איך למשוך לקוחות נאמנים לעסק שלכם ןהאם עדיף לכם לעשות שיווק נישה? מהו שיווק נישה ורעיונות למשיכת לקוחות לעסק:

שיווק נישה אינו קשור לנסיון למכירת המוצרים שלכם או השירות שלכם לכל העולם. כאנשי עסק קטן, לא יכולתם להרשות לעצמכם סוג כזה של תקציב פרסום עם סכומים של אלפי שקלים בחודש. זה לא אפשרי. עם זאת, אתם יכולים רק עם מחשב בלבד וחיבור לאינטרנט וכמובן רעיון טוב למכור לקהל קטן יותר באמצעות שיווק נישה.

קשור: מה זה שיווק נכנס? 5 היסודות העיקריים והמובילים בשיווק אינטרנטי לעסק

מהו שיווק נישה

לשיווק נישה אין נגיעה לנסיון להתחרות בעסקים הדומים לשלכם, התחרות יוצאת מהמשוואה כשאתם עושים שיווק נישה. אתם לא נמצאים שם בעולם מסודר לצד מיליון אנשים או שמאחורי אנשים אחרים שמוכרים את אותו הדבר שאתם מוכרים.  אתם מוכרים לקהל ספציפי שיצרתם בעצמכם באמצעות רשימת דואר אלקטרוני אשר אגרתם דרך האתר שלכם או קמפיין לידים ספציפי לאותו הנישה שלכם, לצורך העניין פרסמתם קמפיין לאיסוף לידים בפייסבוק בתקציב מינימלי של כמה דולרים ביום, ולאחר שצברתם כמות נכבדת, שיווקתם לאותם הלקוחות הללו את השירותים והמוצרים שלכם דרך מערכת דיוור.

מהו שיווק נישה ורעיונות למשיכת לקוחות לעסק
תמונה-unsplash

למכור שוב ושוב

שיווק נישה אינו קשור למכירה לאנשים שונים (חדשים) בכל יום בשבוע. לאחר שתבנו את הרשימה שלכם תוכלו למכור לאותם אנשים פעם אחר פעם. בכך שתקדיש זמן רב ככל שתצטרכו ותתאמצו מספיק כדי להכיר את האנשים המרכיבים את רשימת הקונים שלכם, ולאחר מכן תוכלו להמשיך למכור להם. כמובן ליצור עם הזמן אמון בינכם לבין רשימת הדיוור שלכם.

קשור: איך עושים מחקר מילות מפתח לשיווק שותפים

שיווק נישה לא עוסק בהתמקדות בתמונה הגדולה. מדובר בהתמקדות בתמונה הקטנה וככל שקטן יותר טוב יותר האמינו לי. צמצום הנישה שלכם לחלקים מאוד ספציפיים בשוק גדול יותר מבטיח לך להשיג נתח שוק הוגן ורווחי של אותו חלק קטן בנישה שאליה תקדמו. העולם הוא מקום גדול ויש מיליארדי אנשים המעוניינים במוצרים או הדירותים שלכם. סך הכל אתם צריכים רק חלק אינסופי של האוכלוסייה כדי שיהיה לך רשימת ענק של קונים פוטנציאליים של המוצרים והשירותים שלכם.

קשור: 5 טיפים איך לשפר את הקמפיינים שלך בשיווק שותפים

שיווק נישה זה עסק מוגבל וצר עם הכנסות קטנות ואל תסתכלו על חוסר האפשרויות. שיווק נישה הוא רק לבחון מקרוב את האפשרויות. אפשרויות קטנות שבסוף ימירו למכירות היכולות להיות שוות לרווחים גדולים. אני מכיר מספר אנשים שהתעשרו מעסק נישתי. בהצלחה