איך להשתמש בלינקדאין כדי למצוא עבודה

אם אתם עדיין לא שם, אז הכירו את הרשת החברתית לעסקים ולחיפוש עבודה.איך להשתמש בלינקדאין כדי למצוא עבודה:

האם אתה משתמש בלינקדאין במלואם כדי לקבל עבודה?

ראיתי לאחרונה כתבה עם מנכ"ל לינקדאין. מותר לציין שזה נתן לי קצת השראה לשבת ולכתוב. אחרי הכל קיבלתי הבנה איך להשתמש בלינקדאין כדי למצוא עבודה היישר מפיו של המנכ"ל, ולכן הייתי רציתי לשתף אתכם.

מדוע עליך להשתמש בלינקדאין לחיפוש עבודה?

זה לא סוד ש- ליקדאין הוא האתר המקצועי המוביל ברשתות החברתיות עם 133 מיליון משתמשים בארה"ב בלבד ומגיע ל -200 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם. אחוז מהמגייסים מעולם האינטרנט וההייטק משתמשים בלינקדאין כחלק מחיפוש המועמדים שלהם. 

כאיש מקצוע, בעל עסק או סטודנט, זה המקום הפופולרי במדיהלחפש הזדמנויות בעבודה; אפילו נשיא ארה"ב לשעבר, ברק אובמה, התבדח פעם במהלך מסיבת העיתונאים בטלוויזיה כי יצטרף ל-לינקדאין כדי לעזור לו למצוא עבודה לאחר סיום כהונתו כנשיא!

הבעיה היא שאם אתה רק מעדכן את הפרופיל שלך מדי פעם, אתה לא משתמש במלואו של כל לינקדאין שיכולה לעשות בשבילך, הכוללת לקחת שעות פנויות מחיפוש העבודה שלך. להלן מספר טיפים טקטיים כיצד תוכלו למנף את לינקדאין עד תום בכדי להרחיב את הרשת המקצועית שלכם ולקבל את העבודה הבאה שלכם.

איך להשתמש בלינקדאין כדי למצוא עבודה
תמונה unsplash – איך לחפש עבודה בלינקדאין

ציין מנכ"ל לינקדאין את שלושת הטיפים הבאים כדי למקסם את הפוטנציאל של פרופיל הלינקדאין שלך:

  • שמור את הפרופיל מעודכן תמיד.
  • מלא פרטים מלאים לגבי המיומנויות והמטרות שלך.
  • שתף את החוויות האחרונות שלך.

כשנשאל מה חשוב ביותר בפרופיל של מועמד וכיצד לנצל את הפלטפורמה בצורה הטובה ביותר, השיב ויינר כי בראש ובראשונה חשוב "אותנטיות".

"תהיה עצמך, ייצג את מי שאתה. זה לא רק החוויות שלך; זה לא קורות חיים … זו גישה דינאמית יותר לייצוג החוויות שלך, המיומנויות שלך, המטרות שלך, מה שאתה טוב בו, מה שאתה מתעניין בו בהקשר מקצועי והעסקי ", הסביר ויינר. "זה לא רק על ההבנות, אלא גם על טריות המידע, וככל שמלא יותר ורענן יותר, ככל שהמידע הזה עודכן יותר, כך הזדמנויות הולכות לצבור לחברים שלנו."

כל דרכים להשתמש בלינקדאין כדי למצוא עבודה

בנוסף לעצתו של וויינר, הוספתי מספר פעולות נוספות שתוכלו לנקוט בהם כדי למנף את פרופיל הלינקדאין למען היעילות המרבית בהבטחת המיקום הבא שלכם. עקוב אחר הטיפים הבאים כיצד למנף את לינקדאין, :

1. שמור את הפרופיל תמיד מעודכן. לחברי לינקדאין עם תמונת פרופיל יש סיכוי גבוה פי 14 לקבל כניסות לדף, בעוד שלמי שמפרסם את הכישורים שלו יש סיכוי גבוה פי 13 לצפיות בפרופיל בהשוואה לאלה שלא, בבלוג של לינקדאין. יש יותר מ- 45,000 בעלי כישורים לבחירה בלינקדאין כדי למלא את הפרופיל שלך, כך שאם אתה רוצה שהבוסים יבחינו בך, דאג לעדכן באופן קבוע את הפרופיל שלך, להוסיף תמונת פרופיל ולכלול את כישוריך הבולטים.

2. מלא פרטים לגבי מיומנויות והמטרות. כדי להבטיח שאתה משתמש בלינקדאין כדי למצוא עבודה בצורה נכונה, אל תשאיר שום דבר חסר הכישורים והיעדים הנוכחיים שלך. השתמש בכותרת שלך כדי לשתף את המטרה העיקרית שלך אם זה הגיוני והוסף את כל הכישורים שלך לדף שלך. אתה לא רוצה שהוא ייראה כאילו לא עדכנת את הדף שלך זמן מה, שכן מגייסים וחברות עשויים לדלגעליך אם זה יקרה.

3. הדגש את החוויה האחרונה. אתה רוצה שהניסיון האחרון שלך יהיה ברור לכל מי שצופה בדף שלך, במיוחד כשאתה מתקשר באופן פעיל עם קשרים וחברות כדי להנחות עבודה – וזו הסיבה שבוודאי שאתה קורא את הפוסט הזה, אחרי הכל.

4. עדכן את הכותרת שלך. התמונה, השם והכותרת שלך (המופיעים מתחת לתמונה שלך) הם הפריטים היחידים שאנשים רואים כשהם מבצעים חיפוש. הכותרת שלך צריכה להתבלט ולהדגיש את מה שאתה עושה או איזה סוג תפקיד אתה מחפש. "מקצוען בתחום HR מתחבר בין עובדים להנהלה" הם דוגמאות לכותרות ברורות ועשויות לתפוס תשומת לב בהשוואה לכותרות של ג'יין רגיל כמו "מהנדס כימיה במגזר הציבורי."

קשור: איך לפתוח קבוצה בלינקדאין

5. תודיע לאנשים שאתה כאן. אם אתה יכול להודיע ​​על העובדה שאתה מחפש עבודה, עשה זאת. השתמש בכותרת שלך כדי להודיע. לדוגמה, "משווק המחפש עסקים הזקוקים לקידום ושיווק ברשת , ישתף את ההצלחות שלו בתחום" זה עשוי לתפוס את תשומת ליבו של מגייס או מנהל עבודה.

6. בנה את רשת הקשרים שלך . החיבורים שלך יכולים להגדיל באופן אקספוננציאלי את החשיפה והגישה לחיבורים אחרים. לינקדאין מקלה על קשר עם אנשים שאתה מכיר על ידי ייבוא ​​רשימות אנשי הקשר שלך מחשבונות כמו ג'ימייל.

7. חקור את החברות שאתה מעוניין לעבוד אצלם ועקוב אחריהן. לינקדאין מקלה על מעקב אחר חברות. אם עדיין לא עשית זאת, ערוך רשימה של החברות שתרצה לעבוד איתן ופעל אחריהן בלינקדאין. זה יעזור לך להתעדכן בחדשות החברה ותפקידים חדשים ככל שיהיו זמינים.

8. השתמש בחיפוש מתקדם. השתמש באפשרות החיפוש המתקדמת של לינקדאין ובצע חיפוש בחברות המועדפות עליך. גלה למי מהקשרים שלך קשורלעבודה שאתה מחפש, למשל, והכין רשימה. 

אתה יכול לפנות לאנשים האלה בהתאם לקשר שלהם עם החברה. אם הם עובדים שם, תוכלו לשאול שאלות על תרבות החברה. אם הם לקוח או ספק שירות, תוכלו לשאול איך זה לעשות איתם עסקים. התחל להיות יצירתי ותהנה לעשות את המחקר שלך, כך שתוכל לנווט כיצד לפנות בצורה הטובה ביותר לחברה למשרה כשתהיה מוכן.

9. המלצות. ברגע שאתה מוכן לפנות למנהלים בלינקדאין, אתה יכול לבקש מהקשרים שלך לתת המלצה למישהו אליו הם קשורים בארגון.

10. חפש בוגרים הקשורים למכללה או לאוניברסיטה שלך. חיפוש אחר המכללה או האוניברסיטה שלך הוא דרך נהדרת ליצור קשר עם בוגרים שהלכו לאותו בית ספר כמוך. אתה יכול לפנות אליהם ולשתף את האינטרס המשותף הזה שיעזור לך לקבל את העבודה הבאה שלך.

יזם, מאמן, דובר, יועץ וסופר, שלי רוט , "עזרה לאנשים פרטיים, ארגונים וצוותים לשפר את האפקטיביות ואת התוצאות שלהם על ידי שינוי האופן בו הם חושבים על מדיה חברתית ועסקים." כששאלתי אותה איזו עצה היא נותנת כדי לעזור לאחרים למנף את לינקדאין, השימוש ברשת הבוגרים שלך היה המפתח.

"הייתי מציע שאחת הדרכים הטובות והקלות ביותר למנף את כוחה של לינקדאין היא באמצעות כלי הבוגרים . תחילה תוכל להצטרף למכללה הבוגרת שלך [או לעקוב אחריה" ואז לחפש בוגרי עבר בחברות או מקומות עבודה שבהם אתה נמצא אתה מעוניין ", הרחיבה," אתה יכול להזין כל מכללה ולחפש בכמה דרגות הפרדה אתה יכול להיות מבוגרים בכל בית ספר. "

11. היה יותר פעיל. היו פעילים בלינקדאין, וכפי שמציע וויינר, היו אותנטיים ועדכניים. פרסם מאמרים שאתה כותב, סרטונים שאתה מפרסם וכן הלאה, כעדכונים. הרשם לקבוצות וקיים קשר עם אחרים בלינקדאין. ככל שתתקשרו יותר ותפרסמו כמקצוען, תוכלו לשים לב יותר ולבנות הכרה חברתית.

12. הרשם בקבוצות מקצועיות בלינקדאין. ערוך חיפוש מתקדם כדי לזהות קבוצות מקצועיות באזור שלך ולהסתבך. זה יעזור להרחיב את הרשת שלך, להראות את המומחיות שלך (כשאתה מנהל שיחות מקוונות ועונה על שאלות שעולות), ואולי יחבר אותך לארגונים שאתה רוצה לעבוד בהם בעתיד. כשאתה חוקר קבוצות אתה רוצה להשתתף בקבוצות שעוסקות בפעילות אחרונה. אחרת, ייתכן שתבזבז את זמנך אם לקבוצה אין אינטראקציה יומית או קבועה באופן מקוון.

קשור: 6 דרכים: איך להרוויח כסף באמצעות לינקדאין

13. חקור את הבוס והצוות המנהל העתידי שלך. לפני שנכנסים לראיון, תוכלו להשתמש בלינקדאין כדי לחקור גיוס מנהלים ומראיינים בכדי לברר אודות לייקים, תחומי עניין ועוד. אתה יכול למנף מידע זה במהלך הראיון שלך כדי ליצור יחסי גומלין ולהראות שעשית את שיעורי הבית שלך.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: