5 טיפים ליצירת סרטוני שיווק שותפים ב – יוטיוב

איך לקדם מוצרי שיווק שותפים דרך סרטוני יוטיוב כמו המשפיענים הגדולים במדיה החברתית. טיפים ליצירת סרטוני (מוצרים) שיווק שותפים ביוטיוב:

למדו את הדוגמאות במאמר הבא, ואז היכנסו לתוך עולם ה-יוטיוב והתחברו למוצרים שאתם רוצים לקדם. דבר בולט בסרטונים קידום המוצרים הללו הוא תשומת לב לפרטים ולמומחיות טכנית. כפרזנטורים אתם צריכים להיות מרתקים, ממש להתרגש מהמוצרים. המוצרים שלכם צריכים להיות מוצגים בבירור ממספר זוויות, ובלי כל בלבול לגבי אופן השימוש בהם.

אמנם למותגים גדולים בשוק יש אנימציה ברמה גבוה וגרפיקה איכותית, אבל זה לא בהכרח חובה למשווק שותפים מתחיל ביוטיוב. במיוחד כשמתחילים בתקציב דל, אתם רק צריכים שיהיו לך הכלים הבסיסיים.

שמרו על התחושה הפשוטה בסרטונים שלכם, היו ידידותיים וכנים. הקהל צריך להרגיש שהוא לא צופה בפרסומת ושלא דוחפים לא מוצר לפנים בכוח, אלא כמו שאתם מדברים עם חבר טוב על מוצר שהוא אולי יהיה מעוניין ללמוד עליו יותר. בכל מה שקשור ללקנות את תשומת הלב של הקהל שלכם, האותנטיות היא המפתח להצלחה.

5 טיפים ליצירת סרטוני שיווק שותפים ב - יוטיוב
תמונה-unsplash

קשור: איך להשיג יותר מנויים ביוטיוב ? על ידי עיצוב באנרים לערוץ שלך

חווית הצופה ב-יוטיוב

לדוגמה, אם אתה מקדם ציוד לספורט, האנרגיה של מאמן ספורט אישי תיצור התרגשות סביב קניית המוצר במטרה להשתמש בו בעתיד הקרוב. ההסתכלות על הביצועים שלכם כאשר מדברים על מוצרים הוא חלק חשוב בסרטונים שלכם. תרגלו את עצמכם מול המצלמה כדי להרגיש נינוחים ושאלו את החברים והמשפחה אל דעתם לפני שתעלו את הסרטונים שלכם לאוויר.

בנוסף, הסרטון שלכם צריך שלב קריאות לפעולה עם אווירה ידידותית ובעלת סמכות. זה המקום שבו לא רק תזכיר לצופים איך לקנות בתוך במונולוג שלכם, אלא גם להוסיף קישורים בתוך הסרטון ככלי חזותי.

התאורה, הסאונד והאווירה הכללית צריכים להיות איכותיים ככל האפשר. שימו לב לכמה סרטוני יוטיוב של משווקי שותפים אשר נופלים בנושה הזה. על ידי השוואה פשוטה בין איכות טובה לגרועה, ניתן ללמוד בקלות אילו טעויות בולטות לעין ואיך להימנע מהן בעצמכם.

חישבו היטב את כמות הזמן של סרטון שלכם. היכרות אישית שלכם או סיפורים על עצמכם לא הולכים לעניין את תשומת לבו של קהל הצופים שלכם, לכן אל תמרחו צופים והגיעו ללב העניין או המוצר. אם אתם מדגימים את השימוש במוצר השותפים, היו ברורים ככל האפשר בהסברים שלכם ואל תחשבו שהקהל שלכם מבין כמותכם מומחיות הטכנית הם ברמה שלכם.

שיטות עבודה מומלצות לסרטונים החדשים שלכם:

 • צרו חלל סטודיו במרחב האישי שלכם או בבית, נקי מרעשי רקע ופריטים.
 • האירו את החדר / הסטודיו שלכם כך שיהיה בהיר מספיק כדי שאנשים יראו אתכם ואת המוצרים בו זמנית. אור טבעי של חלון יכול גם לעבוד, אך מומלץ להשקיע מעט בתאורה פשוטה ובמחיר סביר. לצורך הדוגמה: נורת טבעת היא כלי שימושי מאוד.
 • עשו כמיטב יכולתכם כדי לאטום את החלל מרעשים מיותרים. אם זה לא אפשרי, צלמו בזמנים בהם רעשי רחוב או בחלל עם בסביבה שקטה. גם אם לפעמים זה אומר לצלם את הסרטונים שלכם בשעות מאחרות של הלילה. מיקרופוני גוף כמו Lavaliers (מיקרופוני גוף) ומכשירי בסגנון זמינים במחירים זולים אשר יעזרו לכם להפחית את רעשי הסביבה.
 • קח את הזמן ללמוד איך להשתמש במצלמה שלכם בצורה מקצועית. בין אם זה טלפון נייד, מצלמת DSLR השקיעו את הכסף שלכם במצלמת ווידאו איכותית, ככל שאתם מכירים את הכלים כך תהיו יותר מקצועיים בפלטפורמת – יוטיוב.
 • בכל הנוגע לאיכות הסאונד, השתמשו במיקרופון איכותי!
 • השתמש בחצובה פשוטה. בסגנון של Shaky-cam פחות עובד.
 • כתבו תסריט. אם אתם לא יודעים איך לעשות זאת, קחו השראה מסרטונים בסגנון המוצרים שלכם.
 • תוכנת עריכה איכותית יכולה להיות מעט יקרה, אך בדרך כלל יש תוכנות המעניקות ניסיון בחינם. אם פלטפורמת iMovie פחות מקצועית בשבילכם, חפשו גרסת ניסיון של Final Cut או Adobe Premiere. אם התקציב מאפשר לכם כמובן, השקיעו בתוכניות אלה לשימוש עתידי.


כשתהיה מוכנים להעלות את הסרטונים שלכם לאוויר:

 • בזמן ההעלאת הסרטון, העלו מינימום איכות 720HD, ככל שרזולוציה גבוהה יותר, ככה טוב יותר.
 • כתוב תיאורי וידאו בעלי ערך. חשוב להכניס מילות מפתח בכיתוב התאור שלכם ובכותרת.
 • הכניסו קישור שותפים למוצרים המופיעים בתיאור במשפטים הראשונים בראש התיאור.

בחר תמונה ממוזערת חזקה שתוצג כתמונת סטילס לפני שהמשתמש יכנס למשחק.

קשור: 5 דרכים לעשות כסף כמעצב גרפי ב – יוטיוב

האם אפשר להרוויח כסף בשיווק שותפים ב – יוטיוב ?

התשובה הפשוטה היא ברור שכן. עם זאת, איך עושים זאת? ההסבר הארוך יותר. על מנת לייצר הכנסה מערוץ השותפים שלכם במדיה, תזדקקו לסבלנות גדולה ובעיקר להתמדה.

ככל שתשקיעו ביצירת תוכן בעל ערך ואיכותי הוא יהווה את הסיכוי הטוב ביותר לעשות הרבה כסף באמצעות ערוץ יוטיוב . הציגו את עצמכם כאוטוריטה בעלי סמכות וידידותיים המדגים הנותן ערך על מוצרים שווים, וקהל הצופים יחזור לערוץ שלכם.

ישנן שיטות רבות להגדלת הקהל שלכם בפלטפורמת יוטיוב:

 • תנו תשובות לתגובות הצופים שלכם.
 • צרו שיתופי פעולה עם יוטיוברים אחרים.
 • צרו מעורבות בסרטונים שלכם למוצרים ולנושאים חמים.
 • העניקו לקהל שלכם ערך או מתנה על שיתוף ואינטראקציה בערוץ שלכם .

כללי ברזל בשיווק שותפים ב-יוטיוב

הכניסו קריאה לפעולה בסרטונים שלכם עם מלל ברור להרשמה, והניעו אותם ללחוץ על קישורי השותפים. אל תקשו על הקהל שלכם, עשו זאת את זה קל ופשוט יותר על ידי הצגת כפתורים וקישורים קלים למצוא לא רק בכיתובים אלא גם בכל הסרטון שלך בזמן שהוא מנגן. הוספת הערה או קישור שניתן ללחיצה עליו בתוך הסרטון הוא כלי רב עוצמה המאפשר למשתמש להמשיך ולצפות בסרטון שלך תוך כדי מציאת המוצר. הפוך למשתמש קל ככל האפשר למצוא את המוצר!

על מנת להרוויח כסף עם בשיווק שותפים דרך סרטונים בערוץ שלכם, עליך להזרים תנועה לערוץ היוטיוב שלכם. אנשים יכולים להגיע אל הערוץ שלכם באמצעות מספר פלטפורמות ברשתות החברתיות, לכן חשוב לקדם ולשווק את התוכן שלכם בפלטפורמות הללו. פינטרסט, טוויטר, פייסבוק ואינסטגרם הם מרכיבים בסיסיים בקידומי המכירות. הם יאפשרו לכם אפשרות לקדם את סרטוני הוידיאו, וקידומי מכירות כמו מבצעים מיוחדים אשר יובילו תנועה גדולה וממירה לערוץ שלכם.

קשור: כלי מפתח שיתנו זריקת מרץ לחשבון היוטיוב שלך (בחינם ובתשלום)

הצטרפות לרשתות שותפים

תוכנית השותפים Amazon Associates היא הרשת האמינה הגדולה והפופולארית ביותר שמגיעה לבסיס הלקוחות הבינלאומי הגדול ביותר. עם זאת, רשת השותפים של איביי מעולה עבורכם אם המוצרים שאתה מקדם הם בסוג המכירות הפומביות או יד שנייה. ולאלה אשר רוצים להרוויח דרך דרופ שיפינג – פלטפורמה נוספת אשר צומחת במהירות היא שופיפיי. רשת זו שימושית אם אתה מקדם מוצרים ייחודיים או כדרופשירים.

תוכנית השותפים של אמזון מקלה מאוד על הצטרפותם של משווקי שותפים חדשים בתחום. אין צורך בשם סמכותי או להיות בעל קהלים. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לדף הבית של אמזון ולעשות את השלבים ליצירת הפרופיל שלכם ולהתחלת העבודה.

כמה כסף אתה רוצה להרוויח כמשווק שותפים? תלוי בזמן שאתם מוכנים להשקיע את הזמן והמאמץ שלכם. ניתן להשתמש בשיווק שותפים כדרך שנייה או נוספת להכנסה משלימה. בהתחשב בתחרות הנישה שלכם, התרכזו בהגדלת הקהל שלכם וראו כמה צפיות נכנסות כל יום כדי לאמוד כמה באמת אתם צריכים להתאמץ.

יתרונות

 • שליטה מלאה! אתם יכולים לבחור איזה מוצר בא לכם לקדם ולמה. באמצעות שיווק שותפים של ליוטיוב, אתהם הבוס של עצמכם. עם כל כך הרבה זמן וחופש יצירתיות, אתם יכולחם ליהנות מאוד ביצירת סרטונים מעניינים ומשגשגים.
 • הגיעו לקהלים גדולים דרך פלטפורמת יוטיוב כפלטפורמה הנצפית ביותר לתנועת סרטוני ווידאו בכל העולם.
 • יוטיוב היא פלטפורמה יציבה סרטונים היציבה ביותר. קהל המנויים והצופים ויכולות מנוע החיפוש אינן כפופות לשינויים אלגוריתמיים אקראיים כמו גוגל ופייסבוק.

חסרונות

 • כדי ליצור תוכן חדש יש צורך במסירות התמה ובעיקר זמן. אם אין לכם מקום לכל זה בחיים שלכם, זה יכול להפוך בקלות לסיוט מתמשך. ניהול זמן הוא אחד הגורמים החשובים בכל הנוגע להגדלת הערוץ שלכם.
 • יצירת תנועה לערוץ שלכם תדרוש גם אסטרטגיה ומסירות גדולה. אם אתה חדשים אפס קהל מנויים, זו תהיה דרך ארוכה לראש ההר.

הזמן הוא נקודה חשובה. אם משתמשים לוחצים על קישור השותפים אך לא מבצע רכישה תוך פרק זמן קצר, לא תקבלו את העמלה. זה משהו שיש לקחת בחשבון בעת יצירת סרטוני תוכן הניעו את הקהל שלכם לקבלת החלטה לרכישה במהירות אך ביצירתיות.

קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט מסרטונים ללא יוטיוב

סיכום

שיווק שותפים הוא זירה תחרותית מאוד ביוטיוב. שמרו על היעדים והמטרות שלכם, היו עקביים והציעו ערך סמכותי ואיכותי על המוצרים שאתם מדגימים בסרטונים.

שמרו נימת הקול שלכם כזאת שהיא כנה וישרה, אם תעניקו להם מידע בעל ערך עם קישורים למוצרי השותפים שלכם, תרוויחו עמלות ותגדילו את מותג השיווק השותפים שלכם. המשיכו לצלם תוכן טוב, והלקוחות שלכם יחזרו לראות מה אתם ממליצים כל הזמן.

הקהל מעריך איכות, כנות, מגע אנושי, והכי חשוב, יושרה. אם תשלבו את כל הדברים הללו עם אסטרטגיית צמיחה עקבית במדיה, תהיו בדרך להיות משווקי שותפים מצליחים ובעיקר מרוויחים ביוטיוב.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: