מה זה מינוף OPM ? ולמה זאת הדרך הכי מהירה להתעשרות

רוצים לעשות יותר כסף? אתם צריכים לקנות כסף, אם אתם לא רוצים להשתמש בכסף שלכם או שאין לכם הון מספיק גדול להשקעה. עם טיפה יצירתיות, ניתן למנף כסף של אנשים אחרים לרכישת נדל"ן ונכסים נוספים. מה זה מינוף OPM ? ולמה זאת הדרך הכי מהירה להתעשרות:

השקעות בנדל"ן יכולה לקצר לכם את הדרך להכפיל את ההכנסות וכמובן להבטיח את העתיד הכלכלי שלכם. עם זאת, אנחנו כישראלים עם הכנסה ממוצעת, רק המחשבה על רכישת נכס להשקעה מרתיעה מאוד. רוב האנשים חושבים שהשקעות בנדל"ן היא רק לעשירים בלבד. והאמת? שזה בכלל לא נכון. גם אם אין לכם כל כך כסף בחשבון הבנק שלכם, אתם עדיין יכולים להשקיע בנדל"ן ולייצר הכנסה פסיבית ולהתעשר.

לא טעיתם ברוב המקרים צריך כסף כדי להרוויח יותר כסף, אך אתם לא רוצים להשתמש בכסף שלכם או שאין לכם. עם מעט יצירתיות , תוכלו למנף כסף של אנשים אחרים לרכישת דירות ומשרדים ובכלל כל נכס נדל"ן שתרצו. יש מקרים שאתם אפילו לא צריך לחסוך הון עצמי התחלתי גדול. תהיו משקיעים חכמים, הסוד הוא לעשות יותר כסף מכסף של אחרים OPM – Other People Money.

קשור: איך להשכיר לאנשים שטחי נדל"ן אינטרנטי

מה זה OPM (כסף של אנשים אחרים)?

ברכישת נדל"ן, כסף של אחרים (OPM) הוא מושג המדבר על שימוש במינוף בעיקר לרכישת נדל"ן. אם אתם חדשים בתחום השקעות בנדל"ן, סביר להניח שלא יהיה לכם כסף הון עצמי או אשראי לרכישת השקעות בנכסים. עם זאת, אם אתם מסוגל למצוא עסקאות נדל"ן מתחת למחיר השוק, אתה יכולים להשיג בקלות מימון לכל פרויקט נדל"ן ולסגור עם אנשים חלוקת רווחים. זאת עסקה שווה לשני הצדדים.

מה זה מינוף OPM ? ולמה זאת הדרך הכי מהירה להתעשרות
תמונה-unsplash

למה אתם צריכים להשתמש ב- OPM לקניית נדל"ן?

קניית נכסים בכסף של אנשים אחרים מעניק מגוון אפשרויות מימון בלתי נגמרות, בשיטות כמו בנקים או משקיעים פרטיים וחברות מימון למשכנתאות בגלל מספר סיבות. ראשית, לא כולם יכולים להיות זכאים להלוואה מסחרית או משכנתא מהבנק שלכם. לכן, עבור משקיע חדש בתחום הנדל"ן עם הון עצמי מוגבל למזומנים, חייב להבין איך להשתמש בכסף של אחרים לרכישת נדל"ן.

אם נעשה זאת כמו שצריך, השימוש בהלוואות להשקעות יכול להגדיל באופן משמעותי את ההחזר על ההשקעה (ROI) באופן שלא הייתם מצליחים לעולם אם הייתם נשענים רק על הכסף שקיים לכם בבנק. עם הזמן ניתן להגדיל את כמות נכסי הנדל"ן שלכם באופן אדיר ויכולה להגדיל את הון העצמי שלכם. יתר על כך, שימוש ב- OPM יעזור לכם בהפחתת הסיכונים הנובעים מהשקעה בנדל"ן.

קשור: מה זה ROI – החזר השקעה ואיך בודקים

מספר דרכים עיקריות להשתמש בכסף של אחרים – OPM

ישנן כמה שיטות להשקעות נדל"ן דרך כסף של אחרים. ואלו הנפוצים והמוכרים ביותר:

מימון כספי המוכר

מימון המוכר, זאת אומרת מימון הכסף מבעלי הנכס, הוא הסדר בו קונה הנכס חותם על הסכם של משכנתא עם מוכר הנכס בתוספת ריבית מסוימת במקום לקחת משכנתא מהבנק. לאחר מכן מבצע הרוכש הסדר תשלומים קבועים עבור המוכר לפרק זמן מוגדר מראש עד להחזר ההלוואה במלואה.

מימון כספים פרטיים ושותפים

אפשרות נוספת להשקעות דרך כסף של אחרים היא להשתמש בכספים פרטיים. ניתן לגייס כסף לרכישת נכס להשקעה מאנשים בעלי הון או דרך בני משפחה. כמו חברים, מכרים, אחים ואחיות הורים. הם לא יתנו מהכסף שלהם, אם ההשקעה באמת שווה הם גם ייקחו את הסיכון במקומכם.

בנקים וגופים מוסדיים

אפשרות מוכרת ופופולרית על משקיעים. היא לקחת משכנתא מהבנק במימון משוער אשר לא עולה על 75% מערך הדירה. דרך נוספת היא לקחת מגופים מוסדיים הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות, קופת גמל או על חשבון הפנסיה שלכם בריבית נמוכה מאוד.

קשור: מחפשים להשקיע בנכס דיגיטלי? מה הם הדרכים הבסיסיות ואיך להתחיל

סיכום

כדי לעשות כסף בהשקעות נדל"ן לא חייב בהכרח שיהיה לכם חשבון בנק מנופח, שימוש בכסף של אחרים היא שיטה להשקעה משתלמת מאוד ואם עשירי העולם משתמשים ב-OPM אז זה יכול לעזור גם לכם. עבור משקיעי נדל"ן חדשים ללא ירושה או הון עצמי להיכנס לשוק הגדול של השקעות הנדל"ן, השימוש בכסף של אחרים הוא פיתרון מעולה. דרך שיטת ה-OPM תוכלו לצלול לעסקי הקרישים ולבנות את העתיד הכלכלי שלכם. כמובן בהתאם למצב ולסיכון שאתם מוכנים לקחת, תוכל להשתמש באחת מהאפשרויות במאמר. בהצלחה.

 מאמר זה – אינו מהווה תחליף לייעוץ/שיווק השקעות ו/או פנסיוני ואין לפעול על פיו אלא לאחר קבלת ייעוץ מאיש מקצוע בתחום. 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: