5 טיפים: איך להרוויח יותר ולמה זמן שווה כסף? (לחשוב כמו עשיר)

מספר צעדים שתוכלו לנקוט כבר עכשיו כדי להפסיק למכור את הזמן היקר שלנו בכסף. איך להרוויח יותר ולמה זמן שווה כסף? לחשוב כמו עשיר:

שיקרו לנו בילדות וכשגדלנו ומכרו לנו התפיסה השקרית שעלינו לצעוד בדרך לקריירה הרגילה של עבודה של 9 עד 18 בערב כדי לקבל משכורת טובה.  כנסו בבוקר אל המשרד, הישאר עד מאוחר ואולי רק אולי, תקבלו העלאה ביום מן הימים.

ואנו מקווים לעצמנו שאם נעבוד "מספיק שעות" נחסוך מספיק כסף לפנסיה שלנו.

אז, מי לעזאזל דחף לנו את זה לראש? ממתי הגיע הכלל הזה שאומר שעלינו למכור את הזמן שלנו בכסף?

למעשה, זהו אחד הבדיחות הענקיות של החברה המודרנית והבדיחה על חשבוננו. הזמן הוא המצרך היקר ביותר שלנו , וכל הכסף בעולם לא יכול להחליף את המשאב הזה. 

המשכורת שלנו מוגבלת בזמן

כאשר אתה מוכרים את הזמן שלכם בכסף, ההכנסה שלכם תמיד תהיה מוגבלת. הסיבה הראשונה: יש לנו רק 24 שעות ביום להקדיש למרדף אחר הכסף שלנו. ורובנו צריכים לפחות שמונה שעות שינה, שעה וחצי נסיעה לעבודה במקרה הטוב וממנה חזרה שעתיים עד 3 שעות.

זה משאיר לנו ביד 10 בערך 12 שעות להחליף את הכנסה. זהו זה. אבל המציאות היא שלא משנה כמה הזמן שלכם שווה לעסק שאתם עובדים בו:35 שקלים, 50, 100 לשעה, תמיד תוטל עליכם מכסת זמן.

דרך נוספת במרדף אחר הכסף הוא שמעטים מאיתנו יכולים פשוט לבקש יותר מהבוס פשוט כי אנחנו צריכים זת. עלינו לחכות שנים לפני שנשיג את הקידום שחלמנו עליו בעבודה, ויש סיכוי סביר שלא נקבל את הקידום הזה בחיים.

הסיבה השנייה למגבלות ההכנסה במשכורת היא שככל שנרוויח יותר לחודש, נבזבז יותר. מס מעובדים שכירים הוא ההכנסה הגדולה ביותר שיש לרשויות המיסים, וככל שאנחנו מרוויחים יותר הכנסות, כך אנו נשלם יותר מס. מה שאומר שכאשר מישהו מתחיל להרוויח סכומים של 20 אלף בחודש ל 50 אלף בגלל תוספת מכירות בעבודה, הם לא באמת מרוויחים משכורת של 20 אלף אלה פחות בנטו.

יכולת ההשפעה שלנו מוגבלת

כשאנחנו מוכרים ברציפות זמן בכסף במהלך החיים שלנו, הזמן מוגבל בעיסוק הדברים שאנחנו רוצים באמת לעשות. זה יכול להיות תחביב שאנחנו מתים לעשות, לתרום לקהילה או לייצר משהו שיכול להיות בעל השפעה אמיתית בעולם, לכתוב בלוג,להקים עסק באינטרנט, לפתוח חנות מסחר אלקטרוני.

במילים פשוטות, אם הזמן שלנו מוגבל יש לנו השפעה מוגבלת.

השאלה הנשאלת, אם כן, איך נפסיק למכור זמן בכסף? ולמה זמן שווה כסף? 

איך להרוויח יותר ולמה זמן שווה כסף? לחשוב כמו עשיר

קשור: מהי מוטיבציה פנימית? ואיך מקבלים אותה

1. לשנות את החשיבה והאמונות שלנו

הדבר העיקרי שעלינו לעשות הוא לשנות את החשיבה והאמונות שלנו. כאשר אנו משנים את הלך הרוח אשר אומר שכדי לעשות יותר כסף, עלינו למכור את הזמן עבורו, המוח (מינד) שלנו נפתח לאפשרויות חדשות. אין חוק בעולם שאומר שכדי להרוויח סכום כסף אנחנו צריכים לעבוד מספר שעות קבועות. למעשה, ההשקעה בזמן הטובה ביותר היא על עצמנו.

לכן, חשוב על לסחור תמורת כסף ולא על הזמן שלנו. חשבו על איזה ערך אתם יכול ליצור עבור אנשים בעולם, ואיך תוכלו לספק את הערך הזה. אילו נכסים או כישורים, וידע או קשרים ורעיונות קיימים בכם שאנשים מעריכים אותן? גלו את נקודות החוזק והמיומנות שלכם ואז לכו על זה.

איך להרוויח יותר ולמה זמן שווה כסף? לחשוב כמו עשיר
,,תמונה – Pexels.com (איך להרוויח יותר ולמה זמן שווה כסף? לחשוב כמו עשיר)

2. בנה את המומחיות והסמכות שלך.

ברגע שנבין את נקודות החוזק והערך שאנו יכולים להביא לאחרים, עלינו לבנות מומחיות סביבו. פיתוח מומחיות מתורגם ליצירת ערך גדולה יותר עבור עצמנו ועבור אחרים, מכיוון שאנחנו יכולים כעת לפתור בעיות שמעטים אחרים יכולים לפתור.

עם זאת, ההכרה כמומחה דורשת זמן ועבודה ולכן בניית סמכות חשובה לא פחות.

בניית סמכות  סביב המומחיות שלך היא זו שתעזור לאנשים מלכתחילה לגלות את המומחיות שלך. אתה יכול להיות הכי טוב בעולם במשהו, אבל אם אף אחד לא שמע עליך, זה לא משנה.לסמכות ישנם גורמים רבים, אך היעילים ביותר הם המלצות, עיתונות ומדיה, עמותות משפיעים ומחקרי מקרה. תן לאנשים את הביטחון להבין שאתה יודע על מה אתה מדבר. פיתוח מומחיות וסמכות יעלה מיד את ערך זמנך ויאפשר הזדמנויות להגיע אליך.

קשור: טיפים להצלחה בעסקים באינטרנט (פתיחת עסק און ליין)

3. בניית מומחיות וסמכות.

ברגע שנכיר את נקודות החוזק שלנו שאנו יכולים להעניק לאחרים, עלינו לייצר מומחיות קהילתית סביבנו. בניית מומחיות מתורגמת ליצירת ערך גדולה יותר עבור עצמנו ועבור אנשים, מכיוון שאנחנו יכולים עכשיו לפתור בעיות שאנשים אחרים לא יכולים לפתור.

עם זאת, ההכרה שלנו כמומחים בעלי סמכות דורשת זמן ועבודה ולכן בניית סמכות חשובה לא פחות.

בניית סמכות סביב המומחיות שלכם היא זו שתעזור לאנשים מלכתחילה לגלות את הסמכות שלכם. אתם יכולים להיות הכי טובים בעולם במשהו, אבל אם אף אחד לא שמע עליכם, זה לא ישנה כלום. לסמכות ישנם מספר גורמים, אך היעילים ביותר הם הפידבקים, הפרסום והמדיה, משפיענים ועוד. תנו לאנשים את הביטחון להכיר אתכם ולהבין שאתם יודעים על מה אתה מדברים. בניית מומחיות וסמכות תעלה מיד את ערך הזמן שלכם ותאפשר הזדמנויות מהירות להגיע אליכם.

4. צרו מוצר משלכם

כדי להפסיק למכור את הזמן שלכם בכסף, צרו מוצר פיזי או דיגיטלי אשר שתוכלו למכור ולספק בלי שתצטרכו להיות שם.

דרך חזקה מאוד לעשות זאת היא ליצור מוצר אינטרנטי (נכסים דיגיטליים) – ספר אלקטרוני, תוכנית דיאטה או כושר, שיווק שותפים, פיתוח אפליקציות ותוכנה , מסחר אלקטרוני וכו '. אפשר גם למכור מוצרים פיזיים באופן מקוון באינטרנט, אך תהיו חייבים למצוא בן אדם אשר יוכל לייצר עבורכם ולמסור את המוצרים שלכם ללקוחות דרך משלוחים בכל העולם.

הסיבה שמוצר אינטרנטי יכול להיות דרך מעולה להרוויח הכנסה פסיבית הוא שאתם יכולים ליצור אותו פעם אחת ואז למקד את שאר הזמן שלכם בקידום והשיווק שלו. כן, יהיה עליכם לשפר ולבצע אופטימיזציה של הפריטים שלכם, אך משימות אלה יתרחשו בזמן שלכם.

זה אומר שתוכלו להיות יותר עם המשפחה ולצאת יותר לחופשות, לבלות עם חברים קרובים או פשוט לנוח יותר ועדיין תהיה לכם היכולת ליהנות מכך שלקוחות קונים את המוצרים שלכם באופן אוטומטי.

קשור: טיפים: איך לפתח כוח רצון לעושר והצלחה בחיים

5. שכרו עובד – מיקור חוץ

בסופו של עניין, זה פשוט הגיוני יותר להעסיק מישהו שיעזור לכם במקומות מסוימים של העסק. איך נדע אילו מקומות מתאימים לנו? כדי לחקור זאת, צרו את שלוש הרשימות שלכם לחופש .

רשימה זו, תשנה את החשיבה שלכם בזמן שווה כסף. וככה זה עובד.

ראשית, צרו שלוש עמודות עם הכותרות:

1. שונא לעשות
2. אסור לעשות
3. ולא יכול לעשות

תנו לעובד שלכם או למתמחה , שכיר ברשת וכו ' לעשות משימות שאתם שונאים לעשות. לדלג על מה שאתה שונאים לעשות לא רק יעזור לכם להעריך את הערך של עבודות במיקור חוץ, אלה גם ימקסם את החוזקות אשר קיימים בכם וכבר ויעזור לכם להימנע מבזבוז כוח על החולשות שלכם. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: