איך לדעת לשווק? שאלה קצת מוזרה האמת. יש עשרות מדריכים באינטרנט המלמדים איך לעשות שיווק באינטרנט ללא נסיון קודם, אבל באיזה פלטפורמה טובה עבורך? איך לדעת באיזה פלטפורמה להתחיל לשווק בתשלום:

ספר אותי כאשם. ביליתי את השנים האחרונות בסימון התעבורה האורגנית כתחום השיווק הכל-טוב. זה המלך, נכון?

ובכן, קחו בחשבון: רשת המדיה של גוגל יכולה להגיע ל 90% מכלל משתמשי האינטרנט בעולם. וזה אומר מעל 4.5 מיליארד משתמשים בעולם האינטרנט.

אם באמצעות רשת המודעות של גוגל בלבד תוכל להגיע אפילו לחלקיק מהאוכלוסייה המקוונת בעולם, אתה תצליח כמפרסם. האם שיווק באינטרנט יכול להשיג סוג כזה של טווח הגעה? כנראה שלא.

אבל פרסום בתשלום הוא מונח כה רחב באינטרנט. איך אתה יודע איפה להתחיל? האם גוגל כל כך רוויה ותחרותית שלא כדאי לכם לגעת בה? איפה באמת כדאי לשים את הכסף שלך?

המשך לקרוא כדי לגלות!

1.גוגל אדס היא מלכת הכיתה

למרות השינוי שעשתה גוגל לפני שנים ושדרוגם לחברה בת (אלפאבית), הם עדיין שולטים בעולם מנועי החיפוש. המילה גוגל עדיין נרדפת ל"חיפוש באינטרנט ". זה אומר שבינג ושאר מנועי החיפוש לא יעילים, אבל גוגל היא עם הנתח הגדול בשוק.

החיסרון הגדול ביותר הוא התחרות והמחיר במנוע החיפוש של גוגל. המחיר הממוצע לקליק למודעות שמיועדות לרשת החיפוש הוא סביב שקל 1 ועד 50 שקל שקל או יותר להקלקה . עסקים קטנים עד בינוניים ישקיעו כמה אלפי שקלים כל חודש על קליקים בלבד.

מאמר קשור: 5 יתרונות של שיווק באמצעות תוכן ולמה זאת הדרך הכי טובה להרוויח כסף

 אם אתה נמצא בתחום המשפטי או בעסקים כמו מנעולן ואינסטלטור, אתהיכול לבזבז בין 30-70 לקליק עבור הדף הראשון בגוגל. והמחיר הממוצע לקליק הוא20 שקלים ומעלה.

שירותי הצרכן ממוצעים של 18 שקלים לממוצע.

אז אתה משלם הרבה עבור לקוחות ממנוע החיפוש של גוגל. האם זה שווה את זה? רק אתה יכול להחליט. אך זכור, אם אתה מעוניין בתוצאות מרביות בגוגל, תצטרך להעסיק מנהל PPC למטב מחיר לקליק עבור העסק שלך.

איך לדעת באיזה פלטפורמה להתחיל לשווק בתשלום

2. AdRoll

AdRoll היא פלטפורמת מיקוד מחדש. הוא משתמש בכוחן של כל הרשתות הגדולות כדי לאתר ולמקד לאלה שכבר ביקרו באתר שלך. המשווקים טוענים שזאת הפלטפורמה הכי טובה לשיווק בדוא"ל.

זה לא שיווק בחיפוש אבל זה מצויין. אם אתה באמת רוצה לשלם סכומים גבוהים, אתה יכול ללכת ישירות לבינג או לגוגל אדס לשיווק במנוע החיפוש ישיר ב- PPC. אך פרסום בתוכן יכול להיות יעיל עוד יותר לפעמים.

חשבו על זה ככה: כשמישהו נכנס לאתר אינטרנט וחשוף לתוכן אותו הוא חיפש, הוא הגיע כי הוא מחפש משהו ספציפי. אם רשת הפרסום AdRoll אשר תעשה את עבודתה במיקוד חדש אחר הלקוח, הם "יתפסו את הלקוח" שלך בדיוק כפי שהם חוקרים את הבעיה שאתה יכול לתקן עבורם. אם הם ישימו לב למודעה שלך והמודעה שלך מדברת אליהם, הלקוחות ילחצו והכסף שלך יחזיר את ההשקעה.

איך לדעת לשווק

3. מודעות פייסבוק

שני מיליארד אנשים משתמשים בפייסבוק כל חודש. בעוד שהנתח של משתמשי האינטרנט קטן בהרבה מזה של מנוע החיפוש גוגל, אתה יכול למקד למשתמשים בצורה יעילה יותר מאשר בגוגל במקרים מסוימים.

מודעות פייסבוק אינן ממוקמות רק בפייסבוק. פייסבוק מחזיקה ברשת אינסטגרם, מסנג'ר, וואצאפ ו- Audience Network.

מאמר קשור: פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים – מדריך מהיר (טופס לידים)

אם ברצונך למקד בצורה יותר פרטנית וממוקדת מגוגל, התחל עם מודעות פייסבוק. הם מבצעים מודעות דומות לתצוגה בגוגל, אך אם תלמד לשלוט במערכת הפרסום, אתה יכול לקבל המרות מאסיביות באופן יומי.

שיווק בפייסבוק ובאינסטגרם