איך להרוויח כסף באמצעות הקמת נכס דיגיטלי מניב בפייסבוק

בתקופה המעורפלת הזאת כולם מחפשים אפיקי השקעה בטוחים, הריבית בבנקים בשפל ומסחר בשוק ההון נראה לנו כמו סינית. זה להרוויח כסף באמצעות הקמת נכסים דיגיטליים מניבים:

ישנם המון דרכים לעשות כסף באינטרנט אבל כולם דורשות מכם עבודה ומאמץ לא פשוט. כמו בעולם האמיתי כאשר אנו קונים נדל"ן להשקעה המטרה שלנו בסופו של דבר היא להרוויח מהכנסה פסיבית, זאת אומרת פחות לעבוד או לא לעבוד בכלל וליהנות מתזרים מזומנים לחשבון הבנק שלנו.

למה נכס דיגיטלי ולא נדל"ן

קודם ראוי לציין שקניית דירה להשקעה (נדל"ן) זאת השקעה מעולה ואין על זה עוררין, וכבר ידוע שזאת אחת מאפיקי ההשקעה הטובים ביותר. אך אם זאת, השקעה בנדל"ן מבקשת מכם מאות אלפי שקלים בהון עצמי במקרה הטוב ופחות הטוב כמה מיליוני שקלים. מה גם שדירה להשקעה דורשת מכם הוצאות גדולות בלתי צפויות, כמו שיפוץ, תקלות ,מזגן ועוד.. כמובן שאין להוריד מערך ההשקעה הזאת, אנו מציינים זאת ב-השוואה לנכסים דיגיטליים.

לעומת זאת השקעה או הקמת הכס דיגיטלי, זאת דרך מצוינת ונוחה להרוויח כסף כ-הכנסה פסיבית. ההשקעה הכספית בנכסים מסוג זה כמעט ולא דורשת מכם הון עצמי, ובכלל ישנם נכסים שאין צורך בהשקעה של שקל בודד. הקלות המצחיקה שבהקמת נכס דיגיטלי היא מטורפת. בהשוואה להשקעות או הקמת נכס נדל"ן פיזי. ראו מאמר בנושא :

קשור: טיפים ודוגמאות לנכסים דיגיטליים (הכנסה פסיבית מול אקטיבית)

איך להרוויח כסף באמצעות הקמת נכס דיגיטלי מניב בפייסבוק
תמונה-unsplash

הקמת נכסים דיגיטליים מניבים

קבוצה בפייסבוק

יצירת קבוצה ב-פייסבוק היא תהליך פשוט של כמה דקות בודדות. צרו קבוצה בנישה שאתם מומחים בה או כזאת שאתם רוצים להתפתח עימה, שתפו את הסביבה והחברים שלכם בפרופיל והגדילו את הקהילה שלכם. קבוצה בפלטפורמת פייסבוק היא נכס דיגיטלי אשר יכול להניב לכם המון כסף באופן פסיבי וגם להגדיל את הפופולריות שלכם בקהילה העסקית.

מודל העסקי – קבוצת פייסבוק

  1. הצגת מודעות עסקיות בראש הקבוצה – לצורך העניין: יש לכם קבוצה בנושא אילוף כלבים, ניתן להציג מודעת באנר בתשלום חודשי מבעל עסק לאילוף כלבים. מעבר להצגת מודעה בראש העמוד של הקבוצה, ישנה אפשרות למכור פוסטים כאשר יש לכם דיי עוקבים וחשיפה יומית גדולה. (לעשות זאת בדרך אלגנטית כדי לא לקבל השעיה או סגירת הקבוצה שלכם מפלטפורמת פייסבוק) מאמר קשור: מודעות טוויטר או פייסבוק? איפה עדיף לפרסם את העסק בתשלום
  2. שיווק שותפים – ישנה אפשרות רווחית מאוד ופופולרית וקלה ליישום, הירשמו לתוכנית שותפים והציגו מודעות באנרים בקבוצה שלכם. (להשתדל לא לעשות זאת באופן מכירתי מאוד זה עלול להבריח עוקבים בקבוצה). דוגמאות לתוכניות שותפים המתאימות לקידום בקבוצה בישראל: אלי אקספרס , איביי , אמזון , בוקינג , טריווגו ועוד.. מאמר קשור: טיפים איך עושים שיווק (תוכנית) שותפים עם גוגל PPC
  3. איסוף לידים – האפשרות השלישית היא פשוטה אך גאונית. כאשר הקמתם קבוצה בנישה ספציפית, כמו שאמרנו לצורך הרעיון אילוף כלבים, ישנה אפשרות בהרשמה הראשונית לקבוצה יש לכם אופציה כבעלי הקבוצה לבקש פרטים של הנרשם: כמו שם , טלפון ,אימייל , ועוד.. ולאחר מכן כאשר יש לכם רשימה די גדולה של לידים, ניתן לדוור אותם בשירותים ומוצרים שאתם מעוניינים למכור או להשכיר את רשימת הלידים הללו לעסקים רלוונטים. (אפשרות נוספת היא כמו בדוגמה לפני, היא להירשם לתוכניות שותפים לידים). מאמר קשור: 6 טעויות שחייב להימנע מהם בקמפיין שיווק דיוור אלקטרוני

סיכום

הקמת נכס דיגיטלי מניב בפייסבוק זאת דרך נהדרת להרוויח כסף באינטרנט במינימום מאמץ, הגדילו ראש ועשו שיתופי פעולה השמיים הם הגבול. הערה חשובה: הקפידו להישמע להנחיות פייסבוק ולהימנע מספאם, אמנם זה נכס דיגיטלי "שלכם" אבל כבר נתקלנו במקרים שבעלי קבוצות ודפים בפלטפורמה הלא סלחנית הזאת נסגרו ביום אחד, גם הפרופיל והקבוצה. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו