10 טיפים איך לשפר את יכולות המכירה שלך

מקצוע המכירות נע במהירת מאי פעם בתקופתנו. כל יום יוצאים מתחרים חדשים, מוצרים הדומים לשלך משוחררים ולפני שאתה יודע זאת, איך רצים את המרוץ הזה? 10 טיפים איך לשפר את יכולות המכירה שלך:

מקצוע המכירות נע במהירות מאי פעם בימינו. כל יום יוצאים מתחרים חדשים בשוק, מוצרים הדומים לשלך משוחררים לחנויות ולפני שאתה יודע זאת, מה עושים?

לא משנה לאיזה ענף אתה שייך, מה שעבד טוב לפני מספר שנים אינו מספיק טוב כיום. זה לא זמן נכון לניסוי וטעייה או לקיחת סיכונים; זה זמן למכור וכמה שיותר. להלן מספר טיפים בסיסיים שתוכלו לעשות כדי לשפר את ביצועי המכירות שלכם, להפחית את עלות המכירה ולהבטיח את הישרדותכם בעולם העסקים.

1.הבנת הנישה שלכם

התחל מהבנת הנישה העסקית שלך. מה אתה עושה הכי טוב בתחומך? מי זקוק למה שאתה עושה? איך אתה ניגש בצורה הטובה ביותר עם הסיכויים העומדים לרשותך? כמה הם מוכנים לשלם למוצרים או השירותים שלך? אם היה לכם קשה לענות על השאלות הללו, אתם בבעיה.

2.יעדים והצבת מטרות

רשמו את יעדי הפעילות והמטרות (שיחות ביום, הצעות חודשיות, הפניות לשיחה ולידים וכו ') בהן תוכלו לשלוט. הגדירו יעדי תוצאות (מכירות חודשיות, סכומי העסקאות, רווח נטו למכירה וכו ') כדי למדוד את ההתקדמות שלכם, ולעקוב אחריהם מקרוב. הגדילו את הפעילות שלכם ומדדו את התוצאות. יעדים ממקדים את תשומת ליבכם וממריצים את פעולתכם.

קשור: 5 אפליקציות שיעזרו לכם להגדיל את המכירות באינטרנט

3.תמכרו את מה שהלקוח צריך

תמיד נניח שלרוב שהסיכויים שלכם גדולים שהלקוחות יקנו רק את מה שהם צריכים. איך אתה יכול לשכנע אותם בצורך הזו? הדגישו את התכונות של המוצר או השירות שלכם אשר מפחיתים עלויות ופותרים בעיות עבור הלקוח. לפעמים אתם יכולים למקם מחדש את מרכולתם. לדוגמה, הצגת נעליים בדיוק בצבע ובדוגמה שהלקוח רוצה; כעת מדגישים את העמידות והערך המתמשך של איכות הנעל. היו יצירתיים במכירות ובשיווק שלכם.

4.תשומת לב חיובית

שיווק יעיל, הפניות, מיומנויות מכירה חזקות ושאלות אסטרטגיות הם המפתח ליצירת תשומת לב חיובית מול הלקוחות שלכם. מעקב חרוץ ושירות לקוחות מעל ומעבר הם המפתח לתחזוקתו.

5.שאלו את השאלות הנכונות

דע הן מה לעשות ומדוע אתה עושה את זה בכל שלב בדרך המכירה. למי אתה מכוון ולמה? כל לקוח הוא בצבע אחר. מה אתה הולך להגיד להם ולמה? מה אתה מתכוון לשאול אותם ולמה? איך תיראה ההצעה שלך ומדוע? מתי אתה מתכוון לבקש את לבדוק או למדוד את המוצר? אם אינך מרגיש בטוח בעצמך בכל שלב בתהליך המכירה, עשו הדרכה בתחום שלכם.

קשור: טיפים להגדלת מכירות: 3 אתרים שהגדילו את המכירות באתר האינטרנט בזכות העיצוב

10 טיפים איך לשפר את יכולות המכירה שלך
תמונה-/unsplash/ – אומנות המכירה

6.הקשיבו ללקוח

יותר טוב מכל האחרים, שלוש המילים הללו מסכמות את ההצלחה במכירות. השאלות שלך חייבות להיות יצירתיות, מתוכננות, רלוונטיות וישירות. כישורי ההקשבה שלכם חייבים להיות מפותחים מאוד. עליכם להגיב ולנקוט בפעולה שתוכיח שהאזנת ללקוח ומתי הוא רוצה את המוצר.

7.קחו אחריות ומנהיגות

הבינו שאתם מנהיגים את הצוות. החברה פונה אליכם ותומכת במאמצים שלכם. כדי לבנות צוות תמיכה חזק שמוכן לעבור את הקילומטר הנוסף כשאתם זקוקים לו, תנו לצוות שלך את הקרדיט על כל מה שהולך טוב וקחו את האשמה כאשר משהו משתבש.

קשור: 6 טיפים להגדלת מכירות בעסק

8.עבדו על החולשות שלכם

אפילו לטובים ביותר יש מקום לשיפור. קבלו החלטה על עצמיכם ושפרו את החוזקות שלכם והתגברו על החולשות, קבעו יעדים שיאלצו את עצמכם לעשות את הדברים שאתם פחות אוהבים לעשות. היו יצירתיים יותר בכישורי המחקר שלכם, מציאת העובדות והמצגות. דמיינו את איש המכירות המושלם והתותח שבכם.

9.אמונות מגבילות

הגישה שלכם ניתנת לשליטה. כבשו את הפחדים שלכם. שנו את האמונות המגבילות את ההצלחה שלכם. הרגלי המחשבה שלכם שולטים במחויבות, בהתלהבות, בהתמדה, בחוסן רב, באושר ובביטחון. היו מודעים אליהם, החליטו אילו אינם פרודוקטיביים ואז התחייבו בשינוי. עם הזמן והמאמץ אתם יכולים להיות האדם שאתם רוצים להיות.

קשור: טיפים לשיווק ומכירת ספרים באינטרנט (אונליין)

10.לוח זמנים אידיאלי

התמקדו ביעדים והמטרות שלכם. בדקו כל פעילות בחשיבותה ובדחיפותה. צרו לוח זמנים אידיאלי ובדקו את השימוש בזמן בפועל נגדו מדי יום. זכרו, רק שעה ביום שמשתמשים בה יותר פרודוקטיביות ומוטיבציה המסתכמת ביותר משישה שבועות נוספים של זמן פרודוקטיבי בשנה. בהצלחה

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: