מכיוון שפייסבוק רוצה לשלוט ולהרוויח מהתוכן של המשתמשים שלה, בשנים האחרונות טווח ההגעה האורגני של הפלטפומה נמצא בירידה חדה. למעשה, יש כאלו אומרים שהשיווק אורגני בפייסבוק מת. איך בכל זאת להשיג טווח תנועה גדול ואיכותי:

הסיבה העיקרית שפייסבוק הורידה את החשיפה האורגנית היא נטו ולהרוויח מהתוכן של המשתמשים שלה, בשנים האחרונות טווח ההגעה האורגני של הפלטפומה נמצא בירידה חדה. למעשה, יש כאלו אומרים שהשיווק אורגני בפייסבוק כבר איננו ואנו נדרשים לשלם כדי להשיג את הלקוחות הקונים. איך בכל זאת להשיג טווח תנועה גדול ואיכותי? 6 טיפים לקידום ושיווק עסקים קטנים בדף הפייסבוק:

העניין הזה מהווה אתגר גדול לעסקים קטנים ומשווקים במדיה החברתית: אין לכם תקציבים כמו למותגים גדולים יותר אשר יקימו פוסטים ממומנים כדי לפצות על הירידה.

קשור: מדריך: שיווק וקידום אורגני בפייסבוק (הגדלת החשיפה)

"המציאות הקשה של פלטפורמת פייסבוק כיום היא שרק כ -1 מתוך 50 משתמשים שכבר עוקבים אחר העמוד שלכם יראו כל פוסט בודד שתעלו בדף העסקי שלכם בפייסבוק", "כבר מזמן נגמרו ימי הפרסום והידיעה שרבים מהעוקבים שלכם, אם לא הרוב של לא יחשפו אל התוכן שלכם."

אבל אל דאגה, עסקים קטנים ומשווקים במדיה החברתית – יש לכם תקווה. להלן מספר טיפים איך למצוא את הקהל הנכון ולהציע תוכן וחוויות שהם יאהבו, אפילו בתקציב נמוך. שיווק וקידום אורגני בדף הפייסבוק:

קשור: כל מה שצריך לדעת: 11 טיפים קלים למכירה דרך הפייסבוק

1. פרסמו במחשבה תחילה.

אתם לא יכול פשוט לעלות פוסטים לפייסבוק ולקוות שמישהו יחשף אליהם . אתם צריך לפרסם בכוונה ואז להחליט מה אתה מתכוון לעשות עם ההודעה הזו" – במילים אחרות, אם אתה מתכוון להגביר את זה עם התקציב. השתמשו בתובנות פייסבוק בכדי לסייע לכם בקביעת קצב הקידום ויצירת תוכן טוב ואיכותי.

2. שילוב ומקוריות.

"מצאו דרכים להעביר את המסר של העסק שלכם בהומור לצורך הרעיון, צאו מהקופסה, העבירו מידע ייחודי ומעניין", "עשו זאת, ובטוח תגיעו לקהל רב יותר בפייסבוק."

כאשר הפוסט משולב עם קישור לרכישת המוצרים שלכם, האלגוריתם של פייסבוק יבין ככל הנראה בקלות את הגישה הקידומית הגלויה שהכנסתם לפוסט שלכם. עם זאת, פוסט עם האשטאג ותוכן בעל ערך יקבל חשיפה איכותית יותר, "מכיוון שלא הייתה כאן זווית שיווקית גלויה, הפוסט יגיע לקהל גדול וממוקד.

קשור: מכירה וקנייה של קבוצות פייסבוק (נכסים דיגיטליים מניבים)

3.פרסום פוסטים באמצעות לוח שנה

על מנת לתכנן ביעילות פוסטים, הטמיעו לוח שנה של לתוכן. שלכם בפייסבוק.

"לוח שנה לתוכן שלכם היא הדרך המצוינת ביותר למנף את הכוח שלכם תוך מזעור הזמנים שלכם אשר מושקעים בשיווק בפייסבוק.

"אתה יכול לתכנן תוכן בו זמנית ובאמצעות מערכות תזמון , כמו Buffer או Sprout Social, אתה יכול להגדיר את זה ופשוט לתת לזה לעבוד בשבילכם, הוסיפו. "אבל לא ממש לשכוח מזה, עדיין שימו עין על הפוסטים שלכם והתמקדו בניהול הקהילה. הלקוחות שלכם יעריכו את זה.

קשור: טיפים: איך ליצור פוסט ויראלי (מושך) בפייסבוק

4. אופטימיזציה לדף שלכם בפייסבוק.

דרך נוספת מעולה לשיווק וקידום בפייסבוק – מכיוון שכרטיסיות הדף משמשות את סרגל הניווט שלכם בפלטפורמת פייסבוק , חשוב לוודא שהן מאורגנות היטב על מנת לשפר את יכולת הקהל שלכם למצוא עליכם יותר מידע. על ידי אופטימיזציה של כרטיסיות הדף, ארגון מחדש של ההיררכיה שלהן או הסרה של כרטיסיות לא חשובות, אתם מספקים למשתמשים חוויה קלה ונוחה יותר בגישה אליכם.

"אם אתה עסק אשר מבוסס על שירותים, וודאו שכרטיסיית הביקור שלכם פועלת בדף. אם אתה מוסיפים כרטיסיות המקשרות לדפים החברתיים הנוספים שלכם, כמו טוויטר, אינסטגרם, ופינטרסט. בנוסף בדקו שכולם מקובצים יחד. אם אתה מקדמים אירוע או ווינר ללקוחות שלכם, וודאו שגם הכרטיסיות האלה מופעלות ופרסמו את המידע על כך בראש הדף.

6 טיפים לקידום ושיווק עסקים קטנים בדף הפייסבוק
שיווק וקידום אורגני בדף העסקי בפייסבוק

למעשה אלו שינויים פשוטים, אך ברורים לכאורה כמו אלה, שלעתים קרובות בעלי הדף מתעלמים מהם אך על ידי שינוי קטן הם יכולים לשפר משמעותית את חוויית העוקבים של הדף העסקי שלהם. הקהל שלכם לעולם לא יצטרך לחפש כל כך קשה כדי למצוא את המידע הדרוש על העסק שלכם.

קשור: איך להרוויח כסף באמצעות הקמת נכס דיגיטלי מניב בפייסבוק

5. צרו קבוצת פייסבוק.

צרו קבוצת פייסבוק, לא רק למטרות קידום ושיווק מכירות אורגני, אלא כדי לאפשר חילופי מידע הקשורים לעסק הקיים.

לצורך העניין, אם אתה מוכרים נעלים לנשים, תוכל ליצור קבוצת פייסבוק במיוחד על לנשים בתחום האופנה. המפתח הוא למצוא נישה בתחומי העניין של הלקוחות שלכם ולתת להם מרחב להתחבר אל המותג שלכם בקלות. ככל שהקבוצה תתחיל להתפתח, תוכלו לשתף ולשלב את התוכן שלכם, כמו מאמרים רלוונטיים וטיפים.

עם זאת, היא לא להשתמש בקבוצה רק לקידום מכירות או קריאות לפעולה. אפשרו דיון בין המשתמשים וענו על שאלות, העניקו ערך חינמי, ותשתפו עסקים בנישה שלכם.

קשור: איך לעשות כסף (באינטרנט) דרך מרקטפלייס פייסבוק Marketplace

6.העלו סטורי בדף הפייסבוק.

עדרך נוספת לשיווק וקידום אורגני היא, סטורי בפייסבוק , אשר הופך את הפרסום למהיר וזמין יותר. סטורי אפילו לא בהכרח חייב להתייחס לחדשות ספציפיות של העסק שלכם, סטורי יכול להיות כל דבר, החל משאלות וסקרים מהנים ועד קישורים כל כתבות מעניינות, כל דבר טוב על מנת להעסיק את קהל העוקבים שלכם ולגרום לסבירות גבוהה יותר לכניסה לדף שלכם.

העלאת סטורי אינה דורשת מכם מומחיות ועבודה נקייה. סטורי הוא משהו ספונטני ומגניב. "לסוג התוכן הזה יש תחושה של משהו שעל הדרך". "משתמשים מרגישים שהם מאחורי הקלעים של המותג שלכם וזה עובד. באופן דומה, עניין סטורי בפיד הולך וגובר בפופולריות ענקית. החל מהדרכות איפור וסרטוני מוטיבציה, מותגים יכולים להעסיק כל היום את הלקוחות שלהם. ניתן לשמור ולשתף סטורי ויש לכך ערך גם בצד ההפעלה החוזרת.

יש לכם טיפים נוספים? שתפו אותנו כאן בתגובות. בהצלחה.