחת שמשמאל לתיבת הטקסט כתובת הבלוג, יש לכם כמה אפשרויות. אחד מהם בחינם, והאחרים בעלות כספית. לעת עתה בחרו בסיומת החינמית; תמיד תוכל לשדרג לדומיין בתשלום מאוחר יותר אם תרצו בכך.

8. סקור אפשרויות שדרוג.

לוורדפרס יש מספר אפשרויות פרימיום כמו שמות דומיינים, שדרוגי שטח ועיצוב נושא מותאם אישית. במהלך תהליך ההרשמה שלכם, וורדפרס מציעה שדרוג פרימיום המעניק לכם, תכונות משודרגות תמורת תשלום, אותו ניתן להוסיף לבלוג, אתר תדמיתי שלכם על ידי לחיצה על כפתור השדרוג בשלב זה. (האפשרויות הללו לפי בחירתו של בעסק העסק)

9. לחצו על הכפתור צור בלוג.

שלב זה הסוגר את תהליך ההרשמה שלכם, ודף חדש נפתח עם הודעה ש- וורדפרס שלחה לכם דואר אלקטרוני המכיל קישור להפעלת החשבון שלכם. בזמן שאתם ממתינים להודעת הדואר האלקטרוני ההיא, קחו לכם כמה רגעיםלעדכן את הפרופיל שלכם! טופס בדף זה. הזינו את השם הפרטי שלכם, שם המשפחה שלכם וכמה דברים נוספים על עצמכם. לאחר מכן לחצו על הכפתור לשמירת פרטי הפרופיל שלכם.

בהמשך ניתן לבחור להציג את פרטי הפרופיל שלכם בבלוג שלכם. בלחיצה על כפתור יצירת בלוג, אתר תדמיתי, אתם מציינים גם שאתם מסכימים ומבינים לחלוטין את תנאי השירות של וורדפרס. אם ברצונכם לקרוא את האותיות הקטנות, קראו את בתנאי השירות .

10. בחרו את ערכת הנושא והתחילו לכתוב פוסטים.

שלב ההרשמה הסופי הוא לבחור אחד מכמה ערכות נושא ב- וורדפרס לבלוג או האתר תדמיתי של העסק לו אתם נותנים את השירות (עדיף להיתייעץ עם בעל העסק ולתת לו להיות שותף למהלך). אל תדאגו, אם לא אהבתם את הבחירה שלכם, תוכלו לחזור ולשנות את ערכת הנושא שבחרתם בכל עת. לעת עתה.

בדוק את הדואר האלקטרוני שלך ולחץ על הקישור הפעל בלוג בהודעת הדואר האלקטרוני מ- וורדפרס כדי להפעיל את הבלוג/אתר החדש שלך ב- וורדפרס.

לוח המחוונים של חשבון הוורדפרס שלך נטען בחלון הדפדפן שלכם עם הודעה אשר שולחת אתכם ל- וורדפרס. לוח המחוונים מציג גם כמה דברים אשר יעזרו לך להתחיל, כולל

סרטון שכותרתו "ברוך הבא ל- WordPress.com" אשר נותן לכם הדרכה מהירה של שירותי וורדפרס

קישור לתיעוד התמיכה של WordPress 24/7: http://support.wordpress.com

11. אם אינכם מעוניינים לראות את תיבת הפתיחה בראש עמוד לוח המחוונים שלכם, הקישו על הקישור הסתר מסך זה בפינה השמאלית התחתונה של התיבה ברוך הבא ל- WordPress.com.

הבלוג /אתר תדמיתי החדש של העסק לו הענקתם את השירות מוכן לשימוש. בהצלחה

סרטון הסבר:

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: