מה הם תוכנות פרסום אוטומטיות הטובות ביותר לעסקים ומשווקים

רוב העסקים עובדים כיום באוטומציה שיווקית מסוימת – למעשה, מחקרים מראים כי כ -51% מהעסקים משתמשים כיום בטכנולוגיה כדי לקדם את העסק ומספרים אלה ממשיכים לגדול. מה הם תוכנות פרסום אוטומטיות הטובות ביותר לעסקים ומשווקים:

נתח גדול מהעסקים בעולם משתמשים כיום באוטומציה שיווקית מסוימת למותג שלהם – למעשה, מחקרים מראים כי כ -51% מהמותגים משתמשים כיום בטכנולוגיה לקידום ושיווק העסק, ומספרים אלה רק ממשיכים לגדול בעולם.

על פי דו"ח של את פורסטר משנת 2018 , 55% ממקבלי ההחלטות השיווקיים מתכננים להגדיל את ההוצאות שלהם על תוכנות פרסום אוטומטיות, כאשר חמישית מהנשאלים מצפים לצמיחה של 10% ויותר.

קשור: איך לבחור רשת שיווק שותפים איכותית? ואיך מתחילים

כל זה אומר – אם אינך משתמשים בתוכנת אוטומציה שיווקית בתקופה זאת, כדאי לך להתחיל כבר עכשיו.

למרות הצורך בתוכנות אוטומציה לעסקים, מדובר בנקודה קצת מרוכבת, מלא בפתרונות תיכנות שונים עם תכונות שונות וסוגי שימוש.

מהי תוכנות אוטומציה (תוכנות פרסום אוטומטיות) הטובות בשוק?

תוכנות מסוימות נותנות רק פעולות לשיווק דוא"ל, איסוף לידים ועדכוני CRM. אחרים עשויים לעזור ברישום הלידים, בסבב לידים במכירות, ב- SMS ועוד.

מוצר נישתי יותר יכול להיות טוב יותר עבור סביבות SMB ו- B2C, אך B2B ומותגים יכולים להזדקק לפלטפורמה עם יכולת גדולה יותר. להלן כמה נישות מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת ​​הערכת מוצרי תוכנה לאוטומציה שיווקית כדי לבחור מה מתאים לכם יותר:

קשור: 6 טיפים: מה הם שיטות השיווק לקידום האתר העסקי שלכם בחינם

שימוש פשוט

אוטומציה היא לא דבר פשוט לשימוש כמו שהוא, אז וודאו שממשק התוכנה יקל עליכם בעבודה, ולא יקשה. בדקו אם תוכל לראות צילומי מסך של ה- UX כדי שתכלו לקבוע אם הוא נראה פשוט וקל לניווט.

סטטיסטיקה

אתם רוצים להיות מסוגל להעריך את ההצלחה של כל קמפיין הפרסום שאתם מפעילים, כך שתוכנת האוטומציה שלכם צריכה לעקוב אחר הסטטיסטיקה החשובים ביותר עבורכם.

באזור ה – B2B ובעסקים עם בעלי אינטרסים רבים, ייתכן שתצטרך גם יכולות דיווח מתקדמות כגון לוחות מחוונים מותאמים אישית או דיווח אוטומטי באמצעות דואר אלקטרוני.

קשור: מהו שיווק נישה ורעיונות למשיכת לקוחות לעסק

עזרה

כאשר אתה בוחנים את היתרונות של האוטומציה שיווקית בתוכנות פרסום אוטומטיות, בסופו של דבר תחשבו על זה יום אחד. אוטומציה יכולה להיות דבר טכני, אז חפשו ספקים שיש להם בסיסי דאטה חזקים, הדרכות ואופציות שונות לתמיכה בלקוחות.

מגבלות

פלטפורמות תוכנות אוטומציה מסוימות עשויות להגביל את כמות הפעולות כל חודש או את גודל בסיס הנתונים המותר לכם.

נכנסים לכל הערכה, להבין כמה אנשי קשר יש לכם, כמה אימיילים אתם שולחים בממוצע ומה אתם רוצים שהתוכנה תעשה עבורכם. זה ימנע ממכם להמעיט בערך עלות תוכנת האוטומציה שלכם.

מחירים

אם ניתן לסכם את תועלת תוכנות האוטומציה בהצהרה אחת (תוכנות פרסום אוטומטיות) , זה אמור לעשות אתכם יותר יעילים, כך שתכלו להתמקד במשימות שאתם נהנים מהן ואלה שנותנים לכם את התשואות הגבוהות ביותר. עם זאת קחו בחשבון, אתה רוצה להעריך את המחיר כפי לפי יכולת התוכנה.

קשור: מה זה שיווק נכנס? 5 היסודות העיקריים והמובילים בשיווק אינטרנטי לעסק

עבור עסקים קטנים ובינוניות וארגוני B2C המתמקדים בעיקר בדיוור אלקטרוני, ייתכן שמערכת קטנה יותר תספיק. עם זאת, עם צרכים מתקדמים יותר, תוכנות ארגוניות חסכוניות יותר לטווח הארוך.

הקפיד לבחור תוכנה במחיר סביר אך גם עם יכולת צמיחה עם שינוי הצרכים שלכם. אחרי הכל, הפחתת פעולות גדולות הינה קריטית לקנה מידה יעיל.

1.ManyChat

אוטומציה שיווקית זה לא דיוור אלקטרוני לעסק. דמיינו אוטומציה של כמה מהשיחות החוזרות על עצמן בפלטפורמות אחרות. ManyChat מתפקד בסגנון בוט צ'אט אשר יכול לעשות בדיוק את זה ב- Facebook Messenger ובאמצעות SMS.

ניתן לבנות בוט בתוך מספר דקות עם התבניות שלהם וממשק קל לשימוש עם יכולת גרירה ושחרור. בנוסף, המידע שאתם לומדים על המשתמשים שלכם יכול להיות מסונכרן עם תוכנת ה – CRM שלכם וכלים נוספים.

מה הם תוכנות פרסום אוטומטיות הטובות ביותר לעסקים ומשווקים
תוכנות פרסום אוטומטיות

2.Ontraport

אונטראפורט היא תוכנת אוטומציה לעסקים ויזמים, פרילנסרים ועסקים קטנים.

קשור: שיווק שותפים או מסחר אלקטרוני? מה היא הדרך הטובה ביותר

אמנם יש להם אפשרויות ל – CRM ואוטומציה שיווקית, אך יש להם גם כמה תכונות נוספות לניהול ולצמיחת עסקים קטנים, מה קיים בה ומספר הגבלות:

  • שיווק בדואר אלקטרוני
  • דפי נחיתה
  • סטטיסטיקה
  • איקומרס

אחד הדברים החשובים ביותר שמציעה התוכנה אונטראפורט הוא הפוקוס שלהם בסטטיסטיקה ותובנות על העסק שלכם. בעוד שמספר כלים יכולים להיות קצת כמו חדר חשוך, אונטראפורט נותת לכם הסתכלות ברורה על ביצועי קמפיין הפרסום שלכם.

3.ActiveCampaign

תוכנת ActiveCampaign הוא כלי שיווקי לדואר אלקטורני משולב, אוטומציה שיווקית ובנוסף CRM לעסקים קטנים.

הדבר הטוב ביותר של תוכנת ActiveCampaign היא אפשרויות האוטומציה השיווקית החזקה והגמישה שלהם. זהו אחד הפתרונות הגדולים ביותר בשוק. יכולת האספקה שלהם מדורגת כאחת החזקות בשוק.

זה לא תוכנה רק למתחילים, או לבעלי יכולות טכניות חלשות. האמנם זמן מה יותר ומאמץ ללמוד – אבל כשאתם לומדים את התוכנה, לא תשחררו ממנה כל כך מהר.

קשור: מה זה שיווק דיגיטלי? ואיפה כדאי לשווק

4.SendinBlue

תוכנת SendInBlue התחילה כרשת פרסום דיגיטלית, אך בסופו של דבר בנתה כלי שיווקי לדואר אלקטרוני חזק ביותר, אשר הפך עם הזמן לתוכנת אוטומציה שיווקית נערצת.

יש להם כמה אופציות פרימיום, כמו הדיווח והניקוד המוביל שלהם. בנוסף, תוכנת SendinBlue מציעה תוכנית חינמית מלאה באפשרויות, הכוללת פונקציונליות אוטומטית שיווקית בסיסית, תמיכה בטלפון ועד 300 מיילים ליום.

אפשרי גם להפעיל קמפיינים ב- SMS.

5.keap

Keap קיימת בשוק מעל 15 שנים, בערך, נתנה תמיכה לאלפי משווקים להגיע ליעדים שלהם, הכנסות, לידים ויעדי מכירות ללקוחות.

הם באמת גדלים בקהל העסקים הקטנים, ומניסיוני שמתי לב שיש להם בסיס משתמשים די מרשים.

אתם יכולים להגדיר עצי החלטה מורכבים יחסית, תלוי לאיזה מגנט לידים נרשמתם, לכמה ואילו הודעות דיוור אלקטרוני שהם פותחים ולוחצים, או נתוני נכס ליצירת קשר עם לקוחות.

6.Autopilot

תוכנת אוטופילות היא אחת מפתרונות האוטומציה השיווקיות ההמגנטים ביותר מבחינת נראות בשוק.

הם מייצרים פלטפורמתו שיווק כמו הודעות ואוטומציה בדיוור אלקטרוני, והם ממתגים את עצמם כתוכנת האוטומציה השיווקית הפשוטה ביותר לשימוש. כאמור לעיל, העורך החזותי שלהם נקי, קל למשתמש מתחיל ולמען האמת נוח לשימוש.

כמובן שהתוכנה שלהם משמשת בדרך כלל להעברת SMS ולמיקוד מתוחכמים יותר, אך ניתן גם ליצור מענה אוטומטי פשוט המבוסס על זמנים.

קשור: 7 הכלים הטובים ביותר לשיווק ופרסום דיגיטלי

7.Omnisend

תוכנת Omnisend היא פלטפורמת (תוכנות פרסום אוטומטיות) אוטומציה שיווקית בכל סוגי הערוצים אשר נוצרה עבור מסחר אלקטרוני. באמצעות תהליכי עבודה אוטומטיים חזקים מאוד, תוכלו להתחיל במהירות בעזרת תבניות מוכנות מראש שזוכרות סוחרים באינטרנט.

באמצעות Omnisend תוכלו להוסיף כמה ערוצים באותה זרימת עבודה אוטומטית: דוא"ל, SMS, פייסבוק מסנג'ר, הודעות דחיפה ועוד. Omnisend משתמש גם בבונה ויזואלי WYSIWYG לנוח מאוד עבור המנוי ובתבניות ההופכות את יצירת תהליכי העבודה, הטפסים, דפי הנחיתה, חלונות פופאפ ודואר אלקטרוני לפשוטים ומהירים מאוד. 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: