מדריך פשוט ומהיר: איך עושים igtv באינסטגרם

כשאתם מפרסמים סרטון באינסטגרם, הברירת מחדל היא רק דקה, זה המקום ש – IGTV נכנס. IGTV היא אפשרות מעולה לכאלה אשר עושים שיווק וקידום באינסטגרם המאפשר להם להעלות סרטונים ארוכים יותר. מדריך פשוט ומהיר: איך עושים igtv באינסטגרם:

איך להעלות סרטון IGTV לאינסטגרם:

  • ניתן לפרסם ב- IGTV מאפליקציית מכשיר הנייד דרך אינסטגרם על ידי בחירה באפשרות "סרטון ארוך" בעת העלאת הסרטון, או על שולחן עבודה דרך דף הפרופיל שלכם.
  • סרטוני אינסטגרם בהעלה הרגילה יכולים להגיע לאורך של עד דקה אחת בלבד, לעומת סרטוני IGTV אשר יכולים להגיע עד שעה.
  • 15 השניות הראשונות של סרטון שלכם דרך אפשרות ה- IGTV יפורסמו בעדכון שלכם באופן אוטומטי, והצופים יכולים ללחוץ עליו כדי לצפות בסרטון באורך המלא.

בדרך כלל, כשאתם מפרסמים סרטון רגיל באינסטגרם, זה יכול להגיע רק לדקה. האם זה לא מעולה אם יצרתם סרטון ארוך יותר, כדי להציג מוצר חדש או בית שאתם מוכרים ורוצים להציג אותו, למעשה זה כמו סרט קצר.

קשור: 4 טיפים לעיצוב ושיפור דף אינסטגרם בקלות – Instagram

זה המקום שבו IGTV מגיע אלינו. IGTV הוא המצאה של פלטפורמת אינסטגרם המעניקה לצופים להעלות ולצפות בסרטונים ארוכים הרבה יותר.

ניתן להעלות סרטוני וידאו IGTV באורך של עד 15 דקות דרך האפליקציה מהמכשיר הנייד של אינסטגרם, ובאורך של עד שעה דרך האתר מהמחשב. והסרטונים האלה נחשבים גם כן לפוסטים, כך שהם לא ייעלמו אחרי יום כמו בסטורי.

חשוב לפני שתפרסמו, תצטרכו לוודא שסרטוני הווידאו שלכם עומד בדרישות המתוארות במרכז העזרה של אינסטגרם . 

למעשה, הסרטון שלכם אמור להיות באורך של דקה בערך. ואם אתם מפרסמים דרך המחשב, הסרטון אמור להיות בסוג הקובץ של .MP4 ובסוג גודל מסוים – פחות מ- 650 מגהבייט אם הסרטון קצר מ -10 דקות, ופחות מ -3.6 ג'יגה בייט אם הוא בין 10 דקות ל -60 דקות מינימום.

במאמר הזה נדבר על כל מה שאתם צריכים להכיר על תכונת ה – IGTV מהסמארטפון או המחשב שלכם.

מדריך פשוט ומהיר: איך עושים igtv באינסטגרם

איך להעלות סרטון ב – IGTV דרך האפליקציה לנייד באינסטגרם

1. היכנסו דרך אפליקציית אינסטגרם ולחצו על סמל הפלוס בתחתית המסך שלכם.

2. בחרו את סרטון הווידאו שברצונכם להעלות לאינסטגרם, ואז לחצו על "הבא".

3. בתפריט שלכם יש "שתף כ …" ובחר "סרטון ארוך" כדי לשתף את סרטון הווידאו באורך מלא בפונקציית – IGTV. לחצו על "להמשיך".

קשור: מדריך מלא: איך לפתוח חנות באינסטגרם בקלות

4. לחצו או החליקו את המלבן לאורך תצוגת המסך המקדימה של סרטון הווידאו שלכם כדי לבחור תמונת שער לפוסט שלכם ב- IGTV . או לחלופין, אתם ניתן לבחור תמונה מגליל המצלמה שלכם כתמונת השער על ידי לחיצה על סמל הפלוס בתחתית מסך מכשיר הנייד.

כשאר בחרתם את תמונת השער שרציתם, לחצו על "הבא".

איך מעלים סרטון ארוך לסטורי באינסטגרם

5. העניקו כותרת ותיאור לסרטון הווידאו שלכם על ידי לחיצה על השדות המתאימים.

6. כדי להוסיף את הסרטון שלכם לסטורי IGTV, לחצו על "הוסף לסדרה". אם אתה יוצרים סדרה בפעם הראשונה שלכם, תתבקשו גם "ליצור את הסדרה הראשונה שלכם" עם שם הכותרת ותיאור אופציונלי. זה מעולה אם אתה מתכוונים לפרסם מספר סרטונים באותה הנישה. 

7. כדי לפרסם תצוגה מקדימה של סרטון ה- IGTV בפיד ובפרופיל האישי שלכם, וודאו שאפשרות "פרסם תצוגה מקדימה" נמצא במצב "פעיל" ומסומן בצבע כחול. תצוגה מקדימה תציג את 15 השניות הראשונות של הסרטון שלכם. אם אתה מפרסמים תצוגה מקדימה, לחצו על "ערוך נושא פרופיל" כדי להתאים את אופן הצגת תמונת שער התצוגה של IGTV ברשת שלכם. לחצו על "שמור" כדי לשמור את השינויים שלכם.

קשור: איך עושים (swipe up) החלק למעלה באינסטגרם

8. לחצו על "פרסם סרטון" כדי לפרסם את סרטון ה- IGTV שלכם. הוסנו לכם סרטון הסבר מלא איך להעלות סרטון ארוך ב – IGTV תהנו.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: