ריבית דריבית – איך לעשות כסף בזמן שאתם ישנים

אנשים עשירים תמיד ידעו דברים שאנחנו לא. מה החשיבות של ריבוי מקורות הכנסה, וכוחה של הכנסה שיורית. ריבית דריבית – איך לעשות כסף בזמן שאתם ישנים:

אנשים עשירים תמיד ידעו מספר אמיתות.

חשיבותם של מקורות הכנסה מרובים

אנשים חכמים מבינים את הצורך בפיתוח תיק של מקורות הכנסה, לא אחד או שניים אלה מקורות הכנסה מרובים מתחומים שונים ומגווונים. אם מקור הכנסה אחד פוחת, אין זה מטריד אותם כלל. יש להם מקורות הכנסה חלופיים. הם יציבים, בטוחים. האם יש לכם כעת מקורות הכנסה מרובים?

קשור: 30 אתרים שאפשר להרוויח מהם (הרבה) כסף

ריבית דריבית - איך לעשות כסף בזמן שאתם ישנים
תמונה – unsplash ריבית דריבית

כוחה של ההכנסה השיורית

הכנסה שיורית, זהו מונח מתוחכם למקורות הכנסה "חוזרים ונשנים" שממשיכים לזרום בין אם אתם שם ובין אם לאו. במילים אחרות, הם עושים כסף בזמם שתם ישנים. לדוגמה, כאשר אתם מרוויחים ריבית על כספכם בבנק, זוהי הכנסה שיורית. היא זורמת לחשבונכם 24 שעות ביממה ללא כל מאמץ מצדכם.

קשור: ריבוי מקורות הכנסה – כל הדרכים לצמיחה כלכלית

איזה אחוז מהכנסתכם הוא שיורי? במקרה של הכנסה שיורית, אתם עובדים קשה פעם אחת, אך לאחר-מכן אתם נהנים מזרם קבוע של הכנסות במשך חודשים או אף שנים. אתם מקבלים תשלום שוב ושוב על אותו מאמץ. מה דעתכםלקבל תשלום מאות פעמים על כל שעת עבודה שלכם?

האם ראיתם את מד תוחלת חיי הסוללה על סוללות דורסל ? הממציא הציג את רעיונו בפני חברות הסוללות הגדולות. רובן דחו אותו, אך חברת דורסל ראתה את הגאונות בכך והסכימה לשלם עוד כמה סנטים לחפיסת סוללות תמורת רעיונו. וכעת הוא מרוויח מיליונים, כיוון שהסנטים השיוריים הללו מצטברים. והחלק הטוב ביותר, הוא כבר לא צריך להיות שם! הכסף זורם בלעדיו.

אתם רואים. הרעיון הוא לגרום לכסף לעבוד בשבילכם במקום שאתם תעבדו בשבילו. להלן כמה אפיקים שבהם תוכלו להשקיע את כספכם כך שהוא יעבוד בשבילכם:

-תוכנית חיסכון נושאות ריבית דריבית

-אגרות חוב

-מניות המניבות דיבידנדים

-מניות עם פונטציאל צמיחה עתידי

-הבית שלכם

-השקעות נדל"ן קטנות

-עסק עצמאי

-אתר אינטרנט שמוכר 24 שעות ביממה

-נכס דיגיטלי, אתר קמעונאי/קורס דיגיטלי/ספר אלקטרוני

הוסיפו מקור הכנסה שיורית השנה. בסופו של דבר תוכלו להפנות את מקורות ההכנסה שלכם לתיבת דואר באיים הקריביים.

(מיליונר ברגע)

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: