הקשר בין עושר לבין אושר ועוני במאה – 21

אנו מבלים שעות בעבודה ולא מספיקים לעשות את מה שאנחנו רוצים ולבלות עם המשפחה ולהגשים את עצמנו. הקשר בין עושר לבין אושר ועוני במאה – 21:

לאנשים "נגמר הזמן" בעולם. ארוחות ערב משפחתיות הן כבר נחלת העבר. אנו רצים מפגישה לפגישה, לוקחים את העבודה הביתה ודוחסים את שעות הפנאי לחלקים קטנים של רגעים מלאי לחץ וחרדה. השאלה היא, איך הגענו למצב הזה? זה בהחלט לא בגלל שאנחנו לא יעילים. ב -25 השנים האחרונות מעריכים הכלכלנים הגדולים בעולם כי התפוקה עלתה ב -75% ומעלה. יש לנו משלוחי לילה,עבודה דרך האינטרנט,טלפונים סלולריים, מזון מהיר והודעות Sms. האם היכולת שלנו לבצע יותר עבודה לא תתן לנו יותר זמן? לאן כל הזמן ה"תוספת עבודה "הזאת הולכת"?

קשור:מהי נתינה – עקרון העושר: כדי שתהיה נתינה חייבת להיות קבלה

עסוקים בלהיות עסוקים

לדברי ד"ר ביל קוויין, אנו מבלים יותר מדי זמן בעבודה, ולא מספיק זמן על הדברים שאנחנו באמת רוצים לעשות. אמריקנים במאה ה -21 עובדים יותר שעות ממה שאיכרים עשו בימי הביניים, ומבלים פחות זמן בבית עם משפחותיהם בגלל זה. אנו עסוקים בלהיות עסוקים, אבל כל העבודה הזו לא תמיד מתורגמת לאורח חיים טוב יותר בחיינו. החובות שלנו עולים, ושעות הפנאי שלנו יורדות משמעותית. למעשה, אנחנו אפילו לא לוקחים את שעות הפנאי שהרווחנו בעבודה קשה. לצורך העניין: יותר מ 25 אחוז מהאמריקאים לא לקחו כלל ימי חופשה בשנה האחרונה.

ד"ר ביל קוויין, סופר מנוסה, איש עסקים, פרופסור ואוניברסיטה, קובע תרופה לכל תסמונת ההליכון. ד"ר קוויין, המכונה "רופא הזמן", אומר שהוא האדם הראשון שבאמת פתר את בעיית הזמן. ספרו, "להתגבר על עוני בזמן: איך להשיג יותר על ידי עבודה פחות", לא עולה הרבה או לוקח הרבה זמן לקרוא. אבל זה מסביר מערכת להרוויח לא רק יותר זמן פנוי אלא גם יותר עושר, עם פחות עבודה.

קשור: טיפים: איך לפתח כוח רצון לעושר והצלחה בחיים

בעוד שרבים מהמומחים ועסקיים פופולריים בשוק ממליצים לקחת פסק זמן רב יותר מהעבודה כדי לשפר את איכות החיים שלנו, ד"ר קוויין אומר שזה יכול להיות מרשם לאסון. "רוב האנשים סוחרים עם הזמן שלהם בכסף", אומר קווין. "אם אתה עובד פחות אתה עושה פחות! ואז, איכות החיים שלך יורדת. " בספרו הוא מתאר תהליך פשוט בן חמישה שלבים ליצירת יותר שעות פנאי, ולהתחיל להנות מהכסף שלנו.

הקשר בין עושר לבין אושר ועוני במאה - 21
תמונה-unsplash עושר,עוני,אושר וניהול זמן

עוני,עושר וניהול זמן

לדברי קוויין, תהליך ההתגברות על עוני בזמן שונה מאשר להתגברות על עוני כלכלי, לאנשים עניים כלכלית אין פשוט כסף, אבל לאנשים עניים זמן יש יותר זמן. "לכולנו יש זמן זהה – 24 שעות ביממה. זה לא חוסר זמן, זו הדרך בה אנו משתמשים בזמן הזה שחשוב כל כך עבור כולנו", אומר קווין.

כיצד עלינו להשתמש בזמן היקר שלנו"אל תסחרו בזמן שלכם, שעה אחר שעה, תמורת משכורת", הוא אומר. "השתמשו בחלק מהזמן שלך כדי ליצור הון עצמי ואז אפשרו להון להרוויח כסף בשבילכם." בספרו, קווין מראה לקוראים כיצד לפתח חמישה סוגים של הון מניב עושר וניהול זמן. במקום לעבוד יותר שעות, אנשים יכולים כעת להגדיל את הערך של כל שעה ושעה – לתת להם יותר אפשרויות בחירה כיצד הם מבלים את זמנם, זה לא משנה אם אתה בעבודה או לא.

קשור: המפתח לעושר גדול – מתוך המדריך להשקעות של אבא עשיר , אבא עני "משולש I-B "

קוויין אומר שרובנו פשוט משחקים במשחק הלא נכון. אנו עובדים קשה כדי להרוויח כסף ואז עובדים שעות נוספות כאשר אנו רוצים יותר כסף. ואז כשיש לנו כסף, אבל אין לנו זמן.

זה הזמן לשחק משחק חדש – להרוויח יותר כסף בפחות זמן. עבדו בעבודה שאתה אוהבים, אך צאו מה"מסלול המהיר "בעבודה. לאחר מכן, כל שנותר הוא למנף את ההון העצמי שלכם מהעבודה כדי לשלב הכנסות של מנכ"ל עם זמן הפנאי של גמלאי. תפנו את הזמן שלכם למשפחה, עבדו בעבודה שאתם עושים השקיעו והדרך לאושר שלווה ובריאות בחיים תגיע אליכם בקרוב.

וזה נשמע כמו מרשם מושלם להתמודדות עם אתגרי הזמן של המאה ה -21.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.