מי רוצה להיות מיליונר? 7 טיפים שיקצרו לכם את הדרך לעושר

יכול להיות שאתם מובטלים בחל"ת, סתם אנשים עייפים בכדי לעבוד קשה בדרך למיליון הראשון או צעירים נמרצים ושאפתנים, רוצים לדעת אם אתם בדרך הנכונה? מי רוצה להיות מיליונר? 7 טיפים שיקצרו לכם את הדרך לעושר:

הכרתי מיליונרים מכל הסוגים, כאלה שזכו בלוטו וכאלה שעבדו קשה מאוד והחכמים יותר שפשוט יודעים לעשות כסף בלי הרבה מאמץ. עם קצת מאמץ גם אתם יכולים להגיע למיליון הראשון שלכם..

לא משנה מה הסטטוס שלכם כרגע, הנה שבע הטיפים להיות למיליונר. אז מי רוצה להיות מיליונר?

1.  זכייה בלוטו

של יהיה לכם ספק זאת הדרך המהירה ביותר אך גם הגרועה ביותר, 90% מהזוכים בלוטו חזרו להיות עניים יותר מהמצב הקודם שלהם ולמה? כי העושר מתחיל בראש שלכם.  הסיכוי שלכם לזכות בלוטו הוא אחד למיליארד. בהצלחה לכם, התחילו למלא טפסי פייס באופן קבוע אם זו הדרך שלכם רוצים להשיג את העושר שלכם.

2. חדשנות וחשיבה

רוב האנשים מאמינים שההמצאות הטובות עדיין לא קיימות בשוק, אך עם זאת, גאדג'טים חדשים ומטורפים יוצאים מדי יום. רעיונות נמצאים בכל מקום שתלכו אליו, אז התחילו ללבוש את כובע החשיבה שלכם. אם אינכם טיפוס של לחשוב, התחילו לקבל רעיונות אתרי מוטיבציה ויצירת הכנסת מהבית כמו האתר שלנו PAKOES.

מי רוצה להיות מיליונר? 7 טיפים שיקצרו לכם את הדרך לעושר
תמונה-unsplash

3. יהיה מיידוף

אתם תהפכו לכותרת בעמוד הראשון של כל עיתון במדינת ישראל והעולם ותקבלו בכלא 100 שנה, אבל לפחות האישה שלכם תוכל ליהנות מחיים מעולים עם כסף שגנבתם מאנשים אחרים. הומור קל! לא ברצינות. קבלו מאמר שיקצר לכם את הדרך כל הדרכים הטובות והיעילות לעשות כסף גדול באינטרנט

4. מנכ"ל תאגיד

אוקיי, זו הדרך מצוינת ולא קלה להיות מיליונר בלי לגנוב חלילה. מנהלי חברות גדולות בשכר גבוה מתעשרים משמעותית ומרוויחים הרבה כסף והטבות לאורך זמן. כמובן, הם עושים די קשה מדי יום והם צריכים להוכיח את עצמם כדי לעלות בסולם התפקידים ומשלמים מיסים לא מעט. האם זאת הדרך שאתם מחפשים?

5. תשכחו מלהיות מיליונר, נולדתם מיליארדרים

להיוולד להורים עשירים אינו פשע, נכון? גם אם אתם לא נולדתם ככה, אתם מקבלים הזדמנויות להתעשר כל יום אתם פשוט לא רואים אותם. כמובן, חפשו הזדמנויות והשתמשו בכסף שלכם בחוכמה. מאמר קשור: 3 טיפים: רוברט קיוסאקי – תזרים המזומנים (אבא עשיר – אבא עני)

6. התחתנו עם עשיר/ה

אם תלמדו להכיר את מקומות הבילוי או המסעדות של העשירים יש לכם סיכוייםלהתחתן עם אחד או אחת כזאת. זו דרך קצרה לעושר כמעט כמו לזכות בלוטו, אך גם לא מומלצת. לא הייתי רוצים להתחתן עם מישהו רק בגלל ההון שלו? או שכן? מאמר קשור: מה משותף לכל העשירים? 5 דברים שאנשים עשירים עושים

7. צרו קשרים טובים עם עשירים

ישנם מאות דרכים מהירות ליצור קשר עם בעלי הון ובמיוחד בעידן הדיגיטלי של היום ניתן בקלות להכיר עשירים וליצור קשרים ושיתופי פעולה. הדרך המהירה ליצור קשרים מסוג כזה בתקופה כזאת שאי אפשר לצאת לברים ומסעדות, הירשמו לקבוצות פייסבוק בנושאים כמו נדל"ן, יזמות, נכסים דיגיטליים, יצירת הכנסה מהבית, שיווק שותפים, עשיית כסף מהבית וצרו שיתופי פעולה. מאמר בנושא: 3 קבוצות פופולריות בפייסבוק ליזמות והכנסה נוספת מהבית

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.