טיפים להצלחה בעסקים באינטרנט (פתיחת עסק און ליין)

אנשים שהחליטו לעזוב את העבודה שלהם מ -'9 עד 6' לטובת פתיחת עסק און ליין בשיווק שותפים,מסחר אלקטרוני,וניהול בלוג מהבית. טיפים להצלחה בעסקים באינטרנט (פתיחת עסק און ליין)

אנשים אשר החליטו להתפטר מהעבודה הגרעינית שלהם מ – '9 עד 6' לטובת פתיחת עסק און ליין בשיווק שותפים, מסחר אלקטרוני וניהול בלוג מהבית או סוף סוף להגשים את חלום כתיבת הספר הראשון שלהם ולפרסם אותו עצמאית באמזון קינדל. היעדים וממטרות שלהם נכונים להצלחה אבל לרוב עשויים לעשות הרבה טעיות בדרך להצלחה בעסקי האון ליין.

ברור שזה נכון להציב לעצמכם יעדים ומטרות ענקיים ולחלום בגדול, אך האמת באופן דיי מפתע יזמים ואנשי עסקים חדשים רבים הנמצאים בשלבים שונים של פיתוח עסקי באינטרנט לא יכולים או אינם רוצים להבין מה צריך באמת בכדי להשיג את המטרות שלהם. בטח, ובטח שהמטרה שלכם להגיע תוך מספר שנים לעסק יציב באינטרנט והיא מטרה ראויה להערצה. עם זאת, האם אתה יודע מה נדרש מכם כדי לגעת בחלום ולהבטיח שלא תהפוך לכישלון אשר יהיה לכם קשה לקום מזה?

עם זאת קחו בחשבון, מספר טיפים להצלחה בעסקים (און ליין) באינטרנט שאם יעשו כמו שצריך יביאו לכם ולמותג שלכם להתבלט ולעזור לכם להגיע למטרות שלכם.

טיפים לעסקים באינטרנט (פתיחת עסק און ליין)
,תמונה- Pexels.com טיפים לעסקים באינטרנט (פתיחת עסק און ליין)

קשור: רוצות ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט ? רעיונות לעסקים מהבית לנשים

1.להיות אותנטי

העסק שלכם הוא המגרש שלכם, לא משנה כמה ענקי או קטן הוא כרגע. זה יצליח לכם או ייכשל על ידי כך שאחרים תופסים את מקום העסק שלכם, ובסופו של דבר איך הם ירגישו נוח לעשות עסקים אתכם. כל הנקודות של העסק שלכם החל משירות הלקוחות, יצירת פריטים, עבודה משרדית, כל זה צריך לכבד את הערכים של העסק שלכם.

האמרה הישנה שבני אדם אוהבים לעשות עסקים עם אנשים שהם "מכירים, אוהבים וסומכים עליהם" היא אמרה אמיתית עוד יותר בימינו. וזה נכון גם עם המותגים הגדולים ביותר, אנשים רוצים לראות את הבעלים יוצא לייצג את החברה ומדבר בשבילה.

מקוריות היא המפתח. אתה חייבים להיות אתם, בין אם זה הטיפוס החלקלק והמתוחכם יותר או האדם עם המקומות המחוספסים ויחס השירות. רק אתם יודעים מה מתאים לכם ולקהל היעד שלכם, אבל הדבר היחיד שיכול לקחת אתכם מהר לכישלון הוא לא להיות מקורי.

אם לא נעים לך להיות הפרונט של העסק שלכם, אתם עדיין חייבים ליצור פרסונה כלשהי שתייצג את העסק שלכם ואת המותג שלכם אשר יאמין בעסק שלכם ככל האפשר כאילו זה שלו.

קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט על ידי בניית קורסים דיגיטליים בנושאי צרכים עסקיים

2. לתת יותר

צרו לעצמכם אמות מידה עם הפריטים והשירותים שלכם, ונסו להתעלות מהם, פשוט ככה!

זה חשוב בעיקר בהיצע הראשוני שלכם, מכיוון שרושם ראשוני טוב עשוי לשמור לקוחות לכל החיים. רק תארו לעצמכם את השמחה על פניהם של לקוחות כי הם מרגישים שהם קיבלו את המוצר או השירות הטוב יותר בעסקה עמכם! זה הפרס הכי טוב על זה שנתתם כל כך הרבה ערך בעלות כל כך קטנה. אין בכלל ספק שהציפיות יהיו כל הזמן גבוהות, אבל ככה זה צריך להיות. 

הערה : כשאנו מתייחסים ל"עלות נמוכה "אנו לא מתייחסים למחיר בפועל. אנו למעשה לא מאמין שהתחרות על המחיר היא הדרך הטובה ביותר להתחרות; אלא שתפיסת המחיר צריכה להיחשב ערך רב מבחינת הלקוחות האמינים שלכם; גם אם אתם גובים מחירי פרמיה.

לתת יותר פירושו לחרוג מכל זמן ממחויבות החובה להיות לא רק עסק בתכל'ס אלא אחד זכה אשר מוביל שוק שכל האחרים מעריצים ומקנאים בו.

זכרו שמטרת הלקוח היא לא לקנות בהתחלה, אלא מטרת המכירה היא "לקנות" את הלקוח. הפכו את חוויית הקנייה הראשונה שלהם לחוויה מצוינת והם ימשיכו לרכוש את הפריטים שלכם כל הזמן  ולהגדיל את ערך החיים של הלקוחות שלכם ולהגדיל את הרווחים כמובן.

קשור: איך לעשות כסף באינטרנט עם אינסטגרם דרך קליקבנק ללא השקעה

3. התמקדות בשירות ופחות במכירה

"אתם תגיעו לכל מה שאתם רוצים בחיים שלכם, אם אתה עוזר לאנשים אחרים להגיע למטרות והיעדים שלכם (לגעת בכאב של הלקוח). לימוד ואימון ידועים כמקצועות "פחות זוהרים", אך במאה ה -21 המון עסקים צריכים להתאים את הטכניקות שלהם כדי לזכות באמון הלקוחות ובסופו של דבר ברכישות של הלקוחות שלכם.

למד איך לזהות את הכאבים של הלקוחות שלכם, החששות והנישות של שוק היעד שלכם כדי ליצור ולהעמיד טוב יותר את ההצעות שלכם כפתרון המעולה ביותר בשוק. ככל שתוכלו להעניק ולדבר איתם טוב יותר בקופירייטינג איכותי, כך הם יבינו שאתם באמת הפיתרון לכאב ולצרכים שלהם.

"כמה כסף אני יכול להרוויח בעסקים באון ליין?" התשובה היא ככל שזה נשמע הזוי, אל תחשוב אפילו על כמה אתם הולכים להרוויח. כאיש עסקים באינטרנט, כסף אמיתי מגיע תמיד מהדגשת היתרונות של הפריטים והשירותים שלכם ללקוחות המתאימים.

קשור: 7 כלים חשובים ביותר כדי להרוויח כסף באינטרנט עם שיווק שותפים (לבעלי אתר)

4. תלכו אחרי הלקוחות לכל מקום

בעיקר בזכות המדיות החברתיות, העולם עובר מכלכלה אשר עיקרה על מכירות לכלכלה מבוססת אמון. בעבר, מותגים גדולים יכלו לסמוך על נאמנות המותג בעיוור, מצד לקוחות כדי להבטיח הכנסות שוטפות לעסק, גם אם הפריטים והשירותים שלאחר המכירות שלהם היו לוקים מאוד בחסר.

אז כבר לא. כיום קיימת תחרות בינלאומית גדולה בכל הענפים, והבעיה או החולשה הכי קטנה ביותר שמגלים מותגים נחשפים בקלות, מתפשטים באופן ויראלי (כמו נגיף) על ידי הצרכנים דרך האינטרנט ומנוצלים על ידי מתחרים חסרי בושה. תעשיית הרכב היא דוגמה מעולה לכך. לא משנה כמה לקוחות ענקים יש לאנשי החברה טויוטה את הכוח לגרום להם ליפול על הברכיים אם הם לא מצליחים לספק את הסחורה. מדיה חברתית בדרך כלל אינה חברותית גם לתעשיית התעופה והסלולר, אך הסכנות מסוכנות יותר עבור עסקים קטנים יותר שאין להם זמן להתעסקות במדיה או כסף להשקיע בניהול מוניטין באינטרנט.

בצד החיובי יותר, ובשימוש הנכון,  שיווק במדיה חברתית בטוויטר ופייסבוק מספקים הזדמנות גדולה ליזמים ובעלי עסקים קטנים שכן זו דרך מצוינת ללקוחות הנאמנים והנלהבים ביותר שלכם לחלוק את אהבתם והתרגשותם עבור העסק והמותג שלכם.

קשור: 4 טיפים: איך למכור באיביי ולעשות כסף כבר ביום הראשון

5. הכרת הטוב והתודה

כל כך קל לשכוח את האנשים שעשו לכם טוב, הכירו לכם ספקים בנישה שלכם או פשוט נתנו לכם עצות או שיפרו את הרעיונות שלכם. למען האמת, רבים מהם לא היו לוקחים את זה באופן אישי בגלל שאינכם פונים אליהם יותר. הם יודעים שאתם אנשים עסוקים ויש לך התחייבויות ומעט זמן פנוי.

עם זאת, חלק ממה שמייצר סיפורי הצלחה הוא אנשים אשר שמים לב לפרטים הקטנים, ללכת למנטור/מורה שלכם ולהוקיר 'תודה' באמת. אפילו אם מורה, בוס לשעבר או מנטור עסקי עבר לגור בעיר אחרת וכבר אינו חלק מהאזור מגורים שלכם. הם יעריכו את המחווה שלכם הרבה יותר מכיוון שזה יזכיר להם שהם עזרו למישהו להגיע למטרות שלו, הכרת התודה יכולה גם להוביל להזדמנויות כאלה שהם יוכלו להציג אתכם בפני הקולגות העסקיות שלהם, להשתמש בהצלחה שלכם כמינוף, ואולי להוביל יותר תנועה ומכירות לעסק שלכם.

בנימה מעשית יותר, לשמור קשר עם אנשי מפתח במעגל העסקי והחברתי שלכם נותנת להם סיבה להמשיך לראות את ההתקדמות שלכם בעסקים ולעזור לכם עוד יותר בעתיד ובהשגת היעדים שלכם. הכרת התודה יכולה להיעשות פנים מול פנים או אפילו להקל על עצמכם ולעשות זאת באמצעות דואר אלקטרוני.

עקבו ועשו את הטיפים הפשוטים הללו, ובוודאי תבנו יסוד חזק לעסק לטווח הארוך,עסק איכותי ורווחי. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: