רוב המשווקים מעדיפים לשלוט בתוכן שלהם במקום שמישהו אחר יעשה זאת. ואם כבר לעשות זאת לבד, עשו זאת נכון. 5 היסודות העיקריים המובילים בשיווק אינטרנטי:

רוב האנשים מעדיפים לשלוט בתוכן שלהם במקום שמישהו יכפה עליהם פרסומים מעצבנים. הם מעדיפים שלא תתקשר אליהם, לא תשלח אליהם דואר אלקטרוני או שתכנס בפרסומת באמצע סדרת הטלוויזיה האהובה עליהם. הם פשוט יזרקו את הפליירים ואת הגלויות המושקעות שלכם.

עם זאת, הם יבקרו באתר שלך אם יש שם משהו ששווה להם לקרוא. הם ילחצו על הסרטון שלכם אם מדובר במשהו שהם רוצים לדעת או לקנות.

זה הקונספט הבסיסי והעיקרי של שיווק נכנס. תן לאנשים את מה שהם רוצים. כל כך פשוט, נכון?

אבל לא כל כך מהר. קודם כל הנושא עוסק בהבנת מה הלקוחות רוצים ומחפשים. ואז יש את העבודה ליצור את מה שהם רוצים. אין מדריך שיגלה לך מהלקוחות רוצים, כאן נכנסת העבודה הקשה של שיווק נכנס. אבל יש הרבה מאיתנו כאן שיגידו לך שההפניות שלך יעלו ב 72% והמרות שלך ב 55% אם תשתמש בטקטיקות שיווק נכנסות.

קשור: 7 בלוגים ללימוד שיווק שותפים בחינם

מוכנים ללמוד ממה מורכב יותר כסף בחשבון הבנק? המשך לקרוא כדי לגלות.

1. שיווק תוכן

בין אם אתה יוצר שיווק נכנס לתוכנה VARS ובין שאתה משתמש חדש בשיווק שותפים, אתה צריך להראות לאנשים שאתה מומחה בתחום מסוים. אתה מומחה בכל נישה שאותה אתה מקדם.

הדרך הטובה ביותר להראות שאתה מומחה היא ליצור תוכן על המומחיות שלך. פירוש הדבר יכול להיות מאמרים בנושא הוראות עבודה אם אתה נגר או כותב מאמרי חדשות באתר גדול. אם אתה מתחיל בנישה חדשה עליך להיות מומחה או לפחות להיראות כזה.

תוכן משמש דרך להשיג לידים אפשריים בתחום שהעסק שלך נמצא. בסוף כל פיסת תוכן, עליך לכלול CTA או קריאה לפעולה. CTA זאת הדרך להזכיר לאנשים שאתה מציע מוצרים ושירותים איכותיים. אתה יכול להשתמש ב- CTA בכל חלק מהמשפך השיווקי שלך באינטרנט.

2. קידום אורגני SEO

יתכן שלא תוכל לשלוט על אופן דירוג מנועי החיפוש באתר שלך. אך אתה יכול לשלוט במה שמנוע חיפוש רואה כאשר הוא מבקר באתר שלך (נראות).

זאת האמנות והמדע של SEO אורגני. מיטוב האתר שלך למיטב ידיעתך כדי לדרג היטב בכל מנוע חיפוש. וללא דירוג בדף הראשון או השני בחיפוש בגוגל, שיווק התוכן שלך הולך להיות חסר תועלת. זו הסיבה שכל עמוד תווך של שיווק נכנס נכנס חשוב לשמור על הבית שלך עומד ויציב. יש הרבה משאבים בחינם כדי ללמוד על SEO. ביניהם: מוז ונייל פאטל.

קשור: מודעות פייסבוק או קידום אורגני SEO

3. PPC

בסדר, זה לא כולל את כל ה-PPC. זה רק מודעות PPC שנמצאות בראש דף מנועי החיפוש באותו הנושא שחיפשת בגוגל. למה? מכיוון שמודעות אלה מופיעות כאשר מישהו מחפש משהו ספציפי.

שוב, זה עובד יד ביד עם SEO אורגני וגם עם תוכן. אתה מבצע אופטימיזציה של המודעות שלך וגם של התוכן שלך כדי לדרג מילות מפתח מסוימות. עליהם לדרג את אותן מילות המפתח.

זה דומה לרשת ביטחון כאשר ה- SEO אורגני באתר שלך עדיין חלש.

מה זה שיווק נכנס? 5 היסודות העיקריים המובילים בשיווק אינטרנטי

4. מדיה חברתית

האשטאג באינסטגרם הם פרסום בחינם אם אתה משתמש בהם נכון כמובן. פייסבוק היא עבודה רבה ולא קלה, אך תוכלו להשתמש בתכונה הקבוצתית שלהם כדי לחזק את פעילות העמודים שלכם בחינם. עם זאת, שימו לב שתצטרכו להתמתן ולהשתתף באופן פעיל בקבוצה כדי להגדיל את הקבוצה.

המדיה החברתית היא המקום בו הקהל שלך נמצא כמעט כל הזמן. אתה רק צריך לגרום להם לעקוב אחר המותג או העסק שלך כך שהם יראו את התוכן שלך. אתה יודע שהם רוצים או אוהבים את מה שאתה עושה כי הם החליטו לעקוב אחריך. לא היית צריך להכריח אותם לעשות זאת.

5. דפי נחיתה

לכאן אתה אמור להוביל ל-CTA. זה המקום בו תוכל לבצע את המכירה או להבטיח את ההובלה. אתה תרצה שיספקו לך מידע או הרשמה לניסיון חינם. אתה יכול להציע להם מבצעים או ספר אלקטרוני להורדה חינם או מוצר בחינם כדי לפתות אותם הלאה דרך המשפך השיווקי שלך.