מכירה וקנייה של קבוצות פייסבוק (נכסים דיגיטליים מניבים)

אחת המטרות של פלטפורמת פייסבוק היא לצבור מיליארד חברי קבוצות בעלי משמעות. למרות שיש לפייסבוק יותר ממיליארד משתמשים בקבוצות, הפלטפורמה הבינה שזאת אחת הדרכים היעילות להגדיל את ההכנסה שלה. מכירה וקנייה של קבוצות פייסבוק – נכסים דיגיטליים מניבים-:

אחת המטרות של פלטפורמת פייסבוק היא לצבור מיליארד חברי קבוצות בעלי משמעות. למרות שיש לפייסבוק יותר ממיליארד משתמשים בקבוצות, הפלטפורמה הבינה שזאת אחת הדרכים היעילות להגדיל את ההכנסה שלה. מכירה וקנייה של קבוצות פייסבוק – (נכסים דיגיטליים מניבים) קבוצות בעלות נישה הן משמעותיות, הן קהילות שהופכות לחלק קריטי בחוויית המשתמשים בפלטפורמה. יחד עם מטרתה, פייסבוק מבצעת שיפורים כל הזמן בכלי הקבוצה ומנהל. לפי סקרים בעולם קבוצות הן אחת הסיבות העיקריות לכך שמשתמש האפליקצייה חוזרים כל הזמן.

לפני שנים ראינו את הפוטנציאל האדיר של קבוצות פייסבוק – נכסים דיגיטליים מניבים. אז יצרנו קהילה קטנה לקידום ושיווק באינטרנט. הקבוצה הקבוצה הגיעה לממדים גדולים וזה אפשר לנו ממש לייצר הכנסה פסיבית ולהניע תנועה לבלוג שלנו. בנוסף הצלחנו גם לייצר מערכות יחסים עם אנשים בעלי תחביבים דומים ולייצר לקוחות חדשים באופן יום יומי, ממש התרגשנו להיות הבעלים של הקבוצה הזאת. כאשר הקבוצה גזלה מאיתנו את רוב הזמן החלטנו לעשות עליה אקזיט ולמכור אותה במחיר השווה את ההשקעה שלנו.

קשור: טיפים: איך ליצור פוסט ויראלי (מושך) בפייסבוק

מנהלי קבוצות טובים יודעים כי ניהול משתמשים יכול לקחת לא מעט זמן. זה הפך להיות המקרה אצלנו. יכולנו לשכור מנהל קהילה או איש שיווק פרילנסר שינהל את הקבוצה הזאת . במקום זאת, כמו שאמרנו קודם העדפנו למכור הקבוצה כדי להתמקד בקידום הבלוג שלנו.

מכירה וקנייה של קבוצות פייסבוק (נכסים דיגיטליים מניבים)
תמונה-unsplash נכס דיגיטלי מניב

בגלל אין ספור הדרכים הרבות לעשות כסף מקבוצות פייסבוק – נכסים דיגיטליים מניבים , העניין ממשיך להתפתח בתחום הזה. מצד אחד, אתם יכולים להקים קבוצה ולהשקיע בה לאורך זמן. המיקוד והפעילות הקידום של הקבוצה שלכם יקבעו את קצב הגדילה שלה. מצד אחד, לצרף מספיק חברים למימוש המטרות שלכם יכול לקחת המון זמן. דרך נוספת, תוכלו לרכוש קבוצה כדי להאיץ את התהליך. בואו נראה איך לקנות ולמכור קבוצות.

קשור: איך להרוויח כסף באמצעות הקמת נכס דיגיטלי מניב בפייסבוק

סיכונים בקנייה ומכירת קבוצות

נושא המכירה של נכסים דיגיטליים בפייסבוק אינו חד משמעי, מה שכן הפלטפורמה אסרה על מכירת זכויות ניהול לקבוצות קהילתיות. אם פייסבוק תדע שקניתם או מכרתם קבוצה, היא יכולה להשבית או לסגור לכם את הפרופיל שלכם. 

גולשים משתמשים באפליקציית פייסבוק מכל מיני סיבות אפשריות. הסיבה שלנו הייתה היא לעשות כסף, והקמת קבוצה בפייסבוק זאת דרך מעולה לעשות זאת. צדדים אחרים של פייסבוק פחות עניינו אותנו, לצורך העניין, פרסום פוסטים בפרופיל ללא מטרה מוגדרת. שקלנו את התוצאות האפשריות בקנייה ומכירה והיינו מוכנים לתרחיש הגרוע ביותר, כלומר סגירת חשבון ללא הודעה מוקדמת.

לצורך העניין אתם משתמשים בעיקר בפלטפורמה כדי לקדם מודעות עבור העסק שלכם או כדי לפרסם לינקים בשיווק שותפים בנכס שלכם. שתי הדרכים הללו עוזרות לכם להשיג את יעדי המכירות שלכם. לחלופין, תוכלו להשתמש בפייסבוק כדי לארגן כנסים חברתיים או שיחות אונליין גדולות. בהתחשב בהשערות הללו, האם יהיה זה הגיוני לקנות קבוצה תוך כדי סיכון הפרופיל שלכם? לפני שתמשיכו, עליך להכיר את היתרונות והחסרונות.

הדרך הבטוחה לא לסכן את החשבון שלכם היא לא לקנות או למכור קבוצה – נכסים דיגיטליים מניבים. עם זאת, זו החלטה על תגמול סיכון שעליכם לקחת בחשבון. הבעלים מארק צוקרברג, מייסד של פייסבוק, מתייחס ללקיחת הסיכונים. כי זו פריצה אתית , הטעייה , אבל גם דרך כדי להשיג את מה שהוא רוצה. במובנים רבים הוא עצמו לא "משחק לפי הכללים". לכן, הסיכון שבדבר ברכישת קבוצה יכול להיות מאוד להשתלם בטווח הארוך.

איך לקנות קבוצת פייסבוק (נכס דיגיטלי מניב)

 1. הגדירו את היעדים והדרישות
 2. חקרו , בדקו קודם לכן קבוצות פוטנציאליות
 3. היו סגורים על מחיר העסקה
 4. לא להשאיר זכר בהיסטוריית הקבוצה
 5. חפשו קבוצה בעלת נישה

הגדר את המטרות שלכם

המטרה שלכם היא הסיבה לכך שאתם קונים קבוצה, לצורך העניין, לקידום האתר שלכם, למכור מודעות עסקיות או להגדיל רשימת הדואר האלקטרוני שלכם. אתם יכולים להשיג מספר מטרות ויעדים.

הדרישות שלך מגדירות את נישת הקבוצה שאתה רוצים. לצורך העניין, אתם רוצים לקנות קבוצה בשפה העברית עם כמות משתמשים של 30,000 חברים ומנהל אחד. הקבוצה חייבת להתמקד בנישה מסוימת.

קשור: הדרכים הטובות ביותר לעשות כסף משטחי פרסום בנכס דיגיטלי

הצעות

 • קבוצות עם פחות מ- 30,000 משתמשים אינן שוות את הזמן והטרחה שלכם, אלא אם כן תוכלו לקנות אותן במחיר נמוך ובמהירות.
 • עדיף לפנות לקבוצות עם בעלים אחד כי ההתמודדות עם אדם אחד הרבה יותר נוח מאשר ניהול משא ומתן עם מספר בעלים. כמו כן, יש פחות סיכון וזמן מבוזבז על מנת להבין למי יש את המילה בעניין.
 • קבוצות שאין להן כתובות אתרים מותאמות אישית הן בעלות ערך רב יותר מאלה כאלה שיש להן. פייסבוק מאפשרת למנהלים להתאים אישית כתובות דומיין רק פעם אחת. אחרי זה הם נשארים עם הכתובת שהם בחרו. העדיפו עדיפות לקבוצות עם כתובות אתרים כלליות.

דוגמה לכתובת URL כללית: facebook.com/groups/ 1073701364326555

דוגמה לכתובת אתר מותאמת אישית: facebook.com/groups/ moksmarketinggroup

נכסים דיגיטליים מניבים

חפש קבוצות באמצעות מילות מפתח מגוונות. קבוצה ציבורית מאפשרת לך לראות פעילויות / פוסטים מבלי להצטרף אליה. לעומת זאת, אתם צריכים להצטרף לקבוצה פרטית כדי לבדוק אותה. חקרו קבוצות כדי להבין במה מדובר ואיך הם מנוהלים.

הצעות

 • היזהר מקבוצות שיש בהן הרבה ספאם. קבוצות עם הרבה פרסומים וספאם מפחיתה מערכה של הקבוצה.
 • הערך את רמות המעורבות והפעילות של מנהלים. בעלי קבוצות מנותקים ובקושי מוכחים הם מועמדים טובים. הם יכולים להיות כאלה אשר תוכלו לקנות את הקבוצה שלהם במחיר טוב. סימן מובהק לכך שמנהל כן מעורב הוא פוסט מוצמד שגילו לא עולה על כמה חודשים. מנהלים מעורבים מאוד פחות מתלהבים למכור את הקבוצה שלהם מכיוון שהם מרוויחים איכשהו כסף ממנה.

דברו עם בעלי קבוצות / מנהלי

שלחו הודעות לבעלי קבוצות ואמרו משהו כמו,

היי יוסי,

מה קורה? נתקלתי בקבוצה שלך ואני מעוניין לקנות אותה. האם היא למכירה?

הצעות

 • הכירו את התקציב שלכם וכמה אתה מוכנים להשקיע לפני שתיצור קשר עם מנהל קבוצה.
 • היו סבלניים מכיוון שהתשובות לא יגיעו מיד.
 • עקוב אחר ההודעות כל שבוע-שבועיים כדי כדי להבין את הרצינות של המנהל ואל תשלחו מספר הודעות כדי לא להישמע נואש
 • אל תשלח מספר הודעות בבת אחת. הגבילו את עצמכם לשלוש עד חמש בכל יום, כדי שתוכל לשפר את המסרים שלכם ולהימנע מספאם בפייסבוק (פייסבוק פחות אוהבת).
 • שאלו את הבעלים/מנהלים שאלות כדי להכיר עוד את הקבוצה שלו. כמו כן, ייתכן שתרצה לבקש פרטים מ- Group Insights סטטיסטיקה, המספק מדדים על הקבוצה. עם זאת, מנהל המערכת עשוי לדחות את הבקשה שלכם.
 • אל תבזבז את הזמן שלכם עם בעלי קבוצות הנותנים מחירים מגוחכים. לצורך העניין, 40 אלף שקל לקבוצה עם 180,000 משתמשים.

הסכמה על מחיר ועסקה

הסכמה על מחיר להשגת תוצאת win-win לא תהיה מיידית. חלקם קדימה ואחורה יתקיימו עד ששני הצדדים יסכימו ומוכנים להמשיך.

כמה עולה קבוצת פייסבוק? כדי להבין מחירים, אתה יכול להקצות עלות לחבר ולהכפיל את הערך במספר המשתמשים. מנסיון אישי שלנו, ערך המשתמשים בדרך כלל או פחות. למשל, נניח שחבר בקבוצה שווה 0.01 סנט. סנט אחד כפול 30,000 חברים מניב מחיר של 300 דולר. 

הצעות

 • לומר ולאשר מול הבעלים כי לא תהיה לו / ה זכויות או הרשאות ניהול לאחר אישור העסקה.
 • הגבילו את הרכישות הקבוצתיות שלכם לשניים בחודש כדי להימנע מחסימות בפייסבוק. רכישת יותר מדי קבוצות ומהר מדי יכולה למשוך תשומת לב.
 • אל תתלהבו שלא תפלו בפך. אתם לא רוצים לשלם ולא לקבל את הקבוצה. בעל הקבוצה לא רוצה להפוך אותך למנהל ולא לקבל תשלום. אחד הפתרונות הוא להשתמש באתר – Escrow.com . זו פלטפורמה מצוינת להעברה, קנייה ומכירה של נכסים דיגיטליים מניבים, בנוסף דומיינים ואתרים. אם אתה מתמודדים עם שחקנים בתום לב, אתה צריך להיות בסדר. פייפאל ו- TransferWise הן אפשרויות אחרות, אך רק למשלוח וקבלת כסף.
 • עבדו על את כישורי המשא ומתן שלכם.  צפו בסרטוני יוטיוב בנושא משא ומתן יש המון סרטונים.

אל תשאיר שום היסטוריה ישנה בקבוצה

ברגע שאתה קניתם את הנכס הדיגיטלי המניב שלכם; עדכנו את הכותרת, התיאור, הכריכה והמטא נתונים/פרטים. הפכו את הקבוצה לשלכם! אין צורך להכריז ​​על בעלות חדשה בקהילה, אבל זה עניין שלכם. ככל שפחות ידעו, כך תוכלו להמשיך במהירות עם היעדים שלכם.

סיכום

קבוצת פייסבוק היא נכס דיגיטלי מניב מעולה לקידום ושיווק באינטרנט, מכירות ובניית מערכות יחסים לעסקים קטנים וגדולים. פתיחת קבוצה וליראות ממנה פירות יכולה לארך חודשים, ובמקרה זה קנייה עשויה להועיל יותר. עם זאת, ישנם סיכונים הכרוכים בעניין מכיוון שזה מנוגד לתנאי השימוש של פייסבוק להעביר זכויות בעלות. אולי יום אחד, יהיה שוק להחלפת ורכישה של נכסים.

משתמשים רבים רוצים לקנות ולמכור נכסים. זה רק עניין של מציאת צדדים לגיטימיים לביצוע. אם אתה רוצה לקנות או למכור קהילה, היה דיסקרטיים ועשו זאת מתחת לרדאר כדי למנוע טרדות. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: