3 אתרי PLR הטובים ביותר שאפר להרוויח מהם כסף

כיום, יש לנו הזדמנות להשתמש במוצרים שנוצרו כבר מראש, ותודה על כך לתעשיית ה-PLR. אבל, איזה אתרי PLR אשר ניתן להרוויח מהם כסף ויכולים להועיל ביותר לעסקים שלנו? אתרי PLR הטובים ביותר שאפר להרוויח מהם כסף:

כיום, יש לנו הזדמנות מצוינת להשתמש במוצרים שנוצרו כבר מראש והאמת תודה לתעשיית PLR על כך. אבל, איזה אתרי PLR יכולים להועיל ביותר לעסקים שלנו ומאיזה אפשר לעשות כסף?

כאן נראה לכם את מיטב אתרי ה- PLR

3 אתרי PLR הטובים ביותר שאפר להרוויח הרבה כסף

1.plr.me

אתרי PLR הטובים ביותר שאפר להרוויח מהם כסף
איך להרוויח כסף PLR

PLR.me בהחלט מקבל את המקום הראשון ברשימה שלנו מכיוון שהאתר PLR זה מתמקד באמת במתן המוצרים האיכותיים והטובים ביותר עבור לקוחותיו.

קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט דרך מוצרי PLR (נכסים דיגיטליים)

אתר זה חולל מהפכה בכל ענף ה- PLR בכך שהוא מציע מבחר יוצא מן הכלל של נכסי PLR באיכות גבוהה בהרבה נישות כמו גם המון כלים שימושיים ומשאבי הדרכה לימודית.

והכי חשוב, בניגוד לרוב אתרי ה- PLR, אתר זה באמת מתמקד באיכות המוצר על פני כמות לעומת השאר.

פלטפורמה זו מציעה פתרונות תמחור גמישים מכיוון שאתר PLR זה הוא אתר עסקים עם אפשרויות תשלום רבות . זה אומר שלא בהכרח תצטרך לרכוש את המוצרים שלהם כדי לגשת לנכסים שלהם, ותוכל לשלם רק עבור מוצרים בודדים אם אתה מעוניין בכך.

PLR.me מספק את חווית המשתמש ברמה גבוה, אתר האינטרנט שלהם מודרני נוח לשימוש ומעוצב, ויש להם מערכת צ'אט תומכת של 24 שעות ביממה אשר נותנת שירות מעולה ללקוחת שלה

חובה לציין כי רוב המוצרים שם שנושאים כמו: בריאות ודיאטה, וזה שונה מאתרי PLR האחרים ברשימה, אשר מתמקדים בעיקר בנישות שיווק דיגיטליות כמו: שיווק שותפים,נכסים דיגיטליים,השקעות ועוד..

קשור: טיפים להשקעה בנכסים דיגיטליים באמזון – נדל"ן דיגיטלי

PLR.me מתאימה למשווקים שרוצים להשתמש באסטרטגיות שיווק מחוץ לקופסה, והיא מתמקדת יותר באספקת חבילות PLR ולא בנכסים בודדים.

בעוד שהוא מכסה את כל קטגוריות המוצרים הבסיסיות של PLR, כגון ספרים אלקטרוניים ומאמרים גדולים, יש ב-PLR.me כמה קטגוריות מעניינות אחרות אשר תוכלו להציע. שם תוכלו למצוא סדנאות וקורסים של PLR, רשימות ביקורת, מוצרי אימון למיתוג עסים, ועוד קטגוריות ייחודיות רבות ואחרות.

היבט מקורי נוסף של אתר זה הוא שהוא מבוסס על מערכת סליקה ועליך לקנות זיכויים תחילה לפני שאתה קונה את הנכסים.

ערך האשראי תלוי באיזו תוכנית עסקית תבחר. ישנן אפשרויות חברות חודשיות ושנתיות וככל שאתה קונה קרדיטים רבים יותר בתוכנית יחידה, כך זה זול יותר.

אם אתה זקוק רק למעט פריטים אתה יכול לקבל זיכוי בתשלום כפי שאתה הולך ללא מנוי במחיר של $ 2.20 לכל אחד.

על סמך הנתונים של האתר, לקוח רגיל משתמש בכ- 96 נקודות זכות כדי להוריד 33 מוצרים של PLR בכל חודש. לכן, אם תבצעו חישובים יתכן וזול יותר לקבל אחת מתוכניות העסקית החודשיות והשנתיות שלהם.

2.plrproducts

PLRproducts.com עובד עם ספקי איכות בכדי לספק לך את מוצרי PLR האיכותיים בקטגוריות ונישות רבות וגדולות. הם גם יוצרים נכסים משלהם ומוסיפים מאות מהם על בסיס יומי וחודשי.

אתר זה אינו אתר עסקי רגיל, אלא חנות מוצרים דיגיטלית לכל דבר, וכאן תצטרך לשלם עבור כל הורדה שתבצע. אפשר לומר שהמחירים לא הכי נמוכים ביותר בשוק, עם זאת, אתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם.

אין דבר גרוע יותר מאשר לרכוש מוצר PLR זול באיכות נמוכה אשר מחייב אתכם לעבוד שעות ארוכות כדי לשנות אותו מהיסוד. זה בטח לא המקרה עם אתר PLRproducts שכן הוא באמת מתמקד באיכות פחות בכמות.

במוצרי PLR לא תוכל להציג תצוגה מקדימה של מוצרים לפני שתוריד אותם למחשב, עם זאת, מנהלי מערכת מספקים תיאורים ברורים עבור כל מוצר, כך שתוכל לקבל הבנה מעמיקה של מה הם עוסקים לפני שתבצעו עיסקה.

מה ששונה ב- PLRproducts.com הוא שאין להם שאין להם :ספרים אלקטרוניים", אך במקום זאת יש להם קטע דוחות שזה אותו הדבר. לכן, אם אתם מחפשים ספרים אלקטרוניים של PLR, חפשו בשם אחר כדוחות PLR, שזה פחות או יותר אותו הדבר.

3.idplr

עם למעלה מ- 76,000 מנויים, במערכת IDPLR השמש כאתר הPLR הגדול ביותר ב- שקיים בשוק המושג PLR מאז שנת 2008. אפשרות האתר היא כיצד אתר זה בולט ממקורות PLR אחרים, וכאן החברות בתשלום תעניק לכם גישה בלתי מוגבלת לכל הנכסים שלהם מבלי שתצטרך לשלם עבור כל אחד מהם כאשר אתם מורידים.

קשור: איך להקים עסק אינטרנטי – עסקים מהבית למתחילים

אפשרויות המנוי שלהם נע במשך 3 חודשים , 1 שנה , וגם ללא הגבלה. סכום החד-פעמית של 89 דולר תאפשר לכם גישה חופשית לכל המוצרים למשך שארית חייכם. נוסף על כך, יש מבחר בונוסים שימושיים המגיעים עם התוכנית בתשלום.

מרבית המוצרים שייכים לנישות השיווקית באינטרנט, אך יחד עם זאת, ישנם מספיק מוצרים בשאר הגומחות בעולם.

נכון לעכשיו, ישנם מעל 12,000 מוצרי PLR בקטגוריות שונות וסוגי רישוי שונים באתר, וכל הקטגוריות מתעדכנות כל יום.

האיכות הכוללת של המוצרים שנכללים הוא רק קצת מעל הממוצע, ומקור PLR זה עובד הכי טוב למי שצריך הרבה מוצרים PLR בתקציב סביר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.