איך לעשות כסף דרך שיווק שותפים באמזון – Associates

מרבית האנשים חושבים שהם חייבים לאתר כדי לעשות כסף דרך רשת השותפים של אמזון, זה ממש לא ככה. המשיכו למדריך. איך לעשות כסף דרך שיווק שותפים באמזון – Associates:

מרבית האנשים אשר רוצים לעשות כסף בשיווק שותפים חושבים שהם זקוקים לאתר כדי לעשות כסף דרך רשת השותפים של אמזון Associates, בהחלט שאתר יכול לעשות פלאים לחשבון הבנק שלכם וזה נכס דיגיטלי לכל דבר, אבל לא סיפרו לכם הכל, רוב המשווקים הגדולים בשיווק שותפים אין להם בכלל אתר. למעשה, באמצעות אסטרטגיה שנקראת קידום אתרים SEO עליה אנו מדברים במאמר דומה , כנראה קל יותר לעשות שיווק שותפים ללא אתר מאשר עם יש לכם אחד כזה בבעלותכם.

קשור: טיפים להשקעה בנכסים דיגיטליים באמזון – נדל"ן דיגיטלי

 יכול להיות שתהיו מוגבלים מבחינת שיטות המונטיזציה ו- CRO בעת שימוש בפלטפורמות פרסום תוכן חינמי כמו אתרי יוטיוב, או לינקדאין, פינטרסט ופייסבוק אך יש להן יתרונות גדולים. חלק מהיתרונות האלה כוללים בתוכם טרפיק פנימי ואמינות גבוהה במיוחד במנוע החיפוש של גוגל, ו[המאפשרים לכם להשיג דירוגי קידום SEO בקלות.

להלן מדריך צעד אחר צעד איך לעשות כסף דרך תוכנית השותפים של (שיווק שותפים) אמזון ללא אתר:

בחירת קטגוריה

למרות שניתן לכוון לקטגוריות רבות בבת אחת, שילוב חשוב מסיבות שונות, כולל, אך לא מוגבל ל:

  • בניית מותג / אמינות בנישה: אם תבחרו בנישה עם תחרות קטנה, קל יחסית להפוך לסמכותי ואמין בעיני גוגל והקוראים שלכם.
  • הבנת הנישה: ברגע שאתה מבינים את הנישה, צריך להיות קל יחסית לכתוב יותר על אותו נושא ולהיות מומחה הרבה יותר בתחום.

מה עושה אותה נישה איכותית?

להלן הגורמים החשובים שאנו חייבים בבחירת נישות לשיווק שותפים דרך אמזון:

  • האם יש תחרות גדולה בנישה?

יש כמה נישות, כמו דיאטה וספורט או בישול , שאנו הרבה פחות ממליצים עליהן לאף אחד. הדרך הטובה ביותר לבדוק תחרות על נישה מסוימת היא לבדוק מה מראות תוצאות החיפוש בגוגל כאשר אתם מחפשים מילות מפתח עם זנב ארוך. האם ישנם מספר עסקים גדולים המתמחים באותה קטגוריה שבחרתם, או שמא התוצאות מסובכות במקצת בעיקר מאתרי שותפים קטנים? אם זה מסתכם שם זה סימן טוב.

קשור: רוצה למכור באינטרנט? אמזון או איביי

  • האם המוצר שבחרתם ממוקד?

לפי מוצר בעל מיקוד גבוה, אנו מתכוונים שאנשים בקטגוריה שלכם נדרשים לעתים קרובות לקנות הרבה ציוד על מנת לבצע את המשימה. תחביב כמו טיפוס הרים הוא דוגמה טובה לכך. אתם יכולים גם לחקור כמה מילות מפתח נוספות כדי לראות אם יש נפח חיפוש גדול סביב מילות מפתח ממוקדות פריט באותה נישה כמו ביקורות על מוצרים או "המוצר הטוב ביותר עבור Y/X".

  • כמה משתלם לשווק פריטים בנישה ההיא

כפי שניתן לראות בטבלה שלהלן, לתוכנית Amazon Associates יש אחוזי תשלום משתנים בהתאם לאיזו קטגוריה פריט מסוים בחרתם.

איך לעשות כסף דרך שיווק שותפים באמזון - Associates
איך לעשות כסף דרך שיווק שותפים באמזון – Associates

אנו מציעים לכם לנסות ללכת על נישות במוצרים המרוויחים לפחות 4% ויותר, ומחיר העמלות הממוצע נע סביב 60-600 דולר. קידום מוצרים של עמלות קטנות יותר יכולה לעיתים לעשות יותר רווחים, אך יהיה קשה לעשות סכום משמעותי של הכנסות עם התשלומים הנוכחיים שמציעה רשת השותפים אמזון. לקידום פריטים שהם עם עמלות גבוהות יש בעיה הפוכה, עם יחס המרה נמוך למדי, ולכן אנחנו רוצים לאזן בין לבין.

כדי להמשיך ולחקור את הרווחיות של שיווק מוצרים רווחיים, עליכם לחפש אתרי נישה באתר – Flippa כדי לראות את הרווח הממוצע שלהם לאלף צפיות בדף. כל אתר שמרוויח מעל 80 דולר לכל 1,000 צפיות בדף מצביע על כך שהמוצרים / מילות המפתח שממוקדים לאתר זה הם מרוויחים בצורה טובה. עם זאת, מוצרים / מילות מפתח מסוימות עדיין יכולות להיות רווחיות מאוד גם אם יש להם רווחים נמוכים יותר ל -1,000 צפיות בדף בגלל פוטנציאל תעבורה יותר / קל יותר. לרוב זה המקרה באתרים שמכוונים בעיקר למילות מפתח של כוונת מידע כמו "כיצד לעשות X", ולא בעיקר למיקוד למילות מפתח של כוונת קונה כמו: "המוצר הטוב ביותר עבור X".

קשור: 4 טיפים: איך למכור באיביי ולעשות כסף כבר ביום הראשון

  • האם יש הרבה חיפושים כמו המילה "איך" וחיפושים ממוקדי פריט בקטגוריה?

אנו מעדיפים לכתוב תערובת של מאמרים והדרכות ממוקדות מוצר עבור התוכן שלנו. המשימה המוסברת בהדרכות שלכם צריכה להיות פשוטה מספיק כדי שאנשים ירצו לעשות זאת בעצמם, אך פשוט מסובכת מספיק כדי לדרוש הדרכה. בכמה נישות זה יכול גם להגדיר אתכם לקדם את הקהל בקורס או בשירות ייעוץ.

מחקר מילות מפתח

כוונת מילות מפתח

כעת, לאחר שבחרתם בנישה שלכם, הגיע הזמן למצוא כמה מילות מפתח / נושאי מאמרים שיהיה רווחי לדירוג באותה נישה. כפי שהזכרנו קודם, אנו ממליצים ללכת על שילוב של מילות מפתח של כוונת קונה ומילות מפתח של כוונת מידע. כדי לקבוע איזה אחוז מהמאמרים שלך צריכים לכסות מילות מפתח בכוונת קונה, אנו ממליצים לקחת בחשבון את שיטת המונטיזציה העיקרית שלך. אם לדוגמא Amazon Associates היא שיטת המונטיזציה העיקרית שלך, אנו ממליצים שכ- 80% מהמאמרים שלך יתמקדו במילות מפתח של כוונת קונה, וכ -20% מהם יכוונו למילות מפתח של כוונת מידע. אם אתה רוצה לייצר רווחים ממוצרי מידע ו / או שירותי ייעוץ, זה כנראה יהיה הפוך.

תחרות מילות מפתח

אם אתה חדש בתחום קידום אתרים, או אם ברצונך לדרג ללא העלויות הכרוכות בבניית קישורים, אנו ממליצים לך לעקוב אחר מילות מפתח עם זנב ארוך. אם אינך יודעים מהן מילות מפתח בעלות זנב ארוך, הן פשוט מילות מפתח באורך של מילים מרובות במקום מילה אחת או שתיים בלבד. למילות מפתח אלו תהיה פחות תנועה מאשר פחות מילות מפתח בשיטה יחידנית בנישה, אך בדרך כלל הן גם יהיו הרבה פחות תחרותיות. לדוגמה, במדריך זה, בחירה במיקוד: "איך לעשות כסף בשיווק שותפים דרך אמזון ללא אתר" במקום פשוט "איך לעשות כסף עם רשת אמזון" מקלה עלינו בהרבה את הדירוג.

על מנת למצוא את מילות המפתח הזנב הארוך הללו, אנו מציעים לך להשתמש בכלי חינמי של גוגל, או להשתמש בשירות אסטרטגיית במנועי החיפוש כדי לעשות זאת עבורכם, אנו ממליצים גם להוריד מילות מפתח למחשב, עם לינק דפדפן כדי ליעל את העבודה. הדבר יאפשר לך לראות נתונים המשויכים למונחי חיפוש בתוצאות החיפוש שלכם, ולהציע אפשרויות שונות של זנב ארוך.,

קשור: 5 רשתות שיווק שותפים חלופיות ל-קליקבנק

אסטרטגיה נוספת בה תוכלו להשתמש כדי להשיג מילות מפתח בתחרות קטנה בנישה שלכם היא לחבר כמה מהמתחרים האמינים שמצאתם לאתר – SEMrush . מה שהאתר הזה SEMrush עושה הוא מראה לכם את מילות המפתח שמתחרות שלך מדורגות כעת ונתונים על מילות מפתח אלה, כמו נפח חיפוש למשל. אנו ממליצים לנתח אתרי אינטרנט בתחרות נמוכה בנישה שלךכם מכיוון שאתם יכולים בדרך כלל לחשוב שאתם יכול לדרג אותם יותר ממילות המפתח שלהם אם אתה משתמש בתחום בעל אמינות גבוהה ועושים שיווק וקידום אתרים מעולה.

בחרו פלטפורמת לשיווק תוכן בחינם

אמנם ישנם כמה יתרונות לשימוש באתר האינטרנט שלכם, אך ישנם הרבה יותר דברים המגיעים יחד עם שיווק תוכן באתרים בעלי אמינו וסמכות גבוהה כמו: פייסבוק, לינקדאין או יוטיוב.

חלק מההטבות הללו כוללות:

  1. אמון ודירוג גבוהים ממנועי החיפוש
  2. אתה יכולים לדרג הרבה יותר מהר (בערך בזמנים של 2-4 חודשים)
  3. אם תבחרו לעשות בניית קישורים, זה הרבה יותר בטוח לעשות זאת בתחום סמכותי גבוה יותר מאשר בתחום חדש. למעשה, תוכלו אפילו לעשות זאת ברמה שעשויה להיחשב כספאם באתר רגיל. חלק מזה הוא אחוזים גבוהים יחסית של טקסט עוגן הקשור למילות מפתח.
  4. אתרים ידועים שמארחים תוכן של צד שלישי מקבלים לעיתים קרובות שיעורי קליקים טובים יותר בגלל זיהוי המותג. זה בדרך כלל מוביל לדירוגים גבוהים יותר ולתנועה רבה יותר.

כתבו את התוכן ועשו לו SEO לדף

רבים ממקדמי ה- SEO או המשווקים השותפים ינסו ליצור בלוגים בנישה מסוימת עם תוכן משנה, אך זה יכול להוביל לקושי בדירוג והקידום. חשוב, הן בדירוגים והן בשיעורי המרה, שהתוכן שלכם יהיה מעולה. כשאנשים יהיו מרותקים למאמר שלכם, גוגל תשתמש במעורבות משתמשים כגורם דירוג מרכזי. לכן אתם רוצים להפוך את התוכן שלך למרתק, ובמקביל לספק למשתמשים תשובה ישירה למה שהם מחפשים. כמו כן, זכרו כי אתם צריכים להוציא נפח גדול של תוכן. באופן כללי, ככל שאתה כותב מאמרים ממוקדים ואיכותיים יותר למילות מפתח, כך גדל הסיכוי שלכם לקבל יותר דירוגים, תנועה ורווחים גדולים. אם טקטיקות אלו או כל אחרות במדריך זה נשמעות לך קשה ו / או שאתם מעדיפים מיקור חוץ מאשר לעבוד "קשה",

קדמו את התוכן ברשתות חברתיות

קבלת תעבורת הפניות ואותות חברתיים למאמר יכולה לעזור לו לדרג מהר יותר ויותר במנועי החיפוש, שלא לדבר על כך שאתם יכולים לקבל כמה המרות רק מהקידום דרך הרשת החברתית עצמה. אתה יכול בקלות להשיג קצת תנועה למאמרי המידע שלך על ידי פרסום בקבוצות פייסבוק או בפורומים גדולים כמו Quora בארצות הברית ודה מרקר ותפוז בישראל. רק הקפידו להיזהר כאשר אתם עושים שיווק שותפים בפורומים מכיוון שאתה יכול להיתקל בבעיות עם מנהלי הפורומים הללו.

בדרך כלל אנו מגלים שמאמרים המתפרסמים בדומיינים איכותיים בעלי עוצמה גבוהה כמו לינקדאין נוטים להתמקם בגוגל, בערך 2-8 חודשים, אז פשוט אפשר להם לשבת קצת. במקרים רבים, אם עשיתם נכון את מילות המפתח שלכם, כתבת תוכן ופרסמת בתחום סמכותי ואמין ברמה גבוהה, אתה כבר צריכים להיות במקום טוב. אם אתם מדורגים בדף השני או השלישי לאחר כארבעה חודשים של אינדוקס לדומיין בעל סמכות גבוהה, הגיע הזמן לבנות קישורים.

קשור: איך עושים מחקר מילות מפתח לשיווק שותפים

בניית קישורים (לא חובה)

אחד היתרונות של קידום התוכן שלכם ברשת איכותית כמו LinkedIn הוא שאתם יכולים לבנות קישורים עם מעט מאוד סיכון. לצעד זה אנו ממליצים על הדברים הבאים:

קישורים לדף יחיד

קישורים אלה כוללים קישורים כמו פרופילים חברתיים וציטוטים. הם אמורים לתת לכם פוש קטן במנועי החיפוש, אך מטרתם החשובה היא לספק קישור ובסיס טקסט עוגן, כך שתוכלו לבנות בקלות קישורים טובים יותר. אנו מציעים להשתמש בכל כתובות האתר ובטקסט העוגן הגנרי עבור הקישורים הללו.

הודעות אורח

האפקטיביות של פוסט אורח תשתנה מאוד בהתאם לאיכות האתר שפרסמתם בו ולתוכן ששימש לפרסום האורח. אנו מציעים לקבל תוכן בכתב יד עבור הודעות אורח אלה ולאשר לאתר שאתה מפרסם בדירוגי חיפוש אמיתיים על ידי קישורו לפלטפורמות כמו Ahrefs או SEMrush.  בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: