כפי שתראו באתר שלנו pakoes יש מאות דרכים לעשות כסף דרך האינטרנט, בין אם אתם מחפשים הכנסה נוספת או ממש לפתוח עסק. אפליקציות חברתיות מומלצות שניתן לעשות מהם הרבה כסף:

במאמר הזה נדבר על הדרכים לעשות כסף באינטרנט דרך האפליקציות המובילות בשוק הסלולר. נסקור בקצרה מהם האפליקציות והדרכים בהם אנשים מייצרים הכנסה פסיבית,צדדית ועסק של ממש דרך הפלטפורמות הללו. בדרכים עליהן נדבר אפשר לעשות את כל הפעולות על מנת להרוויח דרך הסמארטפון שלכם בקלות.

פינטרסט

אפליקציית הרשת החברתית פינטרסט היא פלטפורמה לשיתוף אוספי תמונות ולאחרונה גם סרטונים, אשר בעזרתה ניתן ליצור ולנהל מאגר תמונות משלכם או לנעוץ באוסף שלכם תמונות אשר אהבתם. בפינטרסט יש כל קטגוריה אפשרית החל מאמנות, נגרות, אוכל,מוטיבציה ועוד..

הדרכים הפשוטות לעשות כסף בעזרת פינטרסט: לכל תמונה אשר העלתם לחשבון הפינטרסט שלכם ניתן לצרף לינק, בין אם זה לרכישה מאתר האיקומרס שלכם או לעשות שיווק שותפים ולחילופין ניתן להוביל אותם לאתר שלכם כתנועה נוספת. הדרך הנוספת לעשות כסף דרך פינטרסט, היא פשוט להגדיל את כמות העוקבים בחשבון שלכם, ולאחר מכן למכור תנועה לבעלי אתרים ובלוגרים. ראו מדריכים נוספים בנושא.

קשור: איך לעשות כסף מעיצוב תמונות בפינטרסט – pinterest

קשור: 5 טיפים לקידום התוכן שלך בפינטרסט

קשור: איך לעשות כסף מpinterest פינטרסט

אפליקציות חברתיות מומלצות לשיתוף תמונות שניתן לעשות מהם כסף
תמונה-unsplash

אינסטגרם

אפליקציית הרשת החברתית הגדולה בעולם אינסטגרם בדומה לפינטרסט היא אפליקציה חינמית בבעלות פייסבוק ורשת חברתית עצמאית לשיתוף תמונות וסרטוני וידאו קצרים של עד דקה, כאשר כל שיתוף נקרא "פרסום", מאז 2012 מפותחת על ידי הבעלים פייסבוק בע"מ. האפליקציה מאפשרת למשתמשים לצלם תמונות או סרטונים, ולאחר מכן לשתף אותן ברשתות החברתיות האחרות כמו פייסבוק,פינטרסט וטוויטר. כמו בפינטרסט יש באינסטגרם כל קטגוריה אפשרית, כך שגם אם אתם עוסקים בגינון ניתן למכור את השירות שלכם. הדרכים הפשוטות לעשות כסף דרך אינסטגרם: בשונה מפינטרסט לא ניתן לצרך לינק לפוסט שלכם אלה אם אתם מקדמים פוסטים בתשלום, את לינק את האתר או של המוצר שאתם רוצים למכור ניתן לשים בפרופיל, בקטע הBIO ביוגרפיה שלכם.

קשור: 8 טיפים: איך למכור כל מוצר או שירות דרך האינסטגרם

קשור: 5 דרכים איך להביא לקוחות חדשים באינסטגרם בקלות

קשור: איך להעלות עוקבים באינסטגרם במהירות בדרכים לגיטימיות

כך שכל מי שמעוניין במוצר או בשירות שלכם צריך לעבור קודם לכן בפרופיל שלכם, כמובן שיש לזה חסרון ויתרון שהם: החיסרון הוא שהלקוח עובר דרך מסויימת כדי להגיע אל המוצר שלכם. היתרון הוא שהלקוח עובר קודם בפרופיל, א. הוא חשוף לעוד מוצרים בפרופיל, ו ב. יש אפשרות שהוא יעקוב אחר הפרופיל שלכם. ראו מדריכים נוספים בנושא.