3 תוכנות העריכה עם אפקטים הטובים ביותר ליוטיוב בתשלום – YouTube

כיוצר סרטוני וידאו ביוטיוב הדבר החשוב ביותר הוא העריכה, אז קיצרנו לכם את העבודה. 3 תוכנות העריכה עם אפקטים הטובים ביותר ליוטיוב – YouTube:

כיוצר סרטונים ביוטיוב הנושא החשוב ביותר הוא העריכה. אם אינכם יכולים ליצור את הסרטונים שלכם בצורה חלקה או להשיג את האיכות שאתם רוצים כדי להגיע לתמונה האיכותית ביותר, הסרטון ייראה לא נקי. זה ירחיק את הצופה מהמסר שאתם מנסים להעביר שם ויציג את חשבון היוטיוב שלכם כלא מקצועי וחובבני.  

אתה בטוח לא רוצים שזה יראה ככה, נכון? לא כל אחד יכול להרשות לעצמו כלי עריכת וידאו איכותיים , במיוחד אם הם עולים לכם הרבה כסף. אבל זה לא אמור למנוע מהם לנצל את כל כלי העריכת הסרטונים המעולים שיש לטכנולוגיה להציע. זה אפילו לא משנה אם התוכנה היא אפליקציה להורדה! 

יוטיוב הוא אתר תוכן לצריכת וידאו הגדול ביותר ברשת, המאחסן כמויות תוכן בכמויות אין סוף. למעלה מ -4 מיליון שעות של תוכן עולים ליוטיוב מדי יום. הנתונים הסטטיסטיים האלה צפויים להמשיך ולגדול.

קשור: 3 תוכנות לצילום וחיתוך תמונות מסך בחינם למחשב

עריכת הסרטונים שאתם משתפים ב- יוטיוב הוא מאסט. אם אתם רוצה סרטוני הקליפים שלכם ימשכו את תשומת ליבם של מיליוני צופים, צריך לבנות את הוידאו המקורי ולנקות אותו משגיאות. זו הסיבה שבחרנו כמה מכלי עריכת הסרטונים הטובים ביותר ב- יוטיוב בהם תוכלו להשתמש ב-ווינדוס ו- Mac OS, אשר יעזרו לכם לייצר תוכן ויזואלי העומד בציפיות המקצועיות ביותר. יש שם כלים לעריכת וידאו שיכולים אפילו לעזור לכם לעצב מבוא מושך תשומת לב לסרטוני היוטיוב שלכם! 

אך לפני שנגיע לרשימת תוכנות העריכה שבהם אתם יכולים להשתמש כדי לערוך את קטעי הווידאו שלכם ב- יוטיוב, עלינו לומר מספר דברים שעליכם לשקול לפני שתבחרו באחת מכלי עריכת הווידאו. זה ישמש אתכם כמדריך טוב עבורכם כאשר לאחר מכן אתם מחפשים כמה תוכנות עריכה לסרטוני היוטיוב שלכם ​​לבחור את העורך הנכון. מחינם לאיכותי ביותר, כאלה אשר מקלים ומתוחכמים יותר, התחרות על תוכנת עריכת וידאו מלאה בתוכניות נלהבות שם. יש לכם אפשרויות רבות, אך האתגר טמון בבחירה באחת המתאימה לכם יותר. אז נצלול לתוך המדריך:

מספר נקודות שיש לקחת בחשבון בבחירת עורך הסרטונים ליוטיוב

אנו חושבים שאולי תהיתם באיזה כלי משתמשים הכי טוב ב- ביוטיוב. לפני שנלך לכלי עריכת הסרטונים המובילים ביוטיוב, עליכם להבין את הדברים הבאים בבחירת עורך הווידאו של יוטיוב, עליכם לשקול את הדברים הבאים:

 1. תכנות יישומים

זה יכול להיות מעט מסובך אם אתם רק מתחילים בעולם עריכת הסרטונים. אם אתם חדשים, הכל ייראה מבלבל. תצטרכו לתת קצת מזמנכם היקר בלימוד הכללים, כך שאין שום דרך לדלג סביב כל זה.

עם זאת, למרות שאתה טיפה טכנולוגיים, סביר להניח שתעמוד במספר מכשולים אחרים. אתה יכולים לגלות שקיצורי הדרך, מקשי הקיצור המועדפים עליך וכל השאר שונים מאוד ממה שאתה רגיל. 

לפני שתסכימו להשקיע את זמנכם היקר בעורך וידיאו, בדקו כמה סרטוני יוטיוב לפני, הראה דוגמאות כלשהן, ובקשו להרגיש את האפליקציה ולראות אם זה מתאים לכם

קשור: 5 דרכים לעשות כסף כמעצב גרפי ב – יוטיוב

 1. הגדרות

אחד החלקים החיוניים שאתה צריך להתמקד בהם בעת בחירת כלי עריכת סרטונים הוא כמויות התכונות שיש לכלים להציע לכם. יהיו לכם מספר רב של תכונות לגלוש, שחלקן יהיו הכרחיות לעבודה שלכם בעוד שאחרות פחות. חלק מההגדרות שעליכם לזכור כוללות: 

 1. מַעֲבָר. זה יעזור אם תציג הפסקה קטנה כאשר סצנה משתנה כדי להפוך את השינוי לחלק יותר. הדבר הטוב ביותר לציין הוא שרצף אחד הופך לשחור לפני שמתחיל החלק הבא. תלוי בסוג הסרטונים, אתה יכול להשתמש בכל המעברים או באף אחד מהם.
 2. אפקטים ומסננים. תוכלו למצוא עשרות אפקטים שונים, כפי שראיתם באינספור סרטוני יוטיוב. חלקם נראים לעין, בעוד שרבים מהם מוסתרים בראייה רגילה (לעתים קרובות הרבה יותר שימושיים). עם זאת, תכונות אלה מתקבלות מכלי עריכה, לכן עליכם לוודא שתוכנת העריכה שתבחרו כוללת הרבה פילטרים ואפקטים כגון מסנן חשיפה אוטומטית, תיקון צבעים, ייצוב, מפתח כרומה, דה-רעש וכו '. 
 • עריכת רצועות. כמות הרצועות שתשנה במקביל רומזת לכך. התוכנה בתשלום אינה דאגה, מכיוון שכמותם העצומה כיום תומכת במספר מסלולים.
 1. בין אם זה ניסיון בחינם ובין אם בתשלם

עליכם לוודא שתוכנת העריכה שבחרתם מציעה ניסיון בחינם קודם לכן. הסיבה לכך היא שהרוב הגדול של תוכנות עריכת הסרטונים ביוטיוב בשוק יכולות להיראות מעולה עבורכם, אך ייתכן שלא יהיה לכם את מה שאתם צריכים לערות היוטיוב. לכן עליכם לנצל את הצעת הניסיון בחינם במידה וקיים, בבחירת תוכנת העריכה המתאימה.

על ידי שימוש בתקופת הניסיון בחינם תוכל להציץ לאופן שבו התוכנה עובדת. אתה יכול גם לראות אם יש בו את כל מה שאתה צריכים כדי לשפר את קטעי הסרטונים שלכם ב- יוטיוב, ואז תכלו להחליט אם להצטרף לגרסה בתשלום או לא.

עכשיו שאתם יודעים בדיוק מה לחפש בכלי אמין לעריכת וידאו ביוטיוב, הנה כמה מהכלים המובילים שאנו ממליצים לכם. 

1.Final Cut Pro X

5 תוכנות העריכה עם אפקטים הטובים ביותר ליוטיוב - YouTube

Final Cut Pro X היא תוכנת וותיקה לעריכת סרטונים ביוטיוב אשר מתאימה לכל סגנונות הווידיאו. תןכנה פשוטה וגמישה מאוד, אפילו עבור משתמשים מתחילים ועורכי סרטונים מקצועים. אם אתם מנסים לקבל תואר iMovie ולהפעיל כיוצרי וידאו טויבם יותר ב- יוטיוב, אתם יכול להשתמש בתוכנה הזאת

באמצעות למידה במחשב, ניתן כעת לנתח אוטומטית קליפים בפרויקט לצורך תנועה דומיננטית ולחתוך אותם בצורה חכמה עם הפונקצייה Smart Conform כדי להמיר אותם לסרטון מרובע, אנכי או כל סרט בגודל ונה – מעולה לפלטפורמות כמו אינסטגרם, סנפצ'ט- טוויטר.

ביצירת סרטונים ב – 360 מעלות, עורכים יכולים לייצר במהירות סרטוני תלת-ממדי סטריאוסקופי ולהציג צילומים בתצוגת 360 מעלות עם זרמים נפרדים לכל צפייה. הם יכולים גם להתחיל לעבוד באופן מיידי עם תוכן מרחוק בזמן שהוא מוריד ברקע מיישומי ניהול נכסים מבוססי אינטרנט.

מחיר: 299 דולר / תשלום חד פעמי (עם תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום)

יתרונות

 • הוא תומך בעריכת וידאו 360 °
 • תומך 4K HDR 
 • אסתטיקה נהדרת
 • תכונות ופונקציות מתקדמות לעריכת וידאו
 • תבניות לגרפיקה נעה
 • לוח זמנים מגנטי חדשני לעריכה מהירה ופשוטה
 • יעילות משופרת לשיתוף ב- יוטיוב
 • ממשק פשוט לשימוש 
 • משאבים / תבניות מובנות ברמה טובה
 • תיקון צבעים ותאורה מקצועית
 • העלאות וידאו אוטומטיות

חסרונות

 • זה זמין רק ב- Mac
 • אין פונקציית שמירה ספציפית, שמירה אוטומטית בלבד

קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט מסרטונים ללא יוטיוב

2.Movavi

Movavi היא תוכנה זולה יחסית בשוק אשר יכולה לעזור לכם לייצר משהו פשוט ומהיר. זו בחירה טובה אם אתה מנסים לשווק הדרכות או לערוך הפעלות משחקים כדי לקדם ב- יוטיוב או ב- Twitch. עם תוכנת עריכת וידאו זו של יוטיוב, תהיה לכם גישה למגוון פונקציות הניתנים לשימוש בעריכה, הסרה או הוספה של שינויי וידאו. כמה אפשרויות נוספות כוללות 160 פילטרים ותמיכה בתג, מפתח כרומה ותנועה איטית. 

תוכלו ליהנות מפונקציית להקלטת המסך אם תרצו ליצור הדרכות ולייצר נכסים דיגיטליים. אתם יכולים להקליט את רקע המחשב שלכם בעת ​​ביצוע התאמות מרחפות. רק וודאו שיש לכם מיקרופון ומצלמה, אחרת זה לחינם. האם אתה צריכים קבצים להמרה? המרת מדיה היא גם יתרון נוסף של תוכנת Movavi מכיוון שהיא תומכת ביותר מ -180 פורמטים נפרדים. זה יכול לבצע עבודות בשניות אם זה קובץ GIF או תסריט AVI מיושן. זה מאפשר עיבוד אצווה, כך שגם בתמונות UHD לא קיים חוסר עקביות.

מחיר: Movavi Video Suite אינו יקר כמו שאר האפשרויות במדריך, אבל זה מחיר סביר, זה בערך 149 דולר. מגיע עם רישיון אישי לכל החיים למחשב אישי, וגם מהדורת ניסיון זמינה.

יתרונות

 • פשוט לשימוש
 • הוא תומך ב -4 K
 • יש לו מגוון רחב של פורמטים

חסרונות

 • אופטימיזציה צריכה להיות מותאמת מראש 
 • תוצאות מוגבלות

2.Filmora9

Wondershare הוא היא תוכנה מוכרת בפורום המק. Wondershare Filmora9 הוא שירות תוכנת עריכת וידאו אשר נוצר לאנשים שרוצים להשקיע הרבה פחות זמן בהבנת הפונקציות הרגילות של תוכנות עריכת הסרטונים הרוצים להתמקד יותר ביצירה ועריכה של סרטונים. התוכנה עם תמיכה ברזולוציית 4K יכולה לשמש משתמשים חדשים בתחום, מתחילים ומקצועים. בלי קשר לרמת המיומנות התוצאה הסופית תיראה ותישמע איכותית. זה זול מאוד והוא מגיע בכלי וידאו ושמע כאחד המספקים לרוכשים פלטפורמה להחלת אפקטים או סגנון והתאמה אישית לסרטונים שלהם.

למרות היעדר כמה אופציות מתקדמות, יש בו את כל מה שאתם צריכים כדי ליצור סרטונים ברמה גבוהה. הדף הראשי של הממשק מעניק שליטה מלאה בפרויקט בו תוכלו לערוך אותו בציר הזמן. משתמשים יכולים להוסיף בסך הכל 100 סרטונים ו -100 רצועות עריכת שמע וזה יותר מידי לכל פרויקט. זה מהלך מעולה של החברה מאז גרסאות קודמות של תוכנת Filmora הציעו רק מסלול עריכה בודד.

קשור: איך להשיג יותר מנויים ביוטיוב ? על ידי עיצוב באנרים לערוץ שלך

מחיר

יש לו חבילות רבות, אחת בחינם ורכישה חד פעמית של 59.99 יורו.

יתרונות

 • זה זמין ב- ווינדוס- מק.
 • פורמטים של 50+ נתמכים
 • ממשק רספונסיבי ידידותי למשתמש
 • תמיכה בעריכה 4k
 • צרוב את פרויקט אפשרות ה- DVD שלך
 • תוכנת עריכה פשוטה (תמיכה ב- גיף, הפחתת רעש, מצב היפוך, ייבוא ​​מדיה חברתית, אפנון מהירות, צבע, מסגרת תצוגה וכו '
 • יש לה תוכנות מיוחדות יותר לעיבוד וידאו (PIP, מיקסר שמע, עיבוד טקסט נוסף, מסך ירוק, DVD, כתיבה תלת מימדית, הטיה-צ'יפ, ייצוב תמונה, AVI, זיהוי סצנה וכו ').
 • ממש קל להגיע למתחילים.

חסרונות

 • זה לא מייבא ועורך תמונות של 360 מעלות
 • לא תגלה חפצים שזזים
 • זה לא מגדיר שמע וסאונד היקפי
 • חסרים הגדרות , כגון כתוביות סגורות, מולטי מצלמה, עריכת לוח סטורי

סיכום

בסך הכל, התוכנות הטובות ביותר לעריכת סרטונים ב- יוטיוב צריכה לענות על הצרכים שלכם. בין אם אתה משתמשים חדשים או מקצועי שמבלה שעות בעריכת סרטונים ביום ובין אם ברצונכם לערוך ולהעלות סרטונים חובבנים ליוטיוב, אתם צריכים למצוא כלי אמין לעריכת סרטונים ביוטיוב אשר מתאימה לכם. 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: