5 טיפים להרוויח כסף באינסטגרם גם ללא עוקבים

האם זה משנה למי יש הכי הרבה עוקבים באינסטגרם? כחשבון עסקי באינסטגרם אין לכם צורך בחשבון מנופח בקהל לא רלוונטי וממוקד. טיפים להרוויח כסף גם ללא עוקבים באינסטגרם:

להרוויח כסף באינסטגרם יכול להיראות כמו משהו מעט מאתגר בעיקר אם עדיין אין לכם חשבון עם לפחות 5 אלף עוקבים בישראל ובכלל בארצות הברית מעל 10 אלף ויותר.

אבל האם פעם חשבתם על כמות הפוטנציאל שיש באינסטגרם? יותר ממיליארד משתמשים כל חודש? זה המון אנשים שרק מחכים לשמוע מכם ומה יש לכם להציע!

במדריך זה נראה לכם מספר טיפים בהן תוכלו להרוויח כסף דרך אינסטגרם, גם אם עדיין אין לכם עוקבים בכלל. האם זה משנה למי יש הכי הרבה עוקבים באינסטגרם?

טיפים להרוויח כסף באינסטגרם גם ללא עוקבים
האם זה משנה למי יש הכי הרבה עוקבים באינסטגרם?

למה חשוב להשיג בין 5 ל 10 אלף עוקבים

להרוויח כסף גם ללא עוקבים באינסטגרם? על מנת להשיג יותר מעשר אלף עוקבים באינסטגרם זה בערך כמו לראות נוף חדש מחלון הדירה שלכם: פתאום נפתחות יותר אפשרויות, והמאמצים להרוויח יותר כסף בפלטפורמה הזאת הופכת להרבה יותר קלים.

לא רק שמותגים בכל העולם פונים לשיתופי פעולה, אלא שאתם מקבלים את התכונה הנחשקת כל כך "החלק למעלה" על הסטורי שלכם. מותגים אוהבים את התכונה הזו מכיוון שהיא משנה ב-20-30% מוערבות לסטורי שלכם.

אבל זה לא אומר שאי אפשר להתחיל להרוויח כסף עם פחות מכמה אלפי קהל עוקבים.

בין אם אתה יזם ובין אם עסק קטן, אנו נראה לכם את הדרכים היעילות ביותר להתחיל להרוויח כסף באינסטגרם וכל זה עוד לפני שתגיעו לכמות עוקבים של כמה אלפים.

אז באו נתחיל!

קשור: מודעות בטיקטוק או אינסטגרם? איפה לפרסם את העסק בתשלום

אינסטגרם פרטי לעומת עסקי

אם אתה רוצה להרוויח כסף כפרופיל פרטי, המטרה העיקרית שלכם צריכה להיות למשוך עסקים מותגים .

הסיבה היחידה שעסקים יתחילו לשלם לכם היא בגלל ההשפעה שלכם על קהל הנישה שלהם. לכן, יצירת מערכות יחסים ועל שמירת אהבה של הקהל שלכם היא הדבר חשוב ביותר למיקוד.

לדוגמה, אם אתה עסק היעדים שלכם יהיו קצת שונים.

במקום להשתמש בתוכן שלכם כשטח פרסום עבור עסקים, תרצו לגרום לכמה שיותר מקהל העוקבים שלכם לעסוק בתוכן שלכם ככל האפשר.

זה לא אומר שאתה צריכים לשלוח להם דואר ספאם דרך מודעות (הם רואים את זה מספיק דרך פוסטים בתשלום). מה שבאמת מזיז את העניינים היא יצירת תוכן איכותי שהוא כל כך יצירתי ומעניין שהוא עולה בערכו על התוכן שהמתחרים מקדמים.

צלמו ושתפו תמונות יפות עם סיפור קטן בתיאור, או הדגיש דוגמה למוצרים שלכם תנו עצות לקהל שלכם.

יצירת תוכן מעניין ומרתק שקשור לתעשיית הנישה שלכם הוא המפתח. היו עקביים בפרסום הפוסטים והתחילו בצעדים קטנים לבניית מערכות יחסים עם משתמשים נוספים.

אתם יכולים לבנות מערכות יחסים בקלות באמצעות שיתוף ולייקים באינסטגרם: כמו תמונות של משתמשים בפיד שלכם, להגיב לפוסטים שלהם ולהשיב לסטורי שלהם.

קשור: איך עושים סקרים באינסטגרם – שיווק / קידום בסטורי

איך להרוויח כסף באינסטגרם ללא עוקבים

אמנם עם פחות מכמה אלפי עוקבים, יש לכם פחות כלים זמינים שיעזרו לך לייצר הכנסה, אך עדיין יש כמה דברים שאתה כן יכולים לעשות כדי להתחיל להרוויח.

בואו נדבר על כמה מהם תחתיי!

לעשות כסף באינסטגרם מפוסטים בתשלום

כדי להתחיל להרוויח כסף גם ללא עוקבים באינסטגרם – קידום ממומן / בתשלום זהו ערוץ מונטיזציה מוכר מאוד עבור יזמים בודדים. בעיקרון, עסק משלם לכם ליצור עבורו תוכן פרסומי בצורה של פוסטים או בסטורי.

כדי לעשות זאת, אתה באמת צריכים להיות עם נוכחות גדולה בקרב קהל העוקבים שלכם, כמו גם מעורבות ואמינות.

לכן, חשוב לוודא שאתם עושים שיתוף פעולה רק עסקים שאתם נהנים ומזהים איתם, לכן עשו זאת בעצמכם ויהיה נאמנים לנישה שלכם.

אם אתה מקדמים תוכנת שיווק בפייסבוק, לצורך העניין אך חשבונכם מדבר סיורים וטיולים באירופה, הפוסט שלכם לא יקבל מעורבות ותגובות רבים כל כך. המותג בתשלום לא יקבל שום החזר על ההשקעה שלו, ותאבדו את האמון והמוניטין שלכם בקהל העוקבים שלכם.

בנוסף, אם הפיד שלכם באינסטגרם מדבר עם נושא כמו טיולי ג'יפים והרים, אתה יכולים בקלות לפרסם משהו כמו תיקים לטיולי הרים. בדרך זו תקבל מעורבות טובה הרבה יותר.

בקצרה, חשוב מאוד להכיר את העוקבים שלכם.

עכשיו, אולי בטח חשבתם, איך אוכל לגרום לעסקים לתת לנו כסף כשיש לי רק כמה אלפי עוקבים?

האמת זה לא כל כך קשה.

ובכן, אם יצרת נוכחות אינרנטית ראויה לשבח וקשרים מעולים עם קהל העוקבים שלכם. סביר להניח שמותגים ועסקים יגיעו אליכם לפני שתציעו את עצמכם. עסקים קטנים רוצים לעשות שיווק על ידי משפיענים באינסטגרם בדרך כלל יתחילו לפנות לחשבונות קטנים כמו שלכם. מעבר לכך, הם צריכים להתחיל גם ממשהו.

קשור: כמה כסף מרוויחים משפיענים באינסטגרם – וכמה משלמים על פוסט בודד

להרוויח כסף על ידי קידום מוצרי מסחר אלקטרוני

יש יש לכם חנות מסחר אלקטרוני, למה לא לפתוח גם פרופיל אינסטגרם עבורה?

זוהי דרך מצוינת ליצור יותר מודעות למוצרים שלכם שאתם מעוניינם למכור. חשבון האינסטגרם שלכם יכול להיות מלא בתמונות מגניבות של לקוחות אשר מציגים את המוצרים שלכם.

אם אין לך דוגמה, אתם יכולים להיות אלה שמציגים את המוצר של עצמכם, או אם המוצר לא צריך הדגמה, אתה יכול ליצור רקע יפה כדי להבליט את המוצר או סרטון ערוך קצר.

כך או בדרך אחרת, חשוב להשקיע באיכות צילום טובה. משתמשי אינסטגרם לא יחשבו פעמיים אם לצאת מהפיד שלכם אם הוא מלא בתמונות באיכות גרועה. ואם המשתמש יודע שהתמונות שלכם באיכות גרועה, הוא עשוי לחשוב שהמוצר שלכם גם כן ככה.

דרך מצוינת לקדם את המוצרים שלכם היא להציג מכירות בביו של התמונה. ניתן גם לקדם מבצעים לחגים או מוצרים חדשים. השתמש במגוון אמוג'ים כדי למשוך את תשומת ליבם של המבקרים וודא לפרסם תמונות גם בסטורי שלכם מכיוון שלא כולם יחשפו אליו בפיד שלהם.

סטורי היא דרך נהדרת ליצור יצירתיות ולגרום לאנשים להיחשף אל התוכן שלכם גם בכמות עוקבים קטנה. אתם יכול לכלול מדבקות רבות ושונות כמו בסקרים, מיקומים ואפילו ספירות לאחור כדי ליצור התרגשות בהחמצת ההצעה שלכם.

מכיוון שעדיין לא תהיה לך את התכונה של "החלק למעלה" בסטורי שלכם, תוכלו לכלול מדבקות שאומרות דברים כמו "לחץ כאן" שתביא את המשתמשים ישירות לפוסט שלכם. אתם יכולים גם להשתמש ב"קישור ביו "אשר ידרבן את המשתמשים לבקר בפרופיל שלכם ולהגיע אל האתר שלכם.

קשור: איך להוסיף קישור לביו BIO שלכם באינסטגרם

זכרו, אתה לא צריך אלפי עוקבים כדי לקדם את העסק שלכם או להרוויח כסף. סביר להניח שלא תקבלו המון תנועה ומכירות מאינסטגרם ישירות הפיד, כלומר תצטרכו לשווק גם במקומות אחרים בפלטפורמה. אבל בדיוק כמו כל עסק, חשוב לבנות מערכת יחסים עם קהל העוקבים שלכם.

ברגע שאתם תבנו את מערכות היחסים הללו, סביר להניח שהמכירות שלכם יגדלו ישירות מהתעבורה באינסטגרם ובטח שעסקים ירצו לשלם לכם על שטחי הפרסום שלכם. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: