7 טיפים לעיצוב וכתיבת דף נחיתה מושלם – Landing Page

דפי נחיתה עוזרים כלם כעסקים ליצור אסטרטגיות שיווק יעילות יותר לקידום מוצרים ושירותים דרך האינטרנט. 7 טיפים לעיצוב דף נחיתה בקלות – Landing Page:

מותגים ועסקים קטנים בכל העולם יצרו את מסעות השיווק שלהן ברשת. דפי נחיתה עוזרים לכם ליצור אסטרטגיות שיווק וקידום יעילות יותר לקידום מוצרים ושירותים ברשת האינטרנט. דף נחיתה הוא חלק בלתי נפרד בתהליך פיתוח העיצוב ומטרתו לגרות את המבקרים ולהניע אותם לכל אורך משפך ההמרה. עיצוב דפי נחיתה אמור להיות מושלם, ועל זה נדבר במדריך הזה. איך אתם יכולים לעצב דף נחיתה איכותי ומעוצב כדי להמיר מבקרים ולגרום להם לרכוש או להירשם כמנוי / השארת ליד?

8 טיפים לעיצוב דף נחיתה בקלות

7 טיפים לעיצוב וכתיבת דף נחיתה מושלם - Landing Page
עיצוב דף נחיתה

1. צרו תוכן עם טעם של עוד

התוכן שאתה מציעים יהיה תלוי בסוג הפריט או השירות שאתה מוכרים. זכרו שיש לכם כשמונה שניות לשכנע את המבקרים בדף שההצעה או הערך שלכם שווה השקעה של זמן. מידע "מפוצץ" יכול להבריח את המבקרים ולגרום להם לעזוב את הדף נחיתה באופן מיידי. שוחחו בשפה פשוטה עם הקהל שלכם וספרו לו כיצד תוכל לשפר את החיים שלהם.

להלן מספר אלמנטים בטקסט הטובים ביותר להמרה.

כותרת

הכותרת היא המלל הראשון שהמבקרים שלכם נחשפים אליו. זו אחת ההזדמנויות הראשונות שלכם להשפיע על יחס ההמרה שלכם. השתמשו בכותרת המדברת בבירור על היתרונות הגדולים ביותר שהמוצר שלכם מעניק. בכותרת דף הנחיתה, ספרו למבקרים שלכם בדיוק מה הם יכולים לקבל מהערך שלכם.

קשור: 7 טיפים איך להרוויח כסף באינטרנט דרך דף נחיתה

כותרת משנה

דפי הנחיתה הטובים ביותר מציינים מה הערך שלכם כבר בכותרת ומשתמשים בכותרת המשנה כדי להסביר עוד על ההצעה ולשתף את ה- UVP. כותרות משנה עשויות לחשוף את כל מה שאתם מציעים בגוון אחר. דפי נחיתה מסוימים בוחרים להראות את כל הצעות הערך שלהם לכותרת ולהשתמש בכותרת המשנה כדי לדון בהצעות בתכל'ס.

קריאה לפעולה

הוסיפו לחצני קריאה לפעולה מפתים לעין ולחיצים המעודדים משתמשים לרכוש או להשאיר פרטים, להירשם, לבקש הדגמה / לחייג או לעשות כל דבר נוסף. האפשרות המעולה ביותר היא למקם קריאות לפעולה בחלק העליון והתחתון של הדף, כך שהמבקרים לא יצטרכו לגלול כל הדרך למעלה כדי להגיע אל הלחצן. לחלופין, תוכל להוסיף לחצן CTA צף על הדף שתמיד נראה לעין. כפתורי ה- CTA שלך ייראו מצוין אם הם ישנו צבע או יכללו אנימציות המעניינות את המבקרים, ויוסיפו את הרושם שהעסק שלכם איכותי ומגניב בו זמנית.

בדוק מספר פעמיים שהמסר שלכם בקריאה לפעולה וכותרת דף הנחיתה זהות. אם הכותרת מדבר אחרת מהקריאה שלכם לפעולה, זה עלול לימור בלבול, ולהשאיר את המבקרים מבולבלים, אם ה- CTA יהיה מקושר לדף הלא נכון. בטלו כל דבר כסה ובדקו שתוכן הטקסט שלכם משקף את מה שהבטחת בקריאה לפעולה – ולהיפך. אם יש תפיסה מכוונת ב- CTA שלכם (למשל, אין תקופת ניסיון בחינם), תאבדו את אמון המבקרים שלכם.

ניתן גם לכלול כפתור CTA המקושר בצורה טקסטואלית וויזאולית לכותרות ולכותרות המשנה שלכם. בנוסף לכך, יש לו אנימציה מעניינת למבקרים. משתמשים רשומים יכולים פשוט ללחוץ על כפתור ההרשמה בפינה הימנית או השמאלית העליונה כדי להמשיך לאתר הרכישה.

קשור: 8 מושגי יסוד בשיווק ופרסום (דיגיטלי) באינטרנט

יתרונות

זה בהחלט חיוני שהצעת הערך שלכם תהיה ייחודית ותהיה ברורה ומשכנעת מבקרים. לשם כך, תוכלו לכתוב את היתרונות שלכם באמצעות תבנית. כדורי תועלת הם תיאורים תמציתיים של מוצר או שירות אשר מבליטים אותו. ציינו תחילה את התועלת החזקה ביותר של המוצר שלכם ואת התועלת החלשה ביותר, הציגו היררכיית ערך כביכול בפני קהל היעד שלכם. רשימת כל הנקודות שלכם לא אמורה להיות ארוכה: מספר נקודות יעשו את העבודה, כדי לא להציף את המשתמשים שלכם.

הוסיפו טפסים

כשאתם מעצבים דף נחיתה, שמרו על טפסים קצרים וקולעים ובקשו מידע חיוני בלבד. בתור משווקים, אתם צריכים לאסוף כמה שיותר נתונים על המבקר שלכם. עם זאת, כשמדובר בעיצוב דפי נחיתה איכותיים, שמרו על העיקרון של פחות הוא יותר. זכרו שתמיד תוכלו לבקש מהם מידע נוסף בדף התודה/הסיום. למבקרים בדרך כלל לא אכפת לתת את שמם וכתובות הדוא"ל האישי שלהם. אם אתה מבקשים מספרי פלאפון או תאריכי לידה כאשר אין צורך בכך, עם זאת, הדבר עשוי למנוע ממבקרים למלא שדות אלה מחשש לספאם והודעות טקסט ושיחות טלפון לא רצויות. הדרך המעולה ביותר לקבוע מה אורך הטופס המתאים ביותר לעסק שלכם היא לבדוק זאת בעצמכם.

צרו פריסה פשוטה

עיצוב דף נחיתה איכותי הוא מינימליסטי וממגנט, אשר מציג מידע באופן לא חודרני. כדי להימנע מלהעביר אנשים לאלמנטים חזותיים מיותרים ומציקים, השתמשו בעיצוב נקי פשוט וקל לשימוש עם שפע של שטח לבן אשר יחזיק אנשים בדף שלכם עם שריאה לפעולה. בחרו גופן גדול וברור כדי להקל על הקיראה של המבקרים אשר יבינו מה דף הנחיתה מעביר. כמו כן, וודאו שהעיצוב שלכם לא עמוס ומכביד על זמן טעינת הדף.

בדוקו בנוסף את פריסת הדף שלכם ברזולוציות שונות כדי לבדוק שאפילו אנשים עם מכשירים ישנים יותר יוכלו לראות את הכותרת ואת ה- CTA מבלי לגלול יותר מידי. והקפידו לבדוק איך הפריסה שלכם בדף מוצגת במכשירים חכמים ובמחשבים.

סביר להניח שרוב המבקרים גוללים למטה לקבלת מידע נוסף על הערך שלכם, אז אל תפחדו לחסום דברים המופיעים כאשר הדף נגלל למטה.

קשור: מושגים בסיסיים שצריך להכיר בשיווק שותפים – affiliate marketing

הכניסו תמונות "ממגנטות"

תמונות יכולות לשפר משמעותית את האופן שבו המבקרים שלכם שוהים בדף שלכם בדיוק כמו טקסט. מיומנות החשיבה החזותית מאפשרת לבני האדם לעבד ולפרש משמעות ומסרים ממה שהם רואים. הנחיות חזותיות כמו תמונות וסרטונים יכולים להעביר מידע נוסף בעל ערך רב למבקרים שלכם. ספקו תמונות באיכות גבוהה המציגות את הצדדים המעולים ביותר במוצר ובשירות שלכם. הקפידו לקנות תמונות עם זכויות יוצרים באיכות טובה, או השכירו צלם שמכיר טכניקות חזותיות כדי לעזור לכם לשפר את ההצעה שלכם.

אמינות

הכניסו כל דבר אשר משפר את האמון שלכם, אתם יכולים להראות למבקרים שההצעה והעסק שלכם הם אמינים. רוב האתרים מציגים הוכחות מרשתות חברתיות בצורת רשימת לקוחות, תגובות פוסטים, אזכורי עיתונות, מאמרי אתרים , סטטיסטיקות שימוש והמלצת לקוחות.

דפי נחיתה איכותיים משתמשים בשפע של המלצות, אזכורי אמון ותגים. המלצות נחשבות לאות אמון קלאסי וטוב המרגיע את הרוכשים. אזכורי אמון כוללים לוגו של מותגים מוכרים אשר עבדתם איתם, המלצות והכרות שקיבלתם, וקבוצות וקהילות בהן אתם חברים. כל חותמות האישור האלה יעניקו ללקוחות שלכם ביטחון רב יותר בעסק שלכם ויעודדו אותם לעבור את משפך ההמרה.

כאשר מציגים לוגו של עסקים מוכרים כאותות אמון, שמרו עליהם נקיים וממוקדים. צרו סמלי ריבוע קטנים בדף והציגו אותם בגווני אפור כדי לשמור על המיקוד בהצעה שלכם.

 בדיקת A / B

זה לא מספיק רק ליצור דף נחיתה. אתם צריכים גם לבדוק אם זה עובד עבורכם. כדי לבדוק אם דף הנחיתה שלכם יכול לגרום ללידים ומכירות, עליכם לעשות בדיקות A / B כדי לאגור ניתוחים בעלי ערך על הדרך שבו המבקרים מייצרים אינטראקציה עם דף הנחיתה.

מה עלינו לבדוק? תלוי במקור התנועה שלכם, במטרת הסיום שלכם שתוכלו להגדיר בכלי הבדיקה שלכם. לצורך העניין, תוכלו לבדוק באיזו תדירות מבקרים לחצו על כפתור הקריאה לפעולה, צפו בתמונות או בסרטון או השאירו טופס ליד. כמו כן, תוכלו לראות איך מבקרים הגיעו אל דף שלכם ובאיזה סוג מכשיר חכם הם השתמשו. כדי לדעת אם דף הנחיתה שלכם עושה את העבודה, אתם יכולים להשתמש ב- Google Analytics או בכלי Hotjar .

ניתן לבצע בדיקות A / B על הפעולות הבאות:

  • כותרות H1
  • מלל
  • תמונות ועיצוב דף נחיתה
  • לחצנים (מראה, טקסט ומיקום)
  • אמינות
  • עלויות לעיתונות
  • מיקום רכיבי דף הנחיתה
  • קישורי ניווט וקטגוריה

מותאם ורספונסיבי לנייד

כדי להגדיל את טווח הגעת הקהל שלהם, עסקים אימצו אסטרטגיות ראשונות למכשיר החכם מאחר ומחצית מכל פעילות האינטרנט מגיעה ממכשירים ניידים. דף הנחיתה שלך צריך להיות עיצוב רספונסיבי אשר יעזור לכם להגדיל את יחס ההמרה והלידים שלכם. דף נחיתה איכותי אמור להיראות מעולה במכשירים חכמים לנייד, להיטען בקלות וליצור קליק ראשוני חווית המשתמש.

קשור: 6 טיפים לקידום ושיווק עסקים קטנים בדף הפייסבוק

הגדילו את החשיפה במדיה החברתית

הכניסו לדף את סמלי השיתוף של הרשתות החברתיות כדי שהלקוחות שלכם יוכלו לשתף בקלות את התוכן שלכם. סמלי לוגו של שיתוף הרשתות יוצרים מעין קמפיין שיווק מפה לאוזן. כדי שהדף שלכם לא יראה מפוצץ מידי, השתמשו רק בלחצנים לפלטפורמות חברתיות בהן קהל היעד שלכם נמצא בו. והקפידו להוסיף אפשרות לשליחה דוא"ל, מכיוון שאנשים עדיין רוצים לשתף ערך בדוא"ל.

סיכום

ענפים גדולים כמו גם יזמים קטנים מבינים עד כמה חשוב להיות בנוכחות באינטרנט על מנת ליצור קשר עם הלקוחות העתידיים שלהם. דפי נחיתה מגוונים מדף הבית של האתרים ומציעים הזדמנות ייחודית לעסקים ליצור קמפיינים שיווקיים ממוקדים ולקוחות חדשים. המפתח הוא בפן המקצועי שהם יוצרים. הבינו כי דפי נחיתה איכותיים מבחינה טכנית צריכים להכיל גם תוכן מובנה כדי להרחיב את יחס ההמרה והלידים. כל נקודה כאן במאמר חשובה, שכן יש לה השפעה על המשתמש הקטן. ככל שדף נחיתה פשוט ומאורגן כמו שצריך, כך גדל הסיכוי שהוא יהפוך את המבקרים לכסף. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: