מהי הכנסה פסיבית ואיך הופכים רעיונות לכסף – אקטיבית מול פסיבית

הנה ההגדרה הפשוטה שלנו להכנסה פסיבית דרך האינטרנט,זו ההכנסה שאתם מרוויחים מבלוג,סרטונים,ספר אלקטרוני והכל באמצעות "טייס אוטומטי", מהי הכנסה פסיבית ואיך הופכים רעיונות לכסף:

מהי הכנסה פסיבית

הנה ההגדרה הקלה שלי להכנסות פסיביות באינטרנט, כפי שהיא נוגעת לבלוגרים: זו ההכנסה שותפת שאתם מרוויחים מהבלוג שלכם באמצעות טייס אוטומטי, לאחר שנעשה המאמץ הראשוני ליצור זרם הכנסה. (זה נוגע לכל נכס אינטרנטי-בדוגמה כאן נדבר על בלוג)

אנחנו לא מדברים על ההכנסה הפסיבית שאתה מרוויח בתחומים אחרים, כמו נדל"ן. אנחנו מדברים רק על יצירת זרם ומערכת הכנסה שמאפשרים לך להרוויח כסף ישירות מהבלוג שלכם גם כשאתם לא עובדים מול המחשב שלכם.

בואו נלך צעד אחד קדימה לשם הדוגמה: רוב האנשים נכנסים לתעסוקה כדי להרוויח "הכנסה אקטיבית", כמו משכורת חודשית, משכורת שבועית או טיפים במלצרות. דוגמה נוספת: מלצרית עובדת באופן פעיל אצל מעסיק ומקבלת הכנסה בתשלום תמורת עבודתה היומית.

קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט דרך מוצרי PLR (נכסים דיגיטליים)

הכנסה אקטיבית מחייבת לעיתים קרובות להחליף את זמנך בכסף.

בדוגמה שלנו המלצרית עובדת 9 שעות בתמורה לתעריף שעתי מוסכם עם המעסיק. דוגמאות נוספות להכנסות אקטיביות: בונה אתרים עובד באופן פעיל על הקמת אתר עבור לקוח המשלם תשלום מוסכם עבור השירות שלו. מורה עובד באופן אקטיבי בכל יום בשנת הלימודים בכדי להרוויח את הכנסתו החודשית.

הכנסה פסיבית שונה מכיוון שאתם לא מחליפים שעות בכסף. הכנסה פסיבית היא תוצאה של הגדרת מודל הכנסות ואסטרטגיית שיווק המאפשרת ללקוחות שלכם למצוא אתכם ולקנות ממכם באופן רציף, מבלי לדרוש שעות עבודה אקטיביות בכדי להרוויח את הכסף שלכם. הכסף זורם באופן קבוע, לאחר תהליך ראשוני של יצירה, שיווק ואוטומציה.

אנו מכנים זאת הכנסה "פסיבית" מכיוון שאתם מרוויחים אותה באופן פסיבי במקום באופן אקטיבי. וכן, אתם יכולים להמשיך להרוויח את הכסף הזה, אפילו כשאתם ישנים!

מהי הכנסה פסיבית ואיך הופכים רעיונות לכסף - אקטיבית מול פסיבית
תמונה-unsplash מהי הכנסה פסיבית

רעיונות להכנסה פסיבית

כעת, אנו ניכנס לחלק היישום.

אנו יודעים שהכנסה פסיבית היא הכסף שאתם מרוויחים באופן פסיבי ובאופן קבוע מהבלוג שלכם לצורך הרעיון, הזכרנו שיש מספר דרכים להכנסה פסיבית באינטרנט – ראו מדריך קשור 8 דרכים להכנסה פסיבית ממכירת תמונות ללא שעות עבודה תמורת כסף. עכשיו, בואו נדבר על איך באמת להגדיר את המערכות שלכם ולהרוויח הכנסה פסיבית מהבלוג.

להלן שלושה מדרכי ההכנסה הפסיביים הפופולריים ביותר בעולם הבלוגים. זכרו, הם אכן דורשים עבודה ראשונית ותחזוקה שוטפת. אבל אם תגדירו את הדברים בצורה נכונה ואסטרטגית, תוכלו להרוויח הכנסה קבועה באינטרנט מבלי שתתקעו במחשב שלך במשך 50 שעות עבודה בשבוע.

קשור: 3 הצעות להכנסה פסיבית משיווק שותפים

מכירת מוצרים דיגיטליים (מוצרי מידע)

יצירה ומכירה של מוצר דיגיטלי משלכם היא אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח הכנסה פסיבית באינטרנט. בהתחלה זה אולי נשמע קצת מפחיד וגדול, הרעיון ליצור ולמכור מוצר דיגיטלי משלכם באופן מקוון. אבל תאמינו לי, אתם יכולים לעשות את זה וזה יכול להיות מאוד רווחי.

זה נחשב להכנסה פסיבית מכיוון שאתם עושים את העבודה הראשונית של יצירת המוצר (עבודה אקטיבית ראשונית וחד פעמית) ומערכת השיווק והפרסום כדי לקדם את המוצר שלכם. ואז, ככל שאנשים לומדים על המוצר שלכם ואנשים רוכשים אותו מכם, ההכנסה הרווחית זורמת לחשבונכם באופן פסיבי וקבוע, מבלי שתדרשו מכם להחליף זמן בכסף.

קשור: 3 הצעות להכנסה פסיבית משיווק שותפים

זה זרם הכנסות שאנו משתמשים בו ואוהבים. עבדנו קשה כדי ליצור את הקורס האינטרני הראשון שלנו. כל שבוע אנו ממשיכים להגדיל את הקהל שלנו ולשווק את הקורס ללקוחות … אבל החלק הקשה בפועל (חלק היצירה עתיר הזמן) נעשה וכבר אחרינו! ויש הרבה ימים שאנו מתעוררים בבוקר ורואים עשרות מכירות של מהלילה שלפני (פשוטו כמשמעו, מדובר בהכנסה פסיבית שהרווחנו תוך כדי שינה)! אם לא תמצא איך לעשות כסף בזמן שאתה ישן תעבוד עד שתמות: ציטוטים מעוררי השראה

עם אסטרטגיית שיווק ואוטומציה חזקה, תוכלו אפילו לקחת חופשה ולתת לעסק שלכם לעבוד על טייס אוטומטי.

להלן כמה רעיונות למוצרים דיגיטליים שתוכלו ליצור ולמכור: קורסים להכשרה אינטרנטית , עיצוב תמונות, ספרים אלקטרוניים, תוכנה, מוסיקה, סרטוני וידאו, ספרי שמע, אמנות דיגיטלית(אטסי,פינטרסט), מדריכי מידע או הדפסים דיגיטליים.

המוצר הדיגיטלי שאתם יוצרים ומוכרים צריך להיות רלוונטי ומסייע לקהל הספציפי שלכם, עונה על הכאבים שלהם. אם אתם בלוגרים בתחום הכושר, סביר להניח שלא תתחיל לנסות ליצור ולמכור מדריכים בנושאים כמו עיצוב תמונות. הקהל שלכם לא באמת מחפש את זה כשהוא מגיע לאתר שלכם.

עשו סיעור מוחות קצר וחשבו מיהו קהל היעד שלכם ומה הם צריכים מכם, חפשו את הכאב שבנישה שלכם. האם יש משהו שאתה יכולים ליצור ולמכור שימלא צורך בקורא או בעוקב האידיאלי שלכם. למדריכים מלאים בנואי הכנסה פסיבית המשיכו לדפדף בבלוג שלנו. בהצלחה

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו